320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kumb neist põhis võb homme alustada, Lamela või Eriksen?
    AVB ütles, et Lamelal on rohkem probleeme sisseelamisega. Lisaks vihjas, et Eriksen alustab põhis. Seega ma usun, et eesliin on:

    -Townsend-Eriksen-Chadli-
    --------Soldado----------

    Ja Lamela sekkub vahetusest loodetavasti.

    Kommentaar


      Team for today's match against Norwich City: Christian Eriksen makes his Spurs debut!

      Lloris; Walker, Rose, Vertonghen, Dawson; Dembele, Paulinho, Townsend, Eriksen, Sigurdsson; Soldado.

      Subs: Friedel, Naughton, Kaboul, Holtby, Sandro, Lamela, Defoe

      Huvitav, et Chadlit pole, aga juu siis on vigastus või midagi muud kimbutamas.

      Kommentaar


        Kindel 2:0 võit kodus kanaarilindude üle. Mängupilt oli ikka midagi muud, kui varasemates mängudes. Eriksenilt üüberhea debüüt - andis väravasöödu esimesele mängust löödud väravale sellel hooajal. Gylfi oli siis mõlema värava autor - õigel ajal õiges kohas õige liikumisega. Tubli töö. Paluks niimoodi ka edaspidi !

        Natukene arusaamatuks jäi, et miks mehed ei tajunud, et mäng käib lõpuvileni ja 20 minsa enne lõppu seanahka vedama hakkasid ning miks Townsendil lasti mängu lõpuni platsil vegeteerida, aga mis siin ikka kurta -tulemus on enam, kui meelepärane. Taga kolmas clean sheet neljast mängust vähemalt.

        Kommentaar




          Olen kindel, et Perez on väga kurb.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            vaatasin siis kokkuvõtte ka üle,lisaks mängule.
            tähelepanekud:
            *eriksen on tore,tundub intelligentne mängija ,enesekindel ja loeb kenasti mängu.nõudsin mõniaeg tagasi, et eriksen mind veenma hakkaks ja poiss sai korraldustest aru ning aega viitma ei hakanud.mina olen müüdud.
            *gylfilt selline mäng nagu me kõik mõni aeg tagasi nõudsime temalt.õiged ajad,õiged kohad.ründavalt mängijalt rohkem nagu ei tahagi nõuda.
            *rose oli mu meelest väga hea ja jõuline.üllatavalt kenasti valis positsioone(mis on ilmselgelt tema suurim nõrkus momendil).
            *paulinho on parem,kui ma arvata oskasin.
            *soldadoga ei osta ikka veel arvestada.kuid erikseni eestvedamisel on võetud südameasjaks, et soldado ka meeskonda võtta ja võimalusel passi panna talle.
            *townsendil täna liiga palju mõtteid ei olnud ja seetõttu vb jäi mängust kõige rohkem välja.a mitte midagi liiga kohutavat.
            *kahju,et ikkagi mingi hetk jalg kaasipedaalilt ära võeti ja midagi pakkuda enam ei suudetud.samas,norwich ka ei teind eriti midagi.
            *hugo! vahva hüpe,a ära rohkem tee,igaksjuhuks.üldiselt oled vägev!

            ps! perez on gay, maksa võlg ära!

            Kommentaar


              Adebayor treenib reservidega?
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Adebayor treenib reservidega?
                Jp, nii on.

                (jah, selle postitusega olen peaaegu nõus tagasi võtma kõik Adesse uskumise kommentaarid, mille olen siia oma naiivses ekslikuses viimase aastakese jooksul pannud)

                Kommentaar


                  minu arusaamist mööda on adeka reservis olemise põhjuseks(lisaks kõigele) vaimne alavorm seoses venna surmaga.

