320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei saa ka päris täpselt rainisest aru.
    nii palju ütleks küll, et see arse võit oli kõige koledam võit, mida minu silm tunnistanudja ma supportin teate-küll-mis-klubi. osalt nagu restepah gunneritele, samas oleks chadli asemel mõni pädevam vend olnud...never know.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Tänane mäng saag fun olema, sest terveid keskkaitsjaid on.......... 1. Jan kaartidega väljas, kabuum katki. dawson, vlad katki.

      E: Zeki Fryers.
      Last edited by zelee; 20.03.14, 13:45. Põhjus: miscalculation

      Kommentaar


        poiss lõi ju naelapea pihta. Täpselt minu tähelepanekud tollest mängust. Spurs hoidis ja veeretas, suuresti tänu sellele et Arsenal lasi neil hoida ja veeretada. Aga päeva lõpuks spursi parim võimalus tuli Chesney puterdamisest, ülejäänud aja uhati niisama kaugelt ja umbropsu. Arsenalil, nagu öeldud, oli lisaks andmata jäänud penaltile ja BFG võimalusele ka Oxi 1vs1. Eks sellistes mängudes on raske öelda kas üks meeskond oli ründes lihtsalt saamatu või teine meeskond kaitses lihtsalt nii hea.

        Igal juhul, spurslaste õudusunenägu on realiseerumas. Kaotada nädala aja jooksul 3 korda Arsenalile. See küll hea tunne ei saa olla.

        Kommentaar


          Pohh mängust, tüübid naudivad linna.

          Lisatud failid

          Kommentaar


            Sandro keskkaitses!

            Friedel; Naughton, Fryers, Sandro, Rose; Lennon, Bentaleb, Chadli, Sigurdsson, Townsend; Soldado.

            Pink: Archer, Ball, Ogilvie, Veljkovic, Eriksen, Winks, Kane.

            Kell 8 hakkab mäng täna.

            Kommentaar


              Selleks korraks siis eurohooaeg läbi. Euroopa liiga sisendab alati vastakaid tundeid. Ma arvan, et kui see hooaeg Meistrite liigasse ei jõuta(mis ka tõenäoliselt juhtub), siis järgmine hooaeg võiks selle Euroopas mängimise vahele jätta. Mingil määral see ikka mõjutab liigamänge ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas NoWay Vaata postitust
                Selleks korraks siis eurohooaeg läbi. Euroopa liiga sisendab alati vastakaid tundeid. Ma arvan, et kui see hooaeg Meistrite liigasse ei jõuta(mis ka tõenäoliselt juhtub), siis järgmine hooaeg võiks selle Euroopas mängimise vahele jätta. Mingil määral see ikka mõjutab liigamänge ka.
                Järgmine aasta antakse võitjale CL koht. Playoffidesse jõuab iga asisem inglise sats suht kerge vaevaga ja kui talvel liigas pole pilt väga roosiline, siis tasub sellest Euroopa Liigast max välja pigistada.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Järgmine aasta antakse võitjale CL koht. Playoffidesse jõuab iga asisem inglise sats suht kerge vaevaga ja kui talvel liigas pole pilt väga roosiline, siis tasub sellest Euroopa Liigast max välja pigistada.
                  Tottenhami puhul pole need euroliiga hooajad sugugi roosilised olnud. Kui keegi raskem vastane vastu tuleb, siis kohe kaotatