320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Ei saa aru.
    Selle asemel, et see 18 kuud AVB-le anda, pannakse hoopis kogenematu Sherwood pukki.
    Beats me
    Ummm... okeeeiii.... see võtab nüüd küll mõtlema.

    Et siis üks (mõneti kobinaga) võetud võit osutus piisavaks, et teenida pooleteistaastane leping ? Oleks võinud nagu varasemast kogemusest lähtuda ja mõelda sellele, et 9 korda mõõda ja 1x lõika...

    Kommentaar


      Mnjah, litsensita treener, kellel puudub tegelikult ka fännide toetus ja igasugune kogemus... Ma saaks veel aru, et hooaja lõpuni äkki, aga no ju siis leping on selline, et seda saab kergelt üles öelda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Inglise treeneritel ei ole vist üldse mingit lootust selle satsi etteotsa saada?
        Vahel on tore eksida.

        Kommentaar


          Vahva. Loodetavasti laseb samamoodi 4-4-2 ja ilma kaitsva poolikuta edasi. Vähemalt on nüüd Spursi mängud vaadatavad jälle.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Mnjah, litsensita treener, kellel puudub tegelikult ka fännide toetus ja igasugune kogemus...
            Kust sa seda võtad? Mulle on küll nt Tottenhami foorumitest mulje jäänud, et esialgu on enamik siiski äraootaval seisukohal ja paljud suhtuvad Sherwoodi soosivalt (nö naasmine "vana hea Spursi stiili" juurde)

            Kommentaar


              Sherwood tundub munadega mees - pani selle noore tüübi mängu, kes korralikult välja vedas ja küllap ka nüüd ei leppinud lihtsalt lühema lepinguga. Juhtkond ka lolli olukorda jääda ei tahtnud ja ju siis lepitigi nii.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Jap, nõustun, et üldine fännide seisukoht on pigem äraootav. Sest ta on ikkagi "mees oma süsteemist, he knows stuff". No seda kindlasti, et leping tehti nii, et kerge oleks seda lõpetada, aga asja tuum on hoopis mujal - ei tasu mõelda sellele kui kerge kellestki lahti saada on. Oluline on leida mingisugune stabiilsus ja treener kes sobiks sinna kohale.

                Aga seda, et ilma kaitsva poolikuta mängima jääb... no ma ei usu. Või kui jääb, siis esimeste korralike vitste saamiseni. Eks see sõltub ka kuidas kaitsvat poolikut lugeda, aga kui Paulinho-Capoue-Sandro nendeks lugeda, siis kui kõik rivis on siis tahaks uskuda, et üks ikka platsile mahub.

                Üks negatiivne asi, mis tema jutust muidu silma jäi oli põhjendus Bentalebi väljakule toomiseks - "No ma Bentalebit teadsin, kuna olen temaga noortesüsteemis tegelenud, Capoued nii hästi ei tea" (ilmselt lõpp oli kuidagi paremini väljendatud muidugi, aga point remains) Noortele võimaluse andmine on oluline, aga tuleb olemasolevaid mehi samas maksimaalselt efektiivselt ära kasutada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Gooner peatreeneriks
                  Wiki mulle vastust ei andnud, niiet küsin rumala küsimuse siin - mis on Somersby ja Arsenali seos?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Wiki mulle vastust ei andnud, niiet küsin rumala küsimuse siin - mis on Somersby ja Arsenali seos?
                    Vaata eelmisel lehel marv3llouse postitatud linki.
                    varupallivarupumpaja

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                      Vaata eelmisel lehel marv3llouse postitatud linki.
                      Link ei tööta.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Link ei tööta.
                        Töötab ikka. Ta mainib seal, et on arsenali fänn.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Esitus oli lepingu saamiseks piisavalt veenev
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas moya Vaata postitust
                              Kust sa seda võtad? Mulle on küll nt Tottenhami foorumitest mulje jäänud, et esialgu on enamik siiski äraootaval seisukohal ja paljud suhtuvad Sherwoodi soosivalt (nö naasmine "vana hea Spursi stiili" juurde)
                              Ma olen päris mitut postitust lugenud erinevates blogides, kus Sherwoodi peetakse suhteliselt salakavalaks ja ebameeldivaks inimtüübiks. Ta olevat olnud ka suurim AvB sakkimise pooldaja (näiteks astudes Adebayori poolele nende tülis).
                              Mis puudutab ajaloolist aspekti, siis ei lahkunud ta ka Spursist mängijana eriti heade tunnetega, olles tülli läinud tolleaegse peatreeneri Hoddleiga.
                              Ja no tegelikult on see leping lõppkokkuvõttes ikkagi selline asendaja leping. Ma ei oleks eriti üllatunud, kui vaatamata tulemustele ta Van Gaali vastu peale MMi välja vahetatakse.

                              Aga muidugi ei tähenda see, et teda nüüd välja vilistama hakatakse, lihtsalt risk Tottenhami poolelt oli päris suur ja ma usun et ainuke põhjus tema tööle võtmiseks oli see, et lihtsalt mitte kedagi head ei olnud hetkel saadaval, mis muidugi muudab AvB vallandamise veel kummalisemaks. Usun et ManU mäng näitab kätte kuidas teine poolaasta mängud kulgema hakkavad, kriisis WestBromist vast saadakse Gung-Hoga jagu ikka.

                              Kommentaar


                                Oleks eelistanud sellist peatreenerit, kes oleks jätkanud alustatud tööd, lihtsalt minnes mänguliselt kiiremaks ja voolavamaks. Hetkel on nii, et mitte ühegi spekuleeritud peatreeneri stiil ei ühti praeguse Sherwoodi oldschool 4-4-2'ga ehk praegu mängitakse ajutiselt lihtsalt tühja ja suure tõenäosusega tuleb järgmise hooaja alguseks uus peatreener pukki, kes jälle täiesti nullist kogu masinavärki üles ehitama hakkab. Muidugi Sherwoodi stiili on huvitav vaadata, siiski ma ei usu selle jätkusuutlikusse, aga ehk üllatab ja keerab natukenegi vinti tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X