320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nu poisid poisid, ligi 35m pealt.

    Kommentaar


      FA karikas vastaseks Coventry City

      Kommentaar


        Kahest kaks!

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          Kahest kaks!

          Oota, midafakki ? Ma selle eelmise olukorra juures ei viitsinud tõesti miljonit kordust vaadata ja mulle tundus pigem dive, aga ei hakanud sõna võtma. Siin on ju konkreetselt jalg ees ?! Mida v**tu ta tegema oleks pidanud ? Ülimalt selge viga, vastane palli ei mänginud, tõmbas jala ette. Igati loogiline et kui vastane tõmbab jala ette, nii et veel kand ka maas on ja teine mängija seda tähele paneb, siis ei hakka ometigi oma hüppeliigest väänama ju. Proovi õige ise mingi raudlatt ukseavasse 15 cm kõrgusesse kruvida ja jookse sinna sisse nii et kogu keharaskus sellel jalal on ?!?

          Üldiselt ma ei salli sugugi daivimist ja Bale on kahjuks sellega pattustanud aga praeguses olukorras viriseda ? Eiei, carry on !!! Lahe oled.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Oota, midafakki ? Ma selle eelmise olukorra juures ei viitsinud tõesti miljonit kordust vaadata ja mulle tundus pigem dive, aga ei hakanud sõna võtma. Siin on ju konkreetselt jalg ees ?! Mida v**tu ta tegema oleks pidanud ? Ülimalt selge viga, vastane palli ei mänginud, tõmbas jala ette. Igati loogiline et kui vastane tõmbab jala ette, nii et veel kand ka maas on ja teine mängija seda tähele paneb, siis ei hakka ometigi oma hüppeliigest väänama ju. Proovi õige ise mingi raudlatt ukseavasse 15 cm kõrgusesse kruvida ja jookse sinna sisse nii et kogu keharaskus sellel jalal on ?!?

            Üldiselt ma ei salli sugugi daivimist ja Bale on kahjuks sellega pattustanud aga praeguses olukorras viriseda ? Eiei, carry on !!! Lahe oled.
            Loco en el coco.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Puude puuteks, kukkumine on jõhkralt teatraalne. Iga kell hoiatust väärt.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar




                Las poiss harjutab jah, sihtmärk silme ees.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Korda kaks.
                  Jap, paraku nii on. Omad vitsad peksavad

                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Puude puuteks, kukkumine on jõhkralt teatraalne. Iga kell hoiatust väärt.
                  Ootanüüd ? Ma olen ikka pidevalt arvanud, et kaardiga tasustatakse vea teesklemist mitte stseeni dramaturgilist väljamängimist ? Või on kohtunikud vahepeal saanud mingeid teatrikoolitusi ja hindavad nüüd mängijate käitumise puhtvisuaalset poolt ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Ootanüüd ? Ma olen ikka pidevalt arvanud, et kaardiga tasustatakse vea teesklemist mitte stseeni dramaturgilist väljamängimist ? Või on kohtunikud vahepeal saanud mingeid teatrikoolitusi ja hindavad nüüd mängijate käitumise puhtvisuaalset poolt ?
                    Ma usun, et kohtunik hindab kogu krempli kunstilist üldmuljet. Mis tal ikka kiiruga muud üle jääb.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Ma usun, et kohtunik hindab kogu krempli kunstilist üldmuljet. Mis tal ikka kiiruga muud üle jääb.
                      Jah, oleks pidanud ikka asja videost ka enne üle vaatama. Gif-i pealt ei tundunud midagi nii rämedat, aga originaalis video pealt vaadates ei saa kohtunikule asja ette heita... Tal pole miljoni nurga alt kordust vaadata. Nagu Stok ütles - karmavõlg.

                      Kommentaar


                        Roomas viga saanud fännid saavad haiglast välja ja lubavad ka edasipidi välismängudel käia.

                        Tüübid kes neid ründasid osutusid AS Roma fännideks. Karistuseks määrati kohaliku FA poolt 5 aastat staadionikeeldu neile. Vanglasse mineku kohta ei tea midagi hetkel aga vast siiski.

                        Kommentaar


                          Jõuluasjad ostetud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Roomas viga saanud fännid saavad haiglast välja ja lubavad ka edasipidi välismängudel käia.

                            Tüübid kes neid ründasid osutusid AS Roma fännideks. Karistuseks määrati kohaliku FA poolt 5 aastat staadionikeeldu neile. Vanglasse mineku kohta ei tea midagi hetkel aga vast siiski.
                            Nagu keegi twitteris ütles: 5 year bans? they should get prison sentences longer than that.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              transfer window on lähenemas...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas präänik Vaata postitust
                                transfer window on lähenemas...
                                yees, let's bring Zlatan to WHL

                                Aga no tegelikult lepiks muidugi vastasleeri Joao-ga ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X