320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nojah suurklubi on võib-olla esialgu veel liialdus. Levy klubi majandamine on väga solid tho ning varsti saadakse uus staadion. Mõne aasta pärast on see küll realistlik minu meelest, eeldades et kõik hästi läheb ofkoors.

    Kommentaar


      Aga selle staadioni rahastamine suuri piiranguid ei sea klubile mängijateturul?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        See staadioniteema on pigem tulevikuteema ja praegusi tegemisi küll ei takista.

        Praegused sellesuvised spekulatsioonid siis mängijateturul:

        Ründajaks on spekuleeritud siis viite nime (David Villa, Benteke, Damiao, Gomez, Soldado), kellest küll ainult 2 on minu arvamusel realistlikud: Benteke ja Damiao.
        Jaanuaris Damiao üleminek küll veel läbi ei läinud, aga nüüd on asi vägagi reaalne. Damiao koduklubiga ka Tottenhamiga head suhted alates Sandro ostust. Suurte klubidega teda väga ei seostatagi, teisteks klubideks pakutakse Napolit ja Marseille'i. Napolisse on pakutud ka Gomez't, kelle eest meedia andmeil plaanivat Tottenham üllatavalt väikest 7-8 mlj. naelast pakkumist.

        Benteke hinnasildiks on 40 mlj. naela. Spekuleeritud on ka pakkumist raha+Defoe, kuid pigem jääb see tehing hinna tõttu tegemata.

        Teiseks nõrgaks kohtaks on vasakkaitse, sest Assou-Ekotto ei suuda piisavalt Bale'i toetada ja vasaku kaitsja positsioonile pakutakse Real Madridi kaitsjaid Coentrao'd ja Marcelo't, kellest viimase hinnaks oleks ~15 mlj. naela.

        Lisaks on võimalik, et tuuakse ka mõni playmaker. Isiklikult loodan, et selle koha saab omale Sigurdsson ja kedagi otseselt algkoosseisu juurde ei osteta. Mul on usku, et lähitulevikus avaneb tõeliselt, kas Holtby või Sigurdsson või lausa mõlemad.

        Bentley ja Gallas'e lahkumisest tulenev järelejäänud palgafond pidavat minema Bale'i palgale otsa, vähemalt üsna suur osa sellest. Oleks ikka väga kasulik, kui ka Adebayor'i ja Assou-Ekotto saaks kuhugi maha ärida. Adebayor'i palk on ikka kasutegurit arvestades ülemõistuse suur ja Assou-Ekotto'st oleks ilmselt nii mõnigi rikkurklubi huvitatud. Naughton'i ja Rose'i näol korralikud vahetused vasakule äärele olemas ja seega usun, et Assou-Ekotto läheb üsna pea müügiks.

        Kommentaar


          Benteke on väga hea ründaja, kuid £40m on selgelt üle pakutud. Kui ta üldse sel suvel Villast lahkub, siis pigem umbes poole väiksema summa eest (ja CLis mängivasse meeskonda). Aga ka £20m paneks Levyt tõsiselt hambaid kiristama.

          BAEd ma veel päris maha ei kannaks. Päris õiget pilti temast läinud hooajal pärast põlvevigastust ei saanudki, vähemalt tahaks loota, et ta tase nüüd tegelikult nii drastiliselt pole langenud. Kui ta aga tõepolest nt Fenerbachesse müüakse nagu spekuleeritakse, siis tuleb loota, et Rose paneb samamoodi edasi nagu Sunderlandis. Naughtonisse seevastu küll mingit usku ei ole, üsna rabedad olid tema esitused Spursi särgis möödunud hooajal, mänguaega sai ta korralikult, aga erilist progressi ei täheldanud, mitmel puhul kärises kaitse just tema pealt ja ründes oli temast väga vähe abi, kuna erinevalt Walkerist vastastiival ei võta ta vastaseid ette ega ole valmis overlappima.

          Kommentaar


            See suurklubi vs mittesuurklubi diskussioon on päris kütkestav. Mis need kriteeriumid täpsemalt on, mis ühest klubist suurklubi teevad ja teisest lihtsalt tubli üritaja? Ehk siis hetkeseisu arvestades, kas nt Inter või Milan on rohkem suurklubid kui Tottenham? Ma ei ürita intriigi kiskuda, pigem lihtsalt paneb imestama, et Tottenhami justkui suurklubiks ei loeta.

            Kommentaar


              No ma ei tea, tulemused ja kui suur toetajaskond klubil on näiteks? Loomulikult Milan ja Inter on suuremad klubid - see on ju ilmselge. Kell on palju ja ma ei viitsi täna siin pikemalt kirjutada, aga hiljuti jäi üks artikkel silma: http://www.huffingtonpost.co.uk/rob-...b_3331171.html
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                väidetavalt kulutatakse see suvi rohkem kui kunagi varem, nii et ju siis mitte. Ehk panevad omanikud ka natuke rohkem õla alla seekord.

