320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    selle raha eest saaks pool mänku algrivistust ära osta näiteks. Ma ei tea Levy on tõesti peast lihtne või teab et Real ostab nii või naa ära ja üritab veel kruttida hinda.

    Balega Spurs CL-i ei saanud, hind enam tõusta ei saa põhimõtteliselt...Et kas on tõesti vaja oodata et dude ennast korralikult vigaseks daivib näiteks novembris ja siis pihku nutta.

    Kommentaar


      jällegi, tegu on pärismaailma mitte football manageriga. Kui võtad balei ära, siis väheneb klubi atraktiivsus, sest CL-i pole eniveis ja keegi seda 100% järgmiseks hooajaks ei garanteeri. Kui on palju kulutada, siis küsitakse rohkem raha. Kaob Bale, kaob AVB usaldus juhtkonna vastu ja on varsti ka tema lahkumas. kindlasti on uutele mängijatele vähemalt suuliselt lubatud, et suured staarid jäävad ja ambitsioonid on kõrged. Baleiga on nii palju promo tehtud ja ta on kindlasti igasugu reklaamivärkidega lepinguliselt seotud. Leping on veel küllalt pikk ja äsja sündis laps.

      Sai nüüd igasugu argumente toodud

      E: real on viimaste kuude jooksul käitunud nagu täielik munnklubi ja seda partnerlusvärki pole kuskilt otsast austatud

      Kommentaar


        jääb mulje nagu peale balei müüki saaksid teised klubid enda 15milliste tontide eest kaks korda rohkem raha küsida. osalt muidugi nõus, et ilmselt mingi piirini saab seda "teil on ju nii palju plekki"-kummi venitada, aga midagi enneolematut vaevalt, et see endaga kaasa tooks, sest esiteks on pukis siiski tõupuhtad juudid ja teiseks on maailmas teisigi rikkaid klubisid, kelle puhul on teada, et plekki on. ma ei räägi siinkohal anzidest-psgdest-monacodest, vaid pigem manust, chelskist (jah, torres...), bayernist, barcast jmt.

        lisaks - isegi kasvõi veidi üle keskmise taibuga jalgpallurite puhul -: kumb on meeskonda pikemas perspektiivis komplekteerides parem/mõjusam argument mängijatega läbirääkimistel: a) ära kuse, meil on bale või b) me siin ehitame korralikku satsi. jah, kui bale jääks ja avb enda need väidetavad 50 transfer-miljonit heade poiste peale kulutaks, oleks muidugi veel parem, aga kui teist aastat käib mingi üleminekutrall ja meedia kaudu fellaatio tegemine, siis nahhui on siukest poissi vaja hoida, eriti kui valurahapakiga saaks viis korda londoni ja madriidi vahelt joosta nii, et kupüüri-rada järgi.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          See Bale'i üleminek järjekordne mingi Marca märg unenägu. Real'il alles Modric'i eest pool summat maksmata ja hakkavad siin nüüd üleminekurekordeid tegema... Kui Bale tahaks lahkuda, oleks ta ammu oma requesti sisse lükanud, ilma pikema jututa. Isiklikult usun, et see suvi laheneb asi nii, et Bale saab uue lepingu, kus on sees ka selline ca £150 miljoniline release clause.

          Ei oska ka ühtegi sobivat järglast näha Bale'ile, Di Maria on minu arust ikka suht kehv paremal äärel ja Hulk on liiga kallis oma taseme kohta. Hea hinnaga on turul saadavad ainult sellised kreatiivsed mängijad (Ljajic, Eriksen, jt.). Sellist vasakujalgset inside forward'it paremale äärele, kes Walker'i efektiivsust ära ei võtaks, saab olema raske leida

          Kommentaar


            nii roosiline väidetavalt lugu pole. Bale on vaikselt murdumas kogu meediakära peale ja tema jäämine pole nii kindel. Transfer requesti temalt ei usuks. Ta on liiga paipoiss selleks.

            Kommentaar


              ma loodan,et bale jääb, a kui läheb 100milku eest, siis ma ei oleks eriti kurb. Levy ei tohiks ka olla. ja ma ei usu et avb ka kohe tussama hakkaks. a vahetustehingu kohapealt oleks coentrao ju vajalik, mingit di mariat ei soovi-aitäh.
              kokkuvõttes võiks hapukurgi hooaeg juba läbi saada.

