320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nõustun sellega, et tulemuste poolest seni katastroofi pole. Mängupildi poolest, no mitte katastroof, aga paras jama.
    Hakkame kronoloogiliselt võtma - kaks mängu Hulliga - ühel juhul pigem kergemapoolsest pendlast võit, midagi tekitada ei suudetud, teisel juhul paras clusterfuck, kus väravad tulid kahest individuaalsest sooritusest, ründemängu ei eksisteerinud kummaski. Siis enne seda Villa mäng, kus (jumal tänatud) suudeti teisel poolajal ennast kokku võtta, pärast seda kui esimesel poolajal toimus midagi täiesti saamatut ja isegi tahtmatut. Omakorda enne seda, lasti WEST HAMil lüüa 3 vastuseta väravat ja enne seda pääseti Chelsea vastu viigiga osaliselt tänu Torrese lollusele.

    Ja probleem pole ka selles, et mängupilt pole hea olnud. Probleem on selles, et normaalselt ülesehitatud ründemängu kui sellist ei eksisteerigi. Ja kui Hulli vastu vegeteerides midagi ära kobistad, siis Everton ja võõrsil on juba oluliselt raskem.

    Tabelist - nojah, lugege mulle sellest tabelist midagi ilusat välja siis ründemängu osas... aga võtke arvesse, et seni on Spursist vähem väravaid löönud vaid Hull, West Brom ja Ham, Cardiff, Stoke, Kanaarilinnud, S'land ja kristallipalee. Ja seda, et pealelöögid tabelisse punkte ei too. pallivaldamine ka mitte, küll aga väravad.

    Kommentaar


      mina loen tabelist välja,et mängitakse positsioonirünnakuid,surutakse vastased sügavasse kaitsesse ,sealt ka puudulikud suluseisud ja läbisöödud(keeruline defineerida,mis siis õigemini on läbisööt).

      aga nagu öeldakse,seal kus lõpeb tõde,algab statistika!

      ja veel. kuidas sa,rainis,kujutad ette et väravaid lüüakse,kui ennem väravat ei sooritata pealelööki ja veel ennem seda ei vallata palli?

      ja veelkord,ei ütle et spurs mängib kõige ägedamat vutti üldse hetkel,aga mingist kriisinooti üles võtta on jabur,imho.

      Kommentaar


        Teil mõlemal on õigus ja erimeelsus algab rünnakute lõpetamisel. Sellesmõttes ma saan aru, et üks sooviks näha rohkem läbisööte, teine mitte. Võib öelda, et me ei saagi öelda, kummal õigus oleks. Läbisööte kasutatakse siis, kui Defoe platsi peal on, sest Soldado on rohkem ründaja, kellele tuleb pall jalga anda. Hetkel on mängitud selle peale, et Soldado vabadusel antakse talle pall, aga üldjuhul on mõlemad keskkaitsjad tema peal ja mängitakse pigem selle peale, et Soldado veab kaitsjad eest minema ja skoorivad teised. Küll aga ei tule teised sellega kuigi hästi toime, tõsi ebaõnne on ka meeletult olnud, mitmeid poste ja latte. Sigurdsson on oma ootuse ületanud ja kuigi Townsendi on emotsionaalselt fännina atraktiivne jälgida, on ta see hooaeg Premieris kõigest ühe värava löönud, pealelööke aga on olnud kümneid ja kümneid.
        Rainis muidugi sõnastas teistmoodi, aga ma arvan, et mind masendab sama asi: pealelööke on, aga miski tingib selle, et nendest suur osa on ikka väga lootusetutest olukordadest ja kui kauglöökidele lähevad sellised mängijad nagu Walker, Sandro, Chiriches, siis mingi särts, mingi otsustav liikumine on ikkagi rünnakult puudu. Kolmasgrupp aga vaatab üldpilti tervikuna, eks ikka erinevad fännid vaatavad erinevaid aspekte ja tõesti, kaitse on meil tunduvalt efektiivsem kui nt. Di Matteol Chelseas oli, kes mängis ikka väga konservatiivselt. Kuni äärmiselt õnnetu West Ham'i mänguni, oli ju statistika selline, et olime sisse lasknud vaid 2 väravat. Punased kuradid polnud ka teab mis ilusa mängupildiga, aga vaadake nende auhinnakappi. Arvestagem sellega, et mängupilt saab ainult paremaks minna ja kui Lamela ka eelmise hooaja Roma vormi tagasi saab, siis küll hakkab sealt koostöös Soldadoga tulema. Need 2 paistavad väga hästi klappivat, kuigi mänguaega koos on minimaalselt saanud. Ju aitab kaasa ka see, et aitavad üksteist ka keeleliselt ja on ilmselt ka väljaspool väljakut suured buddyd.