                Kommentaar


                  Üldiselt kõnekeeles peetakse suurklubiks klubi, kust enam kõrgemale pole võimalik mängijal liikuda praegusel ajamomendil. Päris täpselt määratlust pole võimalik anda, sest klubide võimekus on pidevas muutumises. Küll aga arvestatakse suurimate jalgpalliriikide absoluutseid tippmeeskondi, kes on ka rahvusvaheliselt konkurentsis teiste riikide tippudega.

                  Eks see üsna subjektiivne olegi, mõni vaatab klubi hetkelist taset, mõni klubi ajalugu, mõni staadionit ja fännidebaasi, mõni kõike koos ja mille iganes põhjal veel klubisid võrrelda saab.

                  Ehk siis võib Tottenham'i pidada 'Inglismaa suurklubiks', kuid päris 'suurklubide' alla, kus on nt. Real Madrid, Barcelona, Manchester United (nendele kolmele vast keegi vastu ei vaidle) jne., ta siiski praegu veel ei kuulu.

                  Kommentaar


                    äärele proovitakse saada brasiilia talenti Bernardi, kelle hind võib küündida 20m juurde, aga pigem vist natuke alla selle. Väidetavalt dortmundiga koos biditakse võidu. Videotest jäi igati positiivne mulje ja just see mängija, kellest suur puudus on ründefaasis. Benteke vaevalt tuleb ja damiao ajab mingit marseille teemat vaikselt. Loodetavasti ei maksta ta eest üle, kui üldse tulema peaks.

                    Kommentaar


                      taolisi juutuubi videosid nähes tuleb meeles aeg, mil gabriel obertani nimeline saabas mankuga liitus. video oli tõesti ilus. isegi nii ilus, et iga kord kui teda selle kahe aasta jooksul näha oli - ehk et heal juhul pingil -, vaatas ta seda isegi enda nutifonist. lakkamatult.


                      damiao, higuain, gomez.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Praegu teadaolevad sõpakad mis suutsin välja nuhkida.

                        Barclays Asia Trophy 2013 raames
                        24.07 vs Synderland
                        27.07 kolmanda koha mäng või finaal

                        10.08 vs Espanyol

                        Eks neid tiksub juurde, aga hea kohe võtta ja juurde lisada.

                        Aga tegelikult selline küsimus, et sügisel(?) tuli ju laenule/osteti mingi Brasiilia U-21 kaitsja. Mis tollest saanud on. Ei suutnud mingit infot leida hetkel.

                        Kommentaar


                          "On 14 February 2012, Tottenham Hotspur agreed to sign signed Bruno Uvini on loan until the end of 2011–12 season, with an option to make the move permanent for €3.7 million.[1][2][3][4] Uvini failed to live up to expectations at Tottenham and the club opted not to sign him on a permanent basis. He left without appearing in any match day squads."
                          Wikipediast

                          Kommentaar


                            See Gomeze jutt on küll vahva lugeda ja mõelda,et äkki Levy ongi tegelt nii juut,aga no...ma ei tea . 7-8 miljoni eest ma nüüd küll ei usu et saab.
                            Damiaoga võiks asjad kiirelt klaariks saada, kaks akent juba läbi räägitud ju,nüüd aeg tegudeks! kui saaks mõne asja ennem viimast hetke ära tehtud,siis oleks juba hea,mu meelest.
                            see bernard tundub põnev,isegi. video vähemalt on vahva

                            Kommentaar


                              Ma tugitoolisportlasena ei mõista, miks Damiaod nõnda jahitakse. Tüüp kipub justkui sinna Ganso kanti minema. Ehk siis palju haipi ja siis justkui väikene närbumine. Flopi tõenäosus tundub üsnagi suur.

