320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Mängu skoor jäi 1:1 ning võideti penaltitega 4:3.

    Täna on kordusmäng Lyoniga ning vigastuste koha pealt uudiseid pole. Kes olid katki on katki ja keegi terveks pole saanud.

    Aga võttes üle itaalia kombeid, ilmselgelt kõige stiilsem klubi Inglismaal.
    Miks Adebayori pildile ei lastud?

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Ja jälle rünnati fänne kes sõitsid meeskonda toetama.

      http://sport.postimees.ee/1145064/pr...jalgpallifanne
      Pildiallkiri on tore:

      Tottenhami fännide purustatud pubi Roomas novembrikuus. Samasugune pilt avanes eile õhtul Lyonis.
      Foto: Scanpix
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Algselt postitas idikas Vaata postitust
        Miks Adebayori pildile ei lastud?
        Ma eeldan, et ta oli veel Aafrikas pildi tegemise ajal.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Harry Kane läks Leicester Cityisse laenule hooaja lõupuni. Lisaks sõlmis ka uue lepingu aastani 2017.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Harry Kane läks Leicester Cityisse laenule hooaja lõupuni. Lisaks sõlmis ka uue lepingu aastani 2017.
            Seega kutsuti ta kanaarilindude juurest tagasi sp, et ta seal mänguaega ei saanud ?

            Või on Defoe poolt tulevad märgid siis nii positiivsed ?

            Mul oli ikka salamisi lootus, et noorhärra saab mõned võimalused meeskonna juures. Aga juu siis ikka vara veel (eks ebaõnnestunud hooaja I poolel ka siin oma mõju).

            Kommentaar


              Friedel, Walker, Gallas, Vertonghen, Assou-Ekotto, Dembele, Parker, Lennon, Bale, Holtby & Adebayor

              subs: Lloris, Naughton, Caulker, Dawson Livermore, Dempsey & Sigurdsson

              Mängu ei näe nii et
              COYS

              Kommentaar


                Lyon vs. Tottenham KANAL2 @ www.korner.ee/live2.php
                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                Kommentaar


                  1. poolaeg täissitt, teine oli parem, aga edasipääs tuli ikka läbi ussimunni.

                  Kommentaar


                    Sattusin vaatama umbes 60ndast minutist ja siit ka küsimus. Mida Friedel tegi, et Lyoni fännid nii kettas olid tema peale?

                    Kommentaar


                      kommentaatori arust oli asi selles, et loodeti lloris'd mängimas näha.

                      E: Lacazette on valus diver.

                      Kommentaar


                        küsi, ja sulle antakse...

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          U-19'l tuleb NextGeni veerandfinaalis vastu Sporting CP. Mäng kodus

                          Kommentaar




                            Take a bow, son, take a bow!
                            Ma hindaks selliseid sooritusi isegi kõrgemalt kui neid ristikaid, mis paugutatakse.

                            Kommentaar


                              Never worried. Pärast seda kui UEFA loosiketas eraldas mulle 2 piletit finaaliks Amsterdami, ei muretse ma üldse mingite eelvoorude vms pärast. Need 20 aastat klubi toetamist on ikka tekitanud kindluse, et küll nad leiavad ikka parima variandi kuidas nuga tagumikku lüüa ja keerata. Ehk, et see hooaeg ma eeldan nad korraldavad poolfinaalis midagi sarnast nagu Bayern eelmine aasta CL finaalis.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Ma eeldan sa pidasid silmas Gerrardi või seda KKK liiget. Märgin, et (a) Liverpool ei mängi enam Euroopa Liigas, (b) Gerrard ja/või Suarez ei mängi Tottenhamis. Vasakujalgsuse kohta ei tea.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X