        Kommentaar


          Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
          mina loen tabelist välja,et mängitakse positsioonirünnakuid,surutakse vastased sügavasse kaitsesse ,sealt ka puudulikud suluseisud ja läbisöödud(keeruline defineerida,mis siis õigemini on läbisööt).

          aga nagu öeldakse,seal kus lõpeb tõde,algab statistika!

          ja veel. kuidas sa,rainis,kujutad ette et väravaid lüüakse,kui ennem väravat ei sooritata pealelööki ja veel ennem seda ei vallata palli?
          Tabelist võib seda välja lugeda. Aga no vahepeal võiks mängu ka vaadata. Sest kombinatsioon, kus Walker söödab Townsendile, Townsend keskele Paulinhole, Paulinho Dembelele, Dembele Pauinhole, Paulinho Townsendile, Towsend Walkerile, Walker Pauinhole, Paulinho Naughtonile, Naughton Veronghenile, Veronghen Paulinhole, Paulinho Townsendile ja Townsend lööb 20 meetri pealt kõvasti üle, siis see ei ole mingisugune rünnak vaid kukesupp. Kui pall liigub ainult horisontaalselt, aeg-ajalt vb ääre peal liigub 2 meetrit vastaste värava peale.

          Ja mina kujutan ette, et väravaid ei lööda just eriti sageli 20-25 meetri pealt, kust on toimunud väga-väga palju lootusetuid lööke. Nähtavasti Sinu jaoks võrduvad pealelöök keskjoonelt ja pealelöök kuuekastist. sest mõlemad on pealelöögid - järelikult võimalused skoorida.

          Küsin siis vastu - kas Sinu meeles on ründemänguga seis normaalne, kui seni ollakse liigas löönud mängust 6 väravat ja ainult Norwich on suutnud sellest vähem ? Minu meelest ei ole selline asi jätkusuutlik. Kui Sinu meelest on kõik timm kui rünnakult puudub igasugune teravus ja mängust lüüakse keskmiselt alla 1 värava siis... tuleb tõdeda, et meie vaated jalgpallile on tõepoolest üsna erinevad.

          Kommentaar


            Äkki on siis paulinhos ja dembeles asi, et nad otse ette sööte ei anna, või ei proovi ise ühest-kahest mehest mööda joosta, et ette söötmiseks ruumi tekitada?

            Kommentaar


              Jep, see on kindlasti üks põhjustest. Seal lingitud ariklis on öeldud ka, et Paulinho on pigem sellist tüüpi, kes üritab ise peale littida, pigem kui söötu leida. Ja Dembelele ma juba tegin kriitikat. Mitmel hetkel pidurdas rünnakut, kui oleks võinud kiire söödu edasi lükata ja proovida väravat lüüa... ja seda kaotusseisus...

              Kommentaar


                sa ei saand vist sellest tõe ja statistika huumorist aru.
                ning
                ma ei tahaks kolmandat korda öelda enam,mis on minu arvamus ründemängust.

                jah tõesti,minu jaoks on keskjoonelt löödub pall,mis väravasse läheb,sama moodi värav,nagu ka 1m pealt löödud pall,mis väravasse läheb. a kes üldse lööb keskjoonelt?või kust siuke mõte?kes ütles?

                ja sa räägid et väravaid on vaja võiduks.ongi.a spurs on neljas ja norwich 18nes.tundub,et peale väravate löömise on muud ka vaja teha ikkagi.

