320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuuldavasti olla Bale näitlemise eest oma kollase saanud.
    Oli seal tegemist tegelikult veaga, näitlemisega või karjääri päästmisega? (reaalselt küsingi kas oli tegelt viga või lihtsalt viskas siruli end. Viimasel ajal täitsa adekvaatselt ennast ju püsti hoidnud)

    Kommentaar


      oli kohe näha, et ta on pikema pausi näitlemisest võtnud
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Lãks penaltit kavaldama ja sukeldus imekerge puute peale. Õigemini ise otsis vastasega. kontakti ja siis viskus. Oleks võinud ka kaarti mitte anda.

        Kommentaar


          Kommentaar


            See oli jah päris korralik dive. Väga stiilipuhas ja minu hinnangul tema parim. See väravavahi vastu dive oli ka korralik, aga sellist rafineeritust ei olnud. Gif-ist tuleb see eriti hästi välja, eriti mis ta parem jalg teeb juba mõni hetk enne kohtumist kaitsjaga. Nägi silmanurgast, et kaitsja jookseb põiki vastu ja hakkas lohistama. See oli nii professionaalselt tehtud, et ma vaatasin et Interi enda foorumites (inglisekeelsetes küll) suhteliselt suur protsent pidas seda penaltiks. Lisaks ei ole ta eriline pokkerimängija, see nägu millega ta siis protestis oli pigem "oh shit mis ma tegin"- nägu kui see hingest tulnud pahameel kui ta need ülejäänud 5 kaarti on saanud.

            Seekord siis asja eest. Valus tont.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Aga dive on mõttetu kõrvalepõige tulemuse osas. Pigem positiivne, et ta oma kollase kätte sai selle skooriga, AVB ütles ka pärast, et 3:0 seisult oleks Bale endale kollase ikka organiseerinud, et taldriku puhtaks saada.

              Mis on juhtunud Parkeriga? Juba teine väga hea mäng. Vaiskelt viisi võib pühapäeva positiivsemalt hakata vaatama, eriti kui Lennon korras oleks. RAWKist lugedes tundub Lollerpoolil tulevat sajandimäng.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                Aga dive on mõttetu kõrvalepõige tulemuse osas. Pigem positiivne, et ta oma kollase kätte sai selle skooriga, AVB ütles ka pärast, et 3:0 seisult oleks Bale endale kollase ikka organiseerinud, et taldriku puhtaks saada.
                Mourinho kool Andre´l, mis muud.

                Kommentaar


                  Endal jäi mäng nägemata, aga tahaks välja tuua Gylfi uue tulemise -
                  vs West Ham - värav
                  vs Arsenal - väravasööt
                  vs Inter - värav+väravasööt

                  Summaarselt siis 4 resultatiivsuspunkti kolme mänguga. Poleks ausaltöeldes ette näinud, et Holtby soetamise järel hoopis Sigurdsson kindlalt ennast põhisse murrab. Praegu minu meelest täiesti kindel valik algkoosseisu.

                  Natukene kahju, et nii vähe mehi puhata said, aga ehk kaalub tugeva Itaalia tiimi luttimisest saadud positiivne laeng sealt tekkinud väsimuse üle.

                  Bale dive oli fcking disgrace. Lootsin, et see lastehaigus tal välja ravitud, aga siiski-siiski. Kui oli vaja kollane teenida, oleks võinud pärast vilet palli lüüa või vastast sõimata, oleks märksa parem variant olnud....

                  Kommentaar


                    Lubasin täna endale väikese heietusehetke, vaatasin, et postituste arvus hakkab ilus ümar number täis tiksuma ja siis mõtlesin tagasi vaadatud mängudele ja kaasaelatud hooaegadele.

                    Tugeva mälutöö tulemusena avastasin, et esimesed kokkupuuted Spursiga olid ilmselt hooajal 2008/2009, aga toona olin meeskonna käekäiguga kursis ikka enamasti ühe klassivenna vahendusel. Sest pean ausalt tunnistama, et mehi nagu Zokorat, Benti ja Boatengi ma Spursi eest mängimas ei mäleta, samuti mitte Ramos'it treeneripingil. Ise hakkasin mänge (ja ka meeskonna käekäiku) jälgima rohkem järgmisest hooajast.

