320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kusjuures paistab et ta ei tea eriti midagi. Kui ta räägiks rahavoogudest (isegi sina finantsaruandluse troglodüüdina leidsid võlusõna ülesse), siis saaks veel aru, aga ta räägib mingist rahast kontol. Ma eeldan, et see on sellepärast, et Arse*** on just saanud trophy suurima raha kontol hoidmise eest. Kuuldavasti olevat Arse*** pidanud avama pangas uue konto, kuna eelmine sai täis.

    Kui ettevõte läheb finantseerimist otsima, siis suhteliselt viimane asi mida pank küsib, et palju tal raha konto peal on või mis varad tal on. Oluline on mis ta tuleviku rahavood on, et ta oleks suuteline oma kohustusi teenindada. Ja Premiershipi TV diil ei ole mingi ITK ruumor, see on sõlmitud leping mida ma eeldan saavad klubid samuti rahuga faktoorida. Kui mul on sinuga leping et sa ostad minult 10 aastat turvast ja sina ja mina oled usaldusväärne pangale, siis ma saan pangast 10 aasta turbaraha ka kohe kätte, pank loomulikult võtab oma lõivu.

    Eelnev oli lihtsalt kirjeldamaks, et SW on loll.

    Pm-lt on küll tal õigus, ma ei usu et meil oleks niipalju finantsjõudu, et kogu seda kampa osta ilma shimpansi lahkumiseta. Isegi tuleviku cash-flow arvelt. Sest sellest tuleviku cashflowst on meil vaja ka v-o kedagi veel tulevikus osta ja eelkõige staadion ehitada.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Kõik kuni Lamelani on ostetud Bale'i tulevikku arvesse võtmata.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        Eelnev oli lihtsalt kirjeldamaks, et SW on loll.

        Pm-lt on küll tal õigus, ma ei usu et meil oleks niipalju finantsjõudu, et kogu seda kampa osta ilma shimpansi lahkumiseta.
        Isegi hästi läks.

        Tulevastest metsikutest rahavoogudest pole ju Tottingtoni puhul mõtet rääkida, aegajalt saadav koht Intertoto sarjas ei too mainimist väärt summasid koju, ainus võimalus ongi tekitada sularaha ja osta kogu maailma karvased ja sulelised kokku läbi parimate poegade müügi. Ja selles ju küsimus siin oligi. Tänane ärimudel (ehk ilma CLi rahadeta) on ka edaspidi kahjumlik.

        Kommentaar


          Asi läheb ikka eriti peeneks. Juba käsitleme jalgpalliklubisid ettevõtetena ja seda fännifoorumis.
          Tõsi, ettevõttena paneb Arsenal ikkagi vingelt. Raha tiksub pidevalt peale, tugevalt plussis rahavoog, bränd on võimas. Omanikud on rahul. Imelik, et nii paljud fännid seda rahulolu ei jaga.. Vähemalt SleepWalking oskab seda hinnata.

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            Tänane ärimudel (ehk ilma CLi rahadeta) on ka edaspidi kahjumlik.
            Huvitav kui viimase aasta aruanne ehk 30.06.13 seisuga välja tuleb, siis kas seal on pluss või miinus. Minu kõhutunne on, et pluss. Kas siis on ärimudel kasumlik?
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              See on muidugi sitaks hea ärimudel, et ärme rohkem ettevõttesse investeeri, parem vaatame pealt, kuidas teised seda teevad ja meie turuosa vaikselt omale võtavad.

              Kommentaar


                Tottenham Hotspur
                15 minutes ago via mobile
                Capital One Cup draw: Aston Villa Vs Spurs - Date TBC: the match will take place the week commencing Monday 23 September #THFC

                Kommentaar


                  täitsa lahe, et mehed siin tõsimeeli arvavad teadvat klubide rahalisi hetkeseise ja tulevikuplaane, imlselt on meestel juhtkonnas käsi sees, kui koguni sinna ei ise ei kuuluta.... võtaks ehk vähe hoogu maha, ennem kui päris totraks asi läheb?

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et mõni peaks ninaga hilissuvist kartulit minema välja toksima. Las inimesed arutavad.

                    Kommentaar


                      Eriksen on ka väidetavalt kotis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Eriksen on ka väidetavalt kotis.
                        Ehk siis ühe aknaga sisse Paulinho, Chadli, Soldado, Capoue, Lamela, Chiriches ja Eriksen ? Ja välja Caulker, Gallas, Huddlestone, Parker ja Bale (põhimeeskonnast). Lisaks naasevad vigastuselt Kaboul ja Sandro ning laenult tulid tagasi Rose ja Towndsend (jällegi, esindusmeeskonnast rääkides). Ehk siis AVBl on kasutada (11-5) 6 mängijat rohkem kui eelmise hooaja II pooles. Polepaha.

                        Kommentaar


                          Eks nüüd on AVB teha kas sats mängima ka saadakse. Nimed on ilusad aga ei tohi unustada, et mingit lõivu tuleb sisse elamise pealt ilmselt ikka maksta.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            mõlemad on eksaiting tälentid, need lamela ja eriksen. erikseni statistika on vägev, eriti assistid.loodame,et suudab premmi üle kanda ja sammu edasi astuda.nii palju,kui tema mänge näinud olen(vähe-toim.) , ei ole ma muidugi 100% veendunud tema enneolematus vägevuses.nii et, prove me wrong kristian!!

                            a.eelmine nädal üritasin, ei tulnud välja. kane ja carroll ja fryers ja ex-vigased mängu grusiinide vastu. make it happen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                              mõlemad on eksaiting tälentid, need lamela ja eriksen. erikseni statistika on vägev, eriti assistid.loodame,et suudab premmi üle kanda ja sammu edasi astuda.nii palju,kui tema mänge näinud olen(vähe-toim.) , ei ole ma muidugi 100% veendunud tema enneolematus vägevuses.nii et, prove me wrong kristian!!

                              a.eelmine nädal üritasin, ei tulnud välja. kane ja carroll ja fryers ja ex-vigased mängu grusiinide vastu. make it happen
                              +1 nii Erikseni osas kui ka mängijad tänases koossesius. Tahaks näha, kuidas Zeky keskkaitses hakkama saab. Samas kui rumeenlane tuleb siis oleks juba vasakkaitse prioriteetsem/huvitavam

                              Kommentaar


                                Otsin seda gif'i kus Bale edasi-tagasi rullis maas nagu vorst või uss. Keegi leiab või mäletab, mis mäng see oli?

                                E: zelee oli tänatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X