                Kommentaar


                  Usun, et die hard Tottenhami fännidel on lihtsalt raske üle minna Redknapi hullust gung-ho jalgpallist, mis oli lõbus ja atraktiivne, AvB väga distsiplineeritud ja suhteliselt pragmaatilisele lähenemisele, kus nr.1 ülesanne on värav puhtana hoida.
                  Eelmine hooaeg oli neil lihtsalt Bale, kes oma kiiruse ja superlöökidega tõi elevust, see hooaeg on Townsend kõige lähemal Balei rollile, samas pole löök tal ikka lähedaltki sama hea. Samuti on pea et 1/3 algkoosseisust täiesti uus, ei saa loota samavõrd säravale mängule kui näiteks Arsenal on näidanud, kus toodi lihtsalt lisaks 1 geenius aga ülejäänud vennad on suht aastaid saanud koos palli veeretada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Usun, et die hard Tottenhami fännidel on lihtsalt raske üle minna Redknapi hullust gung-ho jalgpallist, mis oli lõbus ja atraktiivne, AvB väga distsiplineeritud ja suhteliselt pragmaatilisele lähenemisele, kus nr.1 ülesanne on värav puhtana hoida.
                    Eelmine hooaeg oli neil lihtsalt Bale, kes oma kiiruse ja superlöökidega tõi elevust, see hooaeg on Townsend kõige lähemal Balei rollile, samas pole löök tal ikka lähedaltki sama hea. Samuti on pea et 1/3 algkoosseisust täiesti uus, ei saa loota samavõrd säravale mängule kui näiteks Arsenal on näidanud, kus toodi lihtsalt lisaks 1 geenius aga ülejäänud vennad on suht aastaid saanud koos palli veeretada.
                    Mul tekkis küsimus. Spursi mänge olen ainult ühe sel hooajal näinud, aga kas asjalood on nüüd siis tõesti nõnda? Siis kui Andre veel vene poolel vägesid juhatas (sort of), siis oli ainult kõrge liini pidu ja premmi viimaste aastate parim (üks parimaid?) kaitseliin võttis kodus arsenali vastu 5 tükki välja.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Mul tekkis küsimus. Spursi mänge olen ainult ühe sel hooajal näinud, aga kas asjalood on nüüd siis tõesti nõnda? Siis kui Andre veel vene poolel vägesid juhatas (sort of), siis oli ainult kõrge liini pidu ja premmi viimaste aastate parim (üks parimaid?) kaitseliin võttis kodus arsenali vastu 5 tükki välja.
                      Eks natuke ole ka õnne olnud (neid Llorisi viimase hetke sööste, latte ja poste), aga usun, et AvB on sellest kogemusest ka õppinud, võibolla on ka mängijad kuulekamad ja isetsevad vähem, kes teab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                        sa ei saand vist sellest tõe ja statistika huumorist aru.
                        ning
                        ma ei tahaks kolmandat korda öelda enam,mis on minu arvamus ründemängust.

                        jah tõesti,minu jaoks on keskjoonelt löödub pall,mis väravasse läheb,sama moodi värav,nagu ka 1m pealt löödud pall,mis väravasse läheb. a kes üldse lööb keskjoonelt?või kust siuke mõte?kes ütles?

                        ja sa räägid et väravaid on vaja võiduks.ongi.a spurs on neljas ja norwich 18nes.tundub,et peale väravate löömise on muud ka vaja teha ikkagi.
                        1) keskjoonelt löödud värav on jah võrdne. Aga siinkohal oleks kohane mainida, et löök ei võrdu väravaga. Sest jah, ütleme nii, et tõenäolsus, et keskjoonelt teele saadetud löök jõuab väravasse on oluliselt väiksem, kui 1 m pealt löödud. Seni ikka suudad jälgida ? Nii - kust see jutt tuleb - sellest, et Spurs võib pealelöökide osas juhtida, aga kui need löögid on teele saadetud 20-25 meetri pealt ja sageli utoopilistest olukordadest (eriti tooks välja Townsendi fabuloossused), siis pelgalt see löökide arv, ei näita mägra m****gi.

                        2) jah, aga minu kriitika on suunatud ründemängule. Kaitsefaasis pole meeskonnale väga palju ette heita. Kui West Hami vastu toimunud loodusõnnetus välja arvata, on sisse lastud ainult 2 kolli - üks Chelsea löödud, teine Arsnalilt. Ja siinkohal ei soovi ma sugugi, et meeskond tormaks ainult pea ees rünnakule ja unustaks kaitsemängu- kaugel sellest. Potentsiaali on siin seisu oluliselt tasakaalustada!