              Kommentaar


                coentraod proovitakse minu meelest nii osta, et kustutatakse lihsalt modrici võlg ära, et hinda alla saada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                  Real'il alles Modric'i eest pool summat maksmata ja hakkavad siin nüüd üleminekurekordeid tegema...
                  See nüüd küll mingi ennenägematu asi pole, pigem tavapärane käitumine, et kõrgete üleminekutasude väljamaksmine hajutatakse mitme aasta peale ära.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Polegi ennenägematu asi, aga kui meile hakatakse Bale'i eest ka tilgutama raha, siis pole asjal ka nagu mõtet. Tottenham'il pole vaja positiivset igakuist rahavoogu, vaid raha kohe ja praegu, et selle raha eest uued mängijad soetada. Ei pea me mingi heategija olema Real'ile, et kõik paremad mängijad neile järelmaksuga maha müüme. Valencia tahab samamoodi raha meie käest kohe ja praegu, sest neil on reaalselt vaja hetkel ~€13 milli välja käia, et oma päris sitast majanduslikust seisust välja tulla.

                    Coentrao ma võtaks avasüli vastu, pole just kõige sümpaatsem mängija, aga vasakkaitsja positsioon lekib ikka korralikult. Assou-Ekotto pole mingil põhjusel ka hooajaeelsetes mängudes veel platsile saanud, samas pingil oli olemas. Rose ei anna kaitsjana PL taset küll välja. Naughton'ist rääkimata. Smith läks ka Derby'sse laenule.

                    Bale saab ka kolmapäevast alates uuesti treenima hakata, et 3ndal augustil Monaco vastu mängida. Äkki näeme ka mõnda uut signingut platsil. Siiamaani Monaco suht kehvasti esinenud, samas on meie põhikaitsja Vertonghen paar nädalat out ja täitsa huvitav, kuidas teised kaitsjad Falcao'ga hakkama saavad.

                    Kommentaar


                      Öelgem parem nii. VÄGA HARVA makstakse suured tehingud kohe välja ja mitte selle pärast, et ostjal klubil raha poleks, vaid inflatsiooni tõttu.

                      Ja seda tilgutamist on võimalik tavaliselt ka edasi tilgutada.

                      Kommentaar


                        Ei viitsi tsiteeridagi, aga see Rose'i jutt on küll rumal, eelmisel hooajal sunderlandis lammutas elueest, päris mitmeid häid esitusi nägin ja pidi ka üsna fännide lemmik olema.
                        Premmis mängimiseks korralik kindlasti, iseasi kas ülemise poole tiimide jaoks..

                        Kommentaar


                          Minu arust ka Rose on väga solid. Laske poisil ainult mängida

                          Kommentaar


                            pole teda väga jälginud, aga kaitsetöö jätab soovida. rünnakul on ta aga peajagu teistest vasaku ääre variantidest üle.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                              Polegi ennenägematu asi, aga kui meile hakatakse Bale'i eest ka tilgutama raha, siis pole asjal ka nagu mõtet. Tottenham'il pole vaja positiivset igakuist rahavoogu, vaid raha kohe ja praegu, et selle raha eest uued mängijad soetada. Ei pea me mingi heategija olema Real'ile, et kõik paremad mängijad neile järelmaksuga maha müüme. Valencia tahab samamoodi raha meie käest kohe ja praegu, sest neil on reaalselt vaja hetkel ~€13 milli välja käia, et oma päris sitast majanduslikust seisust välja tulla.
                              Ma eriti selle pärast ei muretse. Ma kujutan ette, et kui standardne kurgimüüja võib oma järelmaksunõudeid faktoorida ja kogu raha välja võtta pangale küll intressi makstes, siis küll ka selles maailmas on kasutusel igasugused finantseerimisstruktuurid, mis iganes kahe klubi vahel on kokku lepitud järelmaksu osas või mitte...
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Tõsi, on kõiksugu erinevaid variante, kuid siiski mulle tundub, et Bale on pigem Real'i jaoks mingi kinnisidee ja üritatakse üle oma varju hüpata.

                                Rose tegi Sunderland'is suurepärase hooaja, aga vaat asi ongi selles, et AVB süsteemi kõik mängijad ei sobi, olgu nad omas elemendis nii head kui tahes. Kes jälgib, see teab, et varsti pole ka Lennon'ile enam kohta, meeldigu ta palju tahes. Samamoodi ei ole meil vaja Rose'i winger'ina. Seega ainuke võimalus tema jaoks on tõestada ennast vasakkaitsjana. Rose'i tõusmised on muidugi head, kuid kaitse poole pealt jääb ta selgelt hätta ja vähemalt hetkeseisuga ei ole ta vasakkaitsjana PL tasemel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X