320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma sellest ei saa küll aru, kust järsku see Benzema müügi jutt tuli. Algusest peale oli selge, et müüakse kas 1) Benzema või 2) Higuain. Pole ju neil rohkem sellise tasemega ründajaid ka meeskonnas. Lisaks oli eile või üleeile jutt, et Benzema pikendab Real'iga lepingut.

    Muidugi Di Maria müük on juba väga asjakohane. Isco on ikka väga hästi hooaega alustanud ja Di Maria-sugune mängija vaevalt pingile tahab jääda. Eriti veel kui Bale ka nüüd seal maandub, siis pole üldse mingit varianti väljakule saada.

    Kommentaar


      Ei saa ju välistada, et Real plaanib ikkagi veel Suarezi ka ära tuua nagu algne plaan üldse ette nägi. Sealt ka hetkel tekkivad kuuldused nagu Benzema JA Di Maria oleks müügiks. Kolmas ruumor on, et ka Özil on müügiks.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Saab olema huvitav, kuidas AVB kõik need uued mehed kokku mängima paneb.
        Man City'l läks see igatahes suhteliselt raskesti.

        Kommentaar


          Sky Italia raporteerib, et Willian on done deal. €35M 2 aasta jooksul.

          Kommentaar


            Tunni aja pärast siis Kaukaasia Pang.

            Team - Lloris; Naughton, Dawson, Kaboul, Rose; Capoue, Paulinho; Townsend, Dembele, Sigurdsson; Soldado

            Muideks - ma algust ei näe kuna pean juuksurisse minema.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
              Muideks - ma algust ei näe kuna pean juuksurisse minema.
              Ma näen algusest peale.

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust


                Muideks - ma algust ei näe kuna pean juuksurisse minema.
                Noh, vabsje õige. Vinks-vonks poisiks ära ikka.
                Ma ostsin uue pluusi just.

                Kommentaar


                  Tbilisi vastu minnakse küll üllatavalt tugeva koosseisuga, aga õige kah, kokkumängu vaja ja piisavalt aega järgmise mänguni.
                  A keegi teab, miks Adebayor'i ega Defoe'd pole isegi pingil mitte?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    Tunni aja pärast siis Kaukaasia Pang.

                    Team - Lloris; Naughton, Dawson, Kaboul, Rose; Capoue, Paulinho; Townsend, Dembele, Sigurdsson; Soldado.
                    Ja nüüd klassikaline "viriseme-koosseisu-üle-koos-Rainisega"...

                    MIDAPEETI!! oma mehed Carroll ja Kane on pingil, kuigi viimane on U21 eest korralikult paugutanud. Soldado, Paulinho ja Dembele alustavad, järmgmine mäng on juba PÜHAPÄEVAL.

                    Isklikult lootsin ka Fryersit näha kaitseliinis, aga see on juba rohkem maitse asi...

                    COYS!!

                    Kommentaar


                      Capoue meenutab mulle natuke Paolo Wanchope, kelle iga tribling on sisuliselt ebaõnenstunud pallikaotus. Aga vähemalt lööb ta peale hästi. Awesome looduslaps. Mulle tundub, et olen leidnud uue lemmiku.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Miks on vaja mingeid Lamela'sid jms, meil on Townsend!!!
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Loodetavasti premeerib AVB Townsendi pühapäeval algkoosseisu kohaga, väga muljetavaldav I pa temalt.

                          Samas Gylfi teisel äärel on küll kuidagi kahvatu täna.

                          Kommentaar




                            Gol-goool-goooool... väga ühe mingi mängijalik, mingi jorri esituse moodi, kes unistab põgenemisest valgele laevale.
                            Aga jah Townsendilt värav+väravasööt.

                            Siggy on endiselt kehvake, hea, et Willian tulemas on...

                            Algselt postitas moya Vaata postitust
                            Loodetavasti premeerib AVB Townsendi pühapäeval algkoosseisu kohaga, väga muljetavaldav I pa temalt.
                            +1 ! Oleks ära teeninud tõepoolest.

                            Kommentaar


                              Väga vabad käed antud täna mängijatele. Kõik tahavad hirmsasti minna ja teha, lõpptulemusena terve ründeliin vehib käsi ja Rose läheb üldse teeb ise mõne ebaõnnestunud söödu üle värava. Sigurdsson hirmsasti isetseb ja Dawson on isegi sellise klubi vastu hädas.
                              Willian on lihtsalt hädavajalik ost meile.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Selle suve ostu-müügi saldo on umbes 43 miljonit miinuses.
                                ehk siis kogu raha oleks ikkagi juba kulutatud:

                                £50 million! There are reports that this is the “transfer kitty” available to spend this summer.

                                Kui võtta kahe varasema aasta üleminekute saldod, jäi üle umbes 37 miljonit
                                kes seda teab, palju raha üle või puudu jäi,
                                aga kui see oleks selleaastasteks ostudeks kasutada, oleks nii ka öeldud,
                                et transfer kitty on 85-90m, mitte 50m
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X