                        Kommentaar


                          just nii, potentsiaali on. see potentsiaal realiseerubki ajas, sest peaaegu poolt tiimi - vähemalt see reaalse koormuse saav osa - on eniveis uus ja lisaks sellele on vaja leida uus moodus väravate löömiseks, sest vana moodus...sada milli.
                          avb'l ongi kaks varianti: kas alustada kuuse ladvast ja öelda, et poogen, proovime ise alati ühe rohkem taguda või hakkatakse alt, jala poolt kinni siduma, lootes, et üks või vajadusel kaks ikka ära taotakse. me kõik teame, milline valik langetatud on ja mina - ning ilmselgelt mõni teine kamraad siin - (jalgpallifännist kõrvalseisjana) leian, et pikemas perspektiivis on antud variant ka jätkusuutlikum, stiilis edasi saab ainult paremaks minna.
                          kaagutan seeläbi kaasa ka eile õhtul bbc'sse tweetind härrasega, kes ütles midagi sarnast, et (nagu kolmasgrupp juba välja tõi) spurs on liigaliidritest 3punkti maas, aga fännis rantivad, et mäng on igav, treener sitt ja mängijad flopid. mitte, et ei oleks igav vaadata, aga avb on ilmselt aastatega aru saand, et premmis peabki vahel silmad punnis tulemusi välja pigistama ning paratamatult pole tegemist kõige kaunima vaatepildidga. lisage liisa eelräägitud jutt ja tegelt pole viga miskit.
                          a...mis kaugelt paugutamisse puutub, siis - mitte, et ma kvantiteeti kvaliteedi üle hindaks, ja lisaks sellele tulistan ka puusalt - mitu olulist väravat gäret eelmine aasta kastist väljas (vs sees) lõi?
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                            a...mis kaugelt paugutamisse puutub, siis - mitte, et ma kvantiteeti kvaliteedi üle hindaks, ja lisaks sellele tulistan ka puusalt - mitu olulist väravat gäret eelmine aasta kastist väljas (vs sees) lõi?
                            No ikka väga palju, Bale lõi 3 sorti väravaid:
                            1) jooksuga kaitsjatest mööda (kas siis palliga või pallita) puhtalt kiiruse pealt
                            2) karistuslöökidest
                            3) kauglöökidest, milles oli vaieldamatult eelmise hooaja parim vend Premieris kui mitte kogu maailmas. Mäletan vähemalt 3 olulist 88-90 minuti Balei pommi mis lõpuks võidu tõid.

                            Eks teda otseselt ei õnnestugi asendada ja seetõttu on ka AvB läinud pigem meeskonna töö peale kui 1le mängijale mängimisele.

                            siit ka natuke nostalgiat:


                            Ei saa midagi öelda, enamik ikka väga ilusad väravad ja pole ime et see hooaeg mäng kuidagi säratu on, kui sellist venda tiimis pole.

                            Kommentaar


                              TORONTO - England's Daily Mirror says Toronto FC has offered Tottenham forward Jermain Defoe a deal worth C$8.4 million a year to join the Major League Soccer team.

                              The package includes a salary of $151,125 a week — or $7.9 million a year, according to the tabloid.

                              Toronto FC manager Ryan Nelsen played for Tottenham and visited the Premier League club's training ground recently during a talent search with GM Tim Bezbatchenko and MLSE boss Tim Leiweke.

                              The Mirror says Queens Park Rangers, Nelsen's last team, is also vying to sign the five-foot-seven Defoe, who has won 54 caps for England with 19 goals.

                              Toronto (6-17-11 this season) has said it wants to sign two designated player strikers during the January transfer window.

                              U.S. captain Clint Dempsey is currently the highest-paid player in MLS, according to the latest figures from the MLS Players Union.
                              The former New England Revolution, Fulham and Tottenham forward is making US$5,038,566.50 with the Seattle Sounders this season.

                              Sellesmõttes midagi uut ja uudis märkimist väärt, et MLSis ligi $8 miljoniline palk oleks ikka meeletu, nt. Drogbal oli omal ajal laual ca. $10 miljoniline aastapalk USAst, läks siiski Hiinasse. Juba 31 ka, kui oskaks omale sellise vähemalt 3-aastase lepingu taskusse rääkida, siis oleks ju täitsa korralik. Ma olen küll üsna kindel, et antud hooaeg jääb Defoele Tottenham'i särgis viimaseks ja kui QPR suudab Premmi tagasi tulla, siis on ilmselt tulevik teada. Samas miks mitte karjääri lõpus MLSi staaristaatust nautida? Mees hetkel kõvasti paremas vormis, kui Keane omal ajal sinna siirdudes ja see vend paugutab seal siiamaani.

                              Selline hämmastav fakt veel, et enne eilset võitsime me viimati penalty shootouti 1994. aastal.
                              Ja selline sitt uudis, et Adebayor va pohhuist lasi eilse mängu üldse üle. AVB: "Adebayor suffered a setback in training [on Tuesday]. He obviously shows no interest in being here as the players are told to be here [even when not selected]. It's the club rules. This is something for the chairman to deal with."

                              Kommentaar


                                Aga palju Defoe praegu teenib?
                                See summa teeb saareriigi valuutas veidi üle 90k nädalas. Tõenäoliselt on see rohkem, kui ta praegu teenib (poole vähem?), aga kas nii palju, et praegu USAmaale puhkama minna?
                                Ma juba vahepeal laulsin siin talle ülistuslaulu Aga ma tahaks teda pigem premmis näha ikka. 31 pole veel mingi vanus. Lambert sai 30-31selt esimest korda koondisesse, Rosicky istub 33-selt Premier League'i tipus ja vaata, et on peaaegu et üks Arsenali teravamaid ja töökamaid mängijaid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X