                  Kommentaar


                    euroopa liigat trömso vastu mängitakse täna järgmise koosseisuga:

                    Hugo Lloris; Kyle Naughton, Michael Dawson, Younes Kaboul, Danny Rose; Sandro, Mousa Dembele, Erik Lamela, Lewis Holtby, Gylfi Sigurdsson; Jermain Defoe

                    Subs: Brad Friedel, Jan Vertonghen, Paulinho, Christian Eriksen, Andros Townsend, Roberto Soldado, Harry Kane.

                    oleks tore,kui alustatakse kodus võiduga .võiböelda,isegi,et kohustuslik.
                    coys jne

                    Kommentaar


                      Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial 1h
                      This is what it's all about. The Europa League Group Stage starts tonight... #THFC pic.twitter.com/0RTzic9TRd
                      See on tore, et te ise ka aru saate kus teie koht on
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Miks Spurs Twitteri kaudu liveblogi teeb mängust, iga minut järjest täieneb? Paremat kohta pole kuhu mängukäike kirja panna. Nagu näiteks klubi koduleht?

                        Kommentaar


                          Vahi, kus nüüd on twitteripedekaid välja tulnud.

                          Tromso Tromsoks, aga meeskond on mängu käima saanud. Lamelast tuleb midagi head, kurat sellist palli mahavõtmist ja kontrolli väga paljudel ei ole. Mängu parimad siiamaani Holtby, Dembele, Defoe ja Rose, kes siis vigastuse tõttu välja tuli, midagi hullu on, siis on perses. Täna toitis mees ikka korralikult, Sigurdsson läks heaga eest minema. Holtby-Dembele keskväli sama efektiivne, kui korra eelmine hooaeg City vastu 2. poolajal. Defoe'l suurepärane võimalus hattrickiga täna maha saada, Holtby paneb raudselt talle veel 3-4 imelist läbisöötu.

                          A ja kuradi Dawson, lõpeta oma pikad mõttetud söödud, muidu ma sõidan ise novembris kuradi Tromsosse ja viskan sind mingi siirupipudeliga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Miks Spurs Twitteri kaudu liveblogi teeb mängust, iga minut järjest täieneb? Paremat kohta pole kuhu mängukäike kirja panna. Nagu näiteks klubi koduleht?
                            Kui ma oleks klubi fänn ja ei oleks võimalus mängu näha, siis oleks twitteris updatede lugemine kõvasti mugavam nt telefoniga kui seda kuskil lehel surfata. EPL, FA jpt teevad sama moodi ju. Ma ei saa aru mis seal nõnda imelikku on ?
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              Kui ma oleks klubi fänn ja ei oleks võimalus mängu näha, siis oleks twitteris updatede lugemine kõvasti mugavam nt telefoniga kui seda kuskil lehel surfata. EPL, FA jpt teevad sama moodi ju. Ma ei saa aru mis seal nõnda imelikku on ?
                              Polnud varem sellist live ülekannet näinud (muidugi pole ka eriti twitteri kasutaja, korra nädalas vast eksin sinna ning eile eksisin sellepärast, et näha kas tõepoolest nad postitasid selle Marvi pandud rea). Üldjuhul olen näinud kuidas pannakse kirja mängu muutvaid käike (a la 24 - Defoe lõi värava ning seis 1-0, 58 - Caboom lööb värava ning seis on 2-0 etc). But I guess It's too late to Apologize.
                              Btw miks peaks kuskil lehel surfama kui on olemas ka korralikud appid millega saad kohe liveblogi õigele mängule lahti teha? Või kui appe ei kasuta siis saab ju ka järjehoidjaid kasutada.

                              Igaljuhul skoorist võib aru saada, et eile Spursil raskusi ei olnud. Jõudke kaugele siis kenasti

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Miks Spurs Twitteri kaudu liveblogi teeb mängust, iga minut järjest täieneb? Paremat kohta pole kuhu mängukäike kirja panna. Nagu näiteks klubi koduleht?
                                kindlalt on paremaid kohti,a unfollow kui tüütu on.iisi.

                                ei tea,äkki oleks defoed mõtet PLis ka proovida.tundub olevat terav(olgugi,et tõesti ELi vastased ei ole PL'i vastased).nii kui nii saab varsti vigastada. inimlik loogika muidugi ei luba eelistada j.d'd soldadole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X