320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    P***e küll, mida see AVB korraldab. Carroll on üks KOLMEST mängijast kogu meeskonnas, kes üldse midagigi luua suudab sisuliselt. Ja siis ei anna oma mängijale võimalustki ja saadame jälle laenule jah? Ptui, kurat. Stoke City kahte paneme kokku või?

    Kommentaar


      ideepoolest on ju meil vasakkaitset mängivaid kutte küll- rose,naughton,hädapärast jan the man ning fryers.aga kvaliteeti mitte nii palju. kui pessimist olla,siis mure koht

      Kommentaar


        IN
        Etienne Capoue 9.680.000 £
        Roberto Soldado 26.400.000 £
        Nacer Chadli 7.172.000 £
        Paulinho 17.358.000 £
        Erik Lamela 26.400.000 £
        Vlad Chiriches 8.624.000 £
        Christen Eriksen 12.000.000 £
        TOTAL=£107.634m

        OUT
        Scott Parker 3.960.000 £
        Tom Huddlestone 5.104.000 £
        Clint Dempsey 5.984.000 £
        Steven Caulker 8.052.000 £
        Gareth Bale 86.000.000 £
        TOTAL= £109.1m

        NET INCOME=£1.466m

        nii et täna võiks nagu mõnda mängijat veel tulekul ja minekul näha

        Kommentaar


          Võiks küll, aga kuidagi kahtlaselt vaikne on olnud. Vasakkaitse oleks positsioon, mis sooviks polstrit. Ja no kui kellegi maha laeks, siis tegelikult Eriksen ainsa loova mehena on ka ohtlik

          Kommentaar


            holtby on ka ja tema küll kuskile ei lähe ja ma pigem kasutaks carrollit ja äriks siggy maha näiteks. Demba Ba on kuuldavasti võimalus ründesse. Vasakkaitset loodan ma ka.

            Kommentaar


              Ma ei tea, Holtby on selline so-so vend olnud ka ikka seniste esituste põhjal. Mingit vapustavat kreatiivsuse sädet pole tajunud. Juan Mata anyone ?

              Aga BAE to QPR on üsna done deal ja Harry tahab väga ikka Carrolli ka. Löö või maha, mina jätaks ta meeskonda ja annaks nii palju kui võimalik mänguaega ELis ja karikates ja ehk mõni täismäng PLi algkoosseisus ka ?

              Üldiselt siis kaitsjad ja ka kõik muud jäävad vististi saamata. Aeg saab otsa ja aken on sulgumas. Kõik silmad on ilmselt Põhja-Londoni teise osa peal...

              Kommentaar


                BAE väitis twitteris, et on QPRis.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Summer 2012: Tottenham and Real Madrid form a partnership

                  Summer 2013: Bale to Real Madrid, Mesut Özil to Arsenal

                  Thänks kutid
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Kuked ei teinud midagi valesti. Real tuli ja maksis ülehaibitud mängija eest ulme hinda ning olnuks idiootne see tehing mitte vastu võtta. Madriidis on aga ajukääbused: andsid parema mehe odavamalt minema.

                    Kommentaar


                      Realis vaadatakse jah ainult seda, keda aga paremini turundada annab. A no see partnership on jätkuvalt tegija ja vaadates praegust seisu, siis küll varsti tullakse Lloris'e järgi.

                      Ja damn, Carroll läks koos BAE'ga QPR'i laenule. Sellest ma tõesti aru ei saa.

                      Aga üldiselt aken ju suurepärane. Eks nüüd saab näha, mis muutuse Eriksen toob rünnakusse. Alati on ju variant Eriksen ja Holtby koos sisse lükata, siis ei tohiks küll Soldado'l pallidest puudu tulla kastis. Siiamaani on küll täielik absurd olnud kõik kapid korraga sisse lükata, no milleks? Ega me ragbit ei mängi. Ja no viimane mäng Arsenali vastu... kreatiivsusest on puudu, miks mitte Dembele asemel Defoe sisse tuua. Pakun, et oktoobri lõpuks hiljemalt saame meeskonna korralikult kokku mängima. Senimaani peame ära kannatama.

                      Kommentaar


                        Mis teil vasakkaitsest saab, ma olin ette kujutanud, et BAE on kindel põhimees. Või oli Rose eelmisel hooajal laenul nii hea, et saab siin otse algkoosseisu?

                        Kommentaar


                          rose on rünnakul parem ja kaitses ehk pisut halvem kui BAE. AVB-le BAE väga ei meeldinud igatahes.

                          Kommentaar


                            Seda, mis vasakkaitsest saab, tahaks isegi teada. Benny kikciks iga hetk Rose assi, kui aga võimalust saaks. Ma ei tea, kas ma olen ainus, aga mulle hakkab vaikselt see Villas Boase ülesõitmine mängijatest pinda käima. Benny ei kõlba, Carroll tuleb ka laenule anda... Oleks siis raisk, et mingi tagumise otsa PL tiim... ei saadame divarisse.

                            Kommentaar


                              oleks siis,raisk, premmi tagumistel satsidel vajadus ja tahe carrollit laenata olnud,oleks nad seda teinud ka ju.avb ei saa ju saata lihtsalt a'la crystal palacei ukse teha,et näe poiss,siit äkki saad tööd,mine räägi.eos parem kui qpris algkoosseisus(või vähemalt seal piiril), kui kusiganes oma perse järgi pinki sisse istuda.

                              benny kohapealt ka ei nõustu.kui ei kuulu tema plaanidesse, siis ei kuulu. see ,et avb ja benny väga kokku ei sobi, on ju kohati juba eelmisest hooajast selge. ma arvan, et saatuslikuks sai assou-ekotto omapärane suhtumine.

                              a võib-olla on avb m*nn ka,mina ei tea.aga ei näe põhjust pessimismiks!

                              Kommentaar


                                loodetavasti rose suudab vähemalt pool hooaega ära kanda ja kui tõesti vaja, siis saab jaanuaris kellegi sinna juurde tuua. Ma olen pisut üllatunud, et defoed või adekat välja ei vahetatud kellegi noore vastu. Pisut ootasin deadline day signingut ka, aga see pigem harjumus eelmistest aastatest. Iga kell võtan selle transfer window võrreldes ühe korraliku deadline day pommiga. raha kasutati üsna mõistlikult.

                                : tegelikult suht nõme, et raha tegelikult suurt ei kasutatudki. Balei ja teiste müügiga kasutati reaalselt oma raha paar milli ja maybe mingid palgarahad teevad selle ka tasa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X