320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sherwood jääb ametisse järgmise hooaja lõpuni.

    Chris Ramsey, Les Ferdinand and Steffen Freund complete the First Team Coaching set up under Sherwood at Spurs.

    Kommentaar


      Ei saa aru.
      Selle asemel, et see 18 kuud AVB-le anda, pannakse hoopis kogenematu Sherwood pukki.
      Beats me
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Gooner peatreeneriks

        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          Ei saa aru.
          Selle asemel, et see 18 kuud AVB-le anda, pannakse hoopis kogenematu Sherwood pukki.
          Beats me
          Ummm... okeeeiii.... see võtab nüüd küll mõtlema.

          Et siis üks (mõneti kobinaga) võetud võit osutus piisavaks, et teenida pooleteistaastane leping ? Oleks võinud nagu varasemast kogemusest lähtuda ja mõelda sellele, et 9 korda mõõda ja 1x lõika...

          Kommentaar


            Mnjah, litsensita treener, kellel puudub tegelikult ka fännide toetus ja igasugune kogemus... Ma saaks veel aru, et hooaja lõpuni äkki, aga no ju siis leping on selline, et seda saab kergelt üles öelda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Inglise treeneritel ei ole vist üldse mingit lootust selle satsi etteotsa saada?
              Vahel on tore eksida.

              Kommentaar


                Vahva. Loodetavasti laseb samamoodi 4-4-2 ja ilma kaitsva poolikuta edasi. Vähemalt on nüüd Spursi mängud vaadatavad jälle.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Mnjah, litsensita treener, kellel puudub tegelikult ka fännide toetus ja igasugune kogemus...
                  Kust sa seda võtad? Mulle on küll nt Tottenhami foorumitest mulje jäänud, et esialgu on enamik siiski äraootaval seisukohal ja paljud suhtuvad Sherwoodi soosivalt (nö naasmine "vana hea Spursi stiili" juurde)

                  Kommentaar


                    Sherwood tundub munadega mees - pani selle noore tüübi mängu, kes korralikult välja vedas ja küllap ka nüüd ei leppinud lihtsalt lühema lepinguga. Juhtkond ka lolli olukorda jääda ei tahtnud ja ju siis lepitigi nii.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Jap, nõustun, et üldine fännide seisukoht on pigem äraootav. Sest ta on ikkagi "mees oma süsteemist, he knows stuff". No seda kindlasti, et leping tehti nii, et kerge oleks seda lõpetada, aga asja tuum on hoopis mujal - ei tasu mõelda sellele kui kerge kellestki lahti saada on. Oluline on leida mingisugune stabiilsus ja treener kes sobiks sinna kohale.

                      Aga seda, et ilma kaitsva poolikuta mängima jääb... no ma ei usu. Või kui jääb, siis esimeste korralike vitste saamiseni. Eks see sõltub ka kuidas kaitsvat poolikut lugeda, aga kui Paulinho-Capoue-Sandro nendeks lugeda, siis kui kõik rivis on siis tahaks uskuda, et üks ikka platsile mahub.

                      Üks negatiivne asi, mis tema jutust muidu silma jäi oli põhjendus Bentalebi väljakule toomiseks - "No ma Bentalebit teadsin, kuna olen temaga noortesüsteemis tegelenud, Capoued nii hästi ei tea" (ilmselt lõpp oli kuidagi paremini väljendatud muidugi, aga point remains) Noortele võimaluse andmine on oluline, aga tuleb olemasolevaid mehi samas maksimaalselt efektiivselt ära kasutada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Gooner peatreeneriks
                        Wiki mulle vastust ei andnud, niiet küsin rumala küsimuse siin - mis on Somersby ja Arsenali seos?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Wiki mulle vastust ei andnud, niiet küsin rumala küsimuse siin - mis on Somersby ja Arsenali seos?
                          Vaata eelmisel lehel marv3llouse postitatud linki.
                          varupallivarupumpaja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                            Vaata eelmisel lehel marv3llouse postitatud linki.
                            Link ei tööta.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Link ei tööta.
                              Töötab ikka. Ta mainib seal, et on arsenali fänn.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X