320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muidugi Evertoni poolehoidjad olid ikka erilised debiilikud selle Llorise situatsiooni ajal, sellist asja kohtab harva.

    Kommentaar


      Oskab keegi loogiliselt ja lihtlausetega seletada, mille põhjal sai eile MOM-i Vertonghen ???
      299195

      Kommentaar


        Mida need poolehoidjad tegid?
        Selle vahetusega tundus mulle pigem just, et Lloris oli eelkõige see tüüp, kes ei tahtnud väljakult ära minna. AVB vaevalt kedagi sundima hakkas.

        Kommentaar


          Khm! Vennal lüükase pilt eest ära, mis tähendab, et aju on saanud kannatada. Vend ei saa aru, mis juhtus. Sellist venda ei tohi tema enese tervise huvides kuulata, usaldada. Sa ei näe, mis ajus toimub. Järgmine litaks võinuks ta Prantsusmaale tagasi saata. "Vastutustundetud" on väga õige väljend.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas INCE Vaata postitust
            Oskab keegi loogiliselt ja lihtlausetega seletada, mille põhjal sai eile MOM-i Vertonghen ???
            lihtsalt ja loogiliselt oli spursi mängu parim.usaldusväärne ning kaitses kui ka rünnakul hea.

            lisaks. mingi aeg mängiti hästi ning kohati tundus nagu oleks isegi plaan mängida sirgjoonelisemalt.plaan plaaniks. mingi hetk anti mäng ära,aga üldiselt hoiti everton kontrolli all.

            vastupidiselt nädalasisesele trendile olen ma vahelduseks natukene rainisega nõus ja arvan ka ,et sandro väljavõtt oli kehv otsus. paulinho oleks võind küll puhkama saada varem.

            kahju on sellest,et kui nädala sees ei ole võimalik jalkat vaadata, siis jäävadki lamela ja tundub et ka eriksen nägemata. võiks vastupidi olla.

            goodison parkilt viigiga ära tulla ei ole piinlik!

            Kommentaar


              AVB tegi ka minu silmis vale otsuse lastes Llorisil edasi mängida. Selge, et väga hea väravavaht kuid tervis peaks olema tähtsaim.
              Reeglina sellistel knock-out juhtudel ikka vahetatakse mees välja ning õigustatult. Kui juba obaduse saanud siis kes teab kui ränk see olla võis. Hetke ajendil võivad kõik öelda, et ja täitsa korras kuigi ise ei teagi kus on ning mis juhtus ning sellisest olukorrast tulnuna on ka mingi kirjutamata reegel, et võid varsti veel matsu saada. Õnneks Lloris jäi lõppude lõpuks ikkagi terveks.

              Võrldusmomendina siis Flaminil löödi Arsenali eest Norwichi vastu mõni nädal tagasi samuti pilt eest ära. Mees ütles arstidele, et ma mängin edasi, kõik korras. Vahetati sellegi poolest välja kuna ei tahetud riskida mehe tervisega. Keegi ei complaininud selle otsuse üle.

              Kommentaar


                Peatraumad on väga ohtlikud jep. ennegi juhtunud, et inimene lüüakse nokki kuidagi, siis on mingi päev või nii kõik korras ja sureb ootamatult ajuverejooksu vms.

                Kommentaar


                  Algselt postitas INCE Vaata postitust
                  Oskab keegi loogiliselt ja lihtlausetega seletada, mille põhjal sai eile MOM-i Vertonghen ???
                  Martin Tyler küsis David Provani käest, kes oli täna mängu parim. See valis Vertongheni. Põhjendas suure võitlusvaimu ja aktiivsusega nii ründes kui kaitses.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Vertongheni aktiivsus aitas neutraliseerida täielikult Coleman-Mirallasi ääre. Lisaks ka reaalne penaltinõue.

                    Kommentaar


                      mulle on hakanud viimasel ajal silma, et ajakirjanikud tahavad,et Spurs ostaks Pato.milleks?kuhu?kelle asemel?paneme rohkem mehi platsile?

                      Kommentaar


                        Defoe kohta liiguvad jutud, et liigub Torontosse ja Adekaga on üldse mingid imelikud lood. Ma võtaks küll kellegi, aga Pato tundub väga riskantse ostuna. Pole näidanud sama taset, mis enne vigastusi milanis ja siis on veel see oht, et istubki lihtsalt terve hooaja vms vigastustekimbus väljas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                          Muidugi Evertoni poolehoidjad olid ikka erilised debiilikud selle Llorise situatsiooni ajal, sellist asja kohtab harva.
                          Vilekoor oli suunatud kohtuniku vastu, kes Lukakule kollast kaarti näidates veidi üle pingutas.

                          ..
                          Aga see praktika on küll kummaline ja ebaprofessionaalne, et täiesti oimetuks löödud mängijal lastakse edasi mängida. Hiljuti WHU vastu oli ju Lukaku ise nokauteeritu rollis, ka tookord jäi peale mängija tahe lõpuminutiteks platsile jääda. Ühest küljest muidugi teenib sellega fännide silmis kõvasti respekti, kuid samas ei tohiks kellelgi olla midagi ette heita, kui valitakse meditsiiniliselt mõistlikum tee.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Täna mäng sheriffiga

                              Tottenham: Friedel, Walker, Kaboul, Vertonghen, Naughton, Capoue, Dembele, Eriksen, Sigurdsson, Lamela, Defoe

                              substitutes: Lennon, Soldado, Paulinho, Holtby, Kane, Chiriches, Archer.

                              COYS!

                              Kommentaar


                                Hea meel on näha, et Capoue tagasi on. Aga taipohh, kui AVB teda Sandrole eelistama hakkab... Vähemalt saab Paulinho puhkust. ja minu meelest väga positiivne - Kabouli käel on täna kaptenipael. Welcome back, Kabuum!

                                Alguses tahtsin öelda, et ei soovita mängu vaadata, kuna suure tõenäolsusega 90 minutit sumbuurset huinjaad, aga siis meenus, et vastane pole just tugevate killast seega vastupidi - tasuks täna vaadata ja nädalavahetusel vaatamata jätta ilmselt...

                                COYS!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X