320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lehed kirjutavad, et Villa peaks see nädal ametlikuks saama.

    Kommentaar


      Minu lehed kirjutavad, et villa läheb atleticosse.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Lehed kirjutavad, et Villa peaks see nädal ametlikuks saama.
        Ja saigi!

        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Atletico Madrid bought David Villa from Barcelona for LESS money than Crystal Palace paid for Peterborough United's Dwight Gayle.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Mees tahtis jääda Madriidi ja mängida CLi. Barca tahtis palgalt ära saada. Üleminekuhindade võrdlused on pointless.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Uue hooaja kit ka siis lõpuks väljas:
              Home:

              ja Away oma:

              Kommentaar


                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  suht tobedad. Kui raske oli hp logo sama värvi teha kui püksid vähemalt? away kitiga läheb mõte hoobilt cityle...

                  Kommentaar


                    Ei olegi nii jubedad. Kodusärk viib kohe mõtted Derby Countyle kui Mart-poiss seal veel mängis.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      Mees tahtis jääda Madriidi ja mängida CLi. Barca tahtis palgalt ära saada. Üleminekuhindade võrdlused on pointless.
                      Mis jääda Madriidi - kolis ju ikka Barcelonast Madriidi

                      Kommentaar


                        mnjah. geograafias olen tugev.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Eelmise hooaja oma oli ilusam teil
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Eks tihti ollakse harjunud, et logod on lihtsalt kirjad särkidel, aga HP on selgete piiridega ring, mis mõjubki veidi veidralt jalkasärgil. Mina ei hädaldaks küll. Aga siin tundub üldse palju moegurusid olema.

                            Kommentaar


                              kodu särk on mu arust soliidne ja ilus. ei häiri see haapee logo.võõrsil särk on igav.
                              -ženja out!

                              ps! villast ilma jäämine isiklikult kurbust ei tekita

                              Kommentaar


                                Tõsi, ka mul ei ole absoluutselt kahju, et David Villa'st ilma jäime. Ent mind paneb mõtlema, kuidas kurat kujunes lõpphind üle 2 korra odavamaks sellest, mida Barcelona küsis Tottenham'i käest... Kas tõesti on mängus siin see mingisugune side Real Madrid'i ja Tottenham'i vahel? Muidugi see omavaheline suhe nende klubide vahel on muidugi eriti tegija: kõigepealt osteti Modric ära, siis nüüd see suvi üritas terve juhtkond Bale'i unsettle'ida (ei ole vist head sõna eesti k. sellele) ja lisaks kõigele müüvad Higuain'i meie põhikonkurendile. Täielik porr.
                                Vahepeal siis niipalju transferiuudiseid, et Stoke tahab £6 miljoni eest Defoe'd ja Sigurdsson'ist on huvitatud Liverpool ja Swansea, viimasesse läheks ta siis pigem laenulepingu alusel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X