320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Põgusalt vaatasin mängu, oli selline vägagi domineeriv mäng ning ühel hetkel olid korraga mängus peaaegu kõik Tottenhami ründavamad mängijad, Downsend, Eriksen, Sigurdsson, Lamela, Holtby ja mitte ühtegi nn. lõhkuvat poolikut. Hea meel, et Paulinho ometigi puhkust sai ning Soldado üle ka, mees nautis ilmselgelt mängu ja sai kindlasti enesekindlust juurde.
    Kaitse polnud muidugi sugugi kindel ja Anzhil olid päris mitmed võimalused vasturünnakutest, aga see oligi pigem selline mitte väga oluline mäng kummagi klubi jaoks ja nägi välja rohkem sõpruskohtumine.
    Capoue ja Fryers jätsid mõlemad väga hea mulje, Fryers näitas korralikku kiirust, noor kaitsja Ryan Frederiks sai ka mängida ja mitte halvasti. Tore oli ka näha, et Rose mängis esimese poolaja.

    Üldjoontes väga positiivne mäng ning kindlasti enesekindlust tõstev, nädalavahetuse vastane on muidugi hoopis teisest puust.

    Kommentaar


      Täiesti ulme. Barca logoga tüüp vaatab neljapäeva õhtul vabast ajast (?) teisejärgulise klubi käekäiku teisejärgulises sarjas.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Täiesti ulme. Barca logoga tüüp vaatab neljapäeva õhtul vabast ajast (?) teisejärgulise klubi käekäiku teisejärgulises sarjas.
        Tottenham on mu Inglise liiga lemmik olnud juba väga pikka aega, Barca on vaieldamatult mu lemmikklubi, aga kui nad ei mängi, siis jätkub aega ka teiste klubide jälgimiseks.

        Kommentaar


          mul kõrvalaknas oli lahti stream. Väravad olid ilusad, aga jäeti päris mitu head 1v1 võimalust löömata. Townsend vasakul ja lamaela paremal oli super+sinna otsa rose, kes oli ka väga tubli, arvestades pikka pausi. Üks soldado värav oli aga penaltist, mis oli kas dive või komistas fredericks ise oma jala otsa. Kahju veits, et noor saab üle pika aja mängida ja kohe sellise pasaga silma jääb. Muidu tundus täitsa asjalik (vähemalt mis ründe faasist tema puhul meelde jäi). Loodetavasti sai AVB häid ideid eile katsetades ja kandub sealt midagi üle ka premmi. Just seda townsend vasakul, lamela paremal asja tahaks nüüdsest näha.

          Kommentaar


            Lloris; Walker, Capoue, Dawson, Naughton; Paulinho, Sandro; Lennon, Dembele, Chadli; Soldado

            Subs v Liverpool - Friedel, Fryers, Holtby, Lamela, Townsend, Sigurdsson, Defoe.

            Oioioi mis kapid peale saadetakse, nagu läheks ameerika jalgpalli mängima.

            Kommentaar


              Kõik on kontrolli all. Oleme surunud nad umbründesse ja nüüd on väravate löömise aeg.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Oh fuck me. Naughton, Dembele, Lennon, Dawson täiesti kohutavad. Ilma Vertonghenita ikka kaitseliin ei toimi mitte kuidagi.
                On need inverted wingerid küll paljukirutud, aga hetkel on nende puudumine üks põhjustest, miks me 'pooli keskväljast jagu ei saa. Ootaks Lamelat Lennoni asemele, kaitseliini kahjuks pole jah kedagi appi tuua. Sandro vigastus pani ka korraliku põntsu, teda saaks ainult Capoue asendada, kes peab hetkel keskkaitsjana mässama.
                Täna on nagu isegi kõige kindlamad mehed nii rabedad, et ma olen küll üsna pessimistlik teise poolaja suhtes.

                Kommentaar


                  Toksin livescore.com sisse ja näen seisu. Reaktsioon: "Püha püss..."

                  Kommentaar


                    Ma teen kõik oma maise vara rahaks ja panen homme selle triobetis AVB peale sack race's.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Ma teen kõik oma maise vara rahaks ja panen homme selle triobetis AVB peale sack race's.
                      Homme võib juba hilja olla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Toksin livescore.com sisse ja näen seisu. Reaktsioon: "Püha püss..."
                        Minu reaktsioon oli:"igav. Üllatustulemusi polegi"
                        AVB saab ilmselt kinga kah.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Ma teen kõik oma maise vara rahaks ja panen homme selle triobetis AVB peale sack race's.
                          Homme on suure tõenäosusega hilja.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Ma teen kõik oma maise vara rahaks ja panen homme selle triobetis AVB peale sack race's.
                            Homme on vast juba hilja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Ma teen kõik oma maise vara rahaks ja panen homme selle triobetis AVB peale sack race's.
                              Homme on liiga hilja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Ma teen kõik oma maise vara rahaks ja panen homme selle triobetis AVB peale sack race's.
                                Homme on kindlasti hilja!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X