                    See-eest Crouchi ja Kranjari soetamist ja järgmise hooaja algust mäletan juba oluliselt paremini. Eriti eredalt on meeles Wigani 9:1 nahutamine (kus Defoe 5 väravat prõmmis ja Bentley ilusa karistuslöögi sisse keerutas). Aga kindel olen ka selles, et esimene Spursi mäng see ei olnud. Pigem võiks see olla vahemikus II-IV voor samal hooajal. Kahjuks enam täpselt ei mäletagi.

                    Mis mind algselt heietustelainele tõukas - eile õhtul mõtlesin, et meeskond on sellest ajast ikka tohutult muutunud. Sisuliselt on jätkuvalt olulistes rollides järel ainult Defoe, Dawson, Benny ja Lennon. Muidugi on alles ka Thudd ja mõned tegelinskid veel, 2009 suvel toodi ka paar Walker-Naughton, aga nende pildile jõudmine võttis aega, toona nad ilmselgelt veel väga pildis ei olnud.

                    Kokku teeb see tegelikult kõigest neli hooaega sellist lähemat vaatlust (ja viies siis distantsilt) kuigi tundub nagu terve igavik...

                    Aga tulles tagasi tänapäeva siis : kahjuks ei õnnestunud leida infot Lennoni vigastuse tõsiduse kohta. Loodaks hirmsasti, et ta ikka homme rivis tagasi on. Puhkus kuluks talle ilmselt ära, aga äkki järgnevas liigamängus?? Ade peaks tagasi olema, aga platsil teda küll näha ei tahaks, hoidku oma energiat Interi kordusmängu jaoks Pooli vastu pole temast ilmselt nagunii asja... Ülejäänud mehed peaksid rivis olema. Mis ma tähele panin, oli üsna nutune koefitsent, mida erinevad bookied pakuvad.

                    Triobeti koef näiteks (1X2):
                    1,83-3,7-3,9

                    Ja näiteks topeltvõimalusega oleks Spursi võidu või siis viigi peale panustamise koef 1,9. Ma näen homme ees rasket mängu, aga üldiselt nii väikseks ma võiduvõimalusi ka ikka ei pea.
                    COYS !!!

                    Kommentaar



                      juba siiis lõi karistuslööke sisse

                      Kommentaar


                        Lloris, Walker, Dawson, Vertonghen, Assou-Ekotto, Parker, Livermore, Sigurdsson, Dembele, Bale & Defoe

                        Subs today: Friedel, Naughton, Caulker, Gallas, Huddlestone, Carroll & Holtby

                        COYS!

                        Kommentaar


                          Defoe ja Walkeri söödud tagasi ikka masendavalt amatöörlikud. Defoe oli pask. Dembele ja Jan väga head täna.

                          Mis seal ikka, toodi maapeale tagasi, järgmine kodumäng uute punktide järele.

                          Kommentaar


                            hea mäng, kahju et nii lõppes, aga no vead olid ikka väga lapsikud.

                            Kommentaar


                              Kusjuures ei olnudki überdepressiooni. Paar mine *****'d ja mõned **** ma ei või'd, aga üllatavalt kiiresti läks üle. Pigem tabasin ennast mõttelt, et selline selgroog (Lloris - Kaboom - Verts - Dembele - Sandro - Bale - Lennon) on täiesti piisav, et see hooaeg CL-i koha peal lõpetada. Ja kui sinna veel mingigi ründaja juurde leida, siis on tulevik helesinine.

                              Ja ei ole Walkeril ka midagi viga, ta veel ju päris laps oma 22 eluaastaga, sitta ikka juhtub.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Täna on Inter vol 2

                                team tonight: Friedel, Walker, Gallas, Vertonghen, Naughton, Dembele, Parker, Livermore, Sigurdsson, Defoe & Adebayor

                                subs: Lloris, Caulker, Huddlestone, Assou-Ekotto, Carroll, Holtby & Lennon

                                Mäng hakkab kell 8 mitte 10 nagu mina näiteks arvasin

                                COYS!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X