                              Tegelikult ma siin enda hobiks jauraksin pisut sellest subjektiivsest suurklubi teemast, mille eile üles võtsin. Nimelt on mul raske aduda, et Spurs sinna justkui ei kuuluks. Vb on asi selles, et minu jaoks on tekkinud suurklubide mõiste alla justkui 2 kategooriat. Esmalt ülisuured ja -rikkad ja siis teised suurklubid. See jaotus oleks vajalik, et hetkel raskemas seisus klubisid, nt Milani, Interit ja Liverpooli siiski suurklubide hulka lugeda. Kriteeriumite hulka kuuluksid suur fännide hulk, traditsioonid, rahaline võimekus, koosseis ja glamuur. Spurs, kuigi mitte kulla ja karraga pärjatud, suudab neile paremini vastata kui 90% tippliigade klubidest. Tegemist ei ole mingi ühepäevaliblikaga, a la eelmise hooaja Newcastle (kellel ma ometigi samuti suurklubi potentsiaali näen), vaid juba aastaid staaridega ja eduga pärjatud tiimiga. Kuigi Premier on viimasel ajal pigem laitust kogenud, on tipp ju siiski üsna terav. Seega 5. koht on minu jaoks edu. Kõik tippsatsid kemplevad nelja hulka jõudmise pärast, kuid ometigi ei saa ju rääkida mingist põrumisest, kui vähemalt 6 tiimi ridades on superstaare ja tugevate riikide koondislasi ning ega järgnevadki klubid papist ei ole (nt taaskord Newcastle enda prantslastega). Ehk siis ülisuurte klubide hulka võiksid kuuluda nt Man U, Chelsea, Man C, Bayern, Juventus, Real, Barcelona ja vb PSG? ja pisut nõrgemasse alakategooriasse Liverpool, Inter, Milan, Spurs, BVB ning uute tulijatena Naapoli, Zenit ja Atlético.

                              Kommentaar


                                Ei saa su kriteeriumitega eriti nõustuda, veel vähem liigitusega.

                                Esiteks, oligarhidele olgu oma kategooria. Nimetame seda finantsdopingu kategooriaks.

                                Kiire vaade ajalukku. Toon välja top5 liiga edukaimad klubid läbi ajaloo:
                                Hispaania: Barcelona, RMadrid, Bilbao/Atletico
                                Saksamaa: Bayern, BvB, Schalke
                                Itaalia: Juventus, Milan, Inter
                                Inglismaa: ManU, Liverpool, Arsenal
                                Prantsusmaal asi keerulisem, erinevatel ajaperioodidel on domineerinud erinevad klubid:
                                Rank Club Number of titles Years of titles
                                1
                                Saint-Étienne 10 1957, 1964, 1967, 1968, 1969, 1970, 1974, 1975, 1976, 1981 ,
                                Marseille 10 1929, 1937, 1948, 1971, 1972, 1989, 1990, 1991, 1992, 2010
                                3
                                Nantes 8 1965, 1966, 1973, 1977, 1980, 1983, 1995, 2001
                                4
                                Monaco 7 1961, 1963, 1978, 1982, 1988, 1997, 2000
                                Lyon 7 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008
                                6
                                Stade de Reims 6 1949, 1953, 1955, 1958, 1960, 1962
                                Bordeaux 6 1950, 1984, 1985, 1987, 1999, 2009

                                Ütleme, et Top3 hetkel ja läbi ajaloo võiksid olla Marseille, Monaco ja ehk Lyon/Bordeaux. PSG oma 3 tiitliga on Prantsusmaa Tottenham. Ja tulles totenhami juurde siis ollakse Inglismaa edukusetabelis(kõik tiitlid/karikad kodused/Euroopa) kõval 6ndal positsioonil. Seega kui nii võtta siis võiks igast liigast top6 võtta või?

                                Muidugi ainult ajaloole toetuda ei saa, St Etienne ntx pole tänapäeval mingi oluline tegija. Ehk kõige adekvaatsem platvorm, millel klubi hinnata, oleks võtta aluseks ajalugu ja saavutused läbi selle, seejärel hinnata kõneallolevat klubi tänapäeva võimekuse järgi. Mis on nende staatus tänapäeval, Liverpool näiteks oli pikalt saareriigi lipulaev, hetkel on mõõnaperiood aga ustav fännibaas, legendaarne staadion ja siiski võimekus heal tasemel mängumehi hankida ja alles hoida sunnib neid siiski A-kati klubiks määratlema. Ei ole teised päris ajaloo unustusse vajunud, paar edukat üleminekuakent ja hooaega ning võidakse ennast absoluutsesse tippu tagasi murda. Sama kehtib Arsenali kohta. Samas paar edukat hooaega ei teeks veel Spursist mingit superklubi, puudub lihtsalt läbi ajaloo vastavad saavutused selliset määratlust toetada.

                                Sinu kriteeriumite järgi oleks Malaga veel ntx mõni aeg tagasi suurklubi olnud, aga enam ei ole eksole sest Katari investorid osutusid kitsideks. Malaga näide on eriti hea, miks ei tohiks tormakalt jalgpallimaailma PSGsid, TSelsisid, Shittysid jkms mingiteks superklubideks liigitama hakata, polnud neist keegi enne superklubi kui finantsdopingud manustama hakati ja kui ühel heal päeval see kraan kinni keerataks, mis iganes põhjusel siis, saab kukkumine valus olema.

                                ühesõnaga, minu jaoks on sprs Itaalia Lazio, Hispaania Sociedad, Portugali Boavista, Saksamaa Bremen jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X