320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tea, kas toona oli asi Ott Järvela kommentaarides, aga igatahes mulle on see meelde jäänud:


    E:Kuna pealkiri ja description on siuke nagu ta on, siis mainin ära, et aastaks oli 2008

    Kommentaar


      Tooks siia siis ka natukene uudiseid.

      Minu jaoks üsnagi üllatuslikult on Spurs saanud hakkama esimese üleminekuga selle akna jooksul, kui Belgia liiga klubist toodi ära Inglismaa noortekoondise kaitsja Ezekiel Fryers. Inglismaa U16, U17 ja U19 koondist kokku 15 korral esindanud ja täna 20 aastane vasakul äärekaitses ja keskkaitses mängiv Fryers alustas karjääri ManUs, siirdus siis möödunud aasta augustis Standard Liege ridadesse ja nüüd tuli Spursi.

      Nagu Wikist selgub, siis treenis ta juba suvel koos Spursiga, aga kuna alla 23 aastaste mängijate ülemineku puhul peab maksma riigisisel üleminekul vasvatajaklubile kompensatsiooni. Lige aga seda maksma ei pidanud ja nüüd toodi ta sealt omakorda ära... huvitav.

      Ega sel ometi midagi Benny->Chelsea spekulatsiooniga pistmist ole ?


      Pildimaterjali kah siis
      Lisatud failid

      Kommentaar


        Kuna ta läheb Development Squadi, siis pigem tulevikugämbling.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar




          Ekotto on treeningul tagasi ja on arvatavasti algkooseisus vs Coventry. Kaboul on ka tagasi treenimas, millal platsile saab pole teada.

          Gossipit ka - oleme huvitatud David Villast ja Lewis Holtbyst. Traditsioonilised brasiillased on ka radaril.

          Zeki Fryers läks maksma siiski 3M naela.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust

            Zeki Fryers läks maksma siiski 3M naela.
            See mida Rainis enne kirjutas on väga huvitav spekulatsioon, sest mina kuulsin täna, et kasvatajaklubi olla nõudnud 8 milli Fryersi eest. FA komisjon olla selle heaks kiitnud ja puha. Ja nüüd saadi ta 3 milli eest. Ehk kui tõepoolest käis selline huvitav äritsemine temaga, siis aplaus Levyle.

            Kommentaar


              Welcome to the new Tottenham Hotspur website The page you were trying to access is no longer available. Please visit our homepage.


              Ehk Holtby suvel tulekul! Hea töö!

              Kommentaar


                Väga kõva

                Kommentaar


                  Keegi jõudis juba ette jah

                  Aga et asi siis paremini silma paistaks... ATTTENSIOOONE, ATTTENSIOOONE, Schalke 22-aastane poolkaitsja Lewis Holbty liitub juulis Tottenham Hotspursiga. Tegu on tasuta üleminekuga, leping seisab ainult meditsiinilise ülevaatuse taga veel.

                  Kommentaar



                    Kommentaar


                      Kuradima hea diil saada tasuta selline mängija. Müts maha Levy ees taaskord. Sandro-Dembele ja Holtby nende ees kõlab ikka päris hästi, tuleb vaid uut hooaega oodata.

                      Kommentaar


                        Well well well... Hudd'ile tõenäoliselt tähendab lõppu kui mitte praegu siis vähemalt suvel. Suve osas ka eelduslikult Parker tsau-tsau.

                        P.S. Kudagi imelik nendest üleminekutest lugeda enne 31.01. Teatav rahuldamatuse tunne.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Üsna irooniline - uudis jõudis minuni täpselt siis, kui läksin Facebooki ühele sõbrale kirjutama, et ma olen antud ülemineku osas skeptilisemaks muutumas, kuna Huntelaar pidi ka ju suuresti ära tulema... seniks kuni Gazpromi rahadega suu kinni topiti ja pea uimaseks löödi. Et temaga võib ka samamoodi minna. But well, ei läinud.

                          Samas ma liialt pilvedesse ei tõuseks - kas tema eelistatud positsioon pole just see, kus võivad juba niigi mängida Gylfi ja Dempsey ? St et vähemalt kolm meest samale kohale panna juba... huvitav...
                          Samas talenti mehel ilmselt on, tõsiselt pildile tõusis ta hooajal 2010-2011 kui oli laenatud selle hooaja komeetklubisse Mainz05 (mis pärast ülivõimsat hooaja algust lõpetas liiga 5. kohal, samal ajal, kui tema "emaklubi" Schalke hooaja lõpuks ennast 14. realt leidis).
                          Näikse, mis saab Igastahes tere tulemast ja palju edu valges särgis mängimiseks .

                          Kommentaar


                            Ei ole kunagi paha, kui on pikk pink, kaitsjaid meil nagu jagub, kui BAE ja Kaboul ka terveks saavad, Rose hetkel laenul jne, keskväljal ka valikut on piisavalt, ainukene murekoht, mis nüüd tuleks ära lahendada, on ründajad, kui järgmine aasta soovime CL'is mängida. Noorukesele Keanele mänguaega veel vist ei anta, Adebayor on ka siin olnud kimpus ja nii säravalt kui eelmine aasta pole esinenud ja kuigi Defoe on see hooaeg väga heas seisus, oleks vaja vähemalt minu arvates ikkagi tuua ründejõudu juurde. Õnneks jaanuari lõpuni on veel natukene aega.

                            Kommentaar


                              Pingipoiste meelest ei peaks pink liiga pikk ka olema.
                              Aga juu nad teavad, mida teevad.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas valu Vaata postitust
                                Noorukesele Keanele mänguaega veel vist ei anta
                                Mõtled vist Harry Kane'i, kes hooaja lõpuni Norwichis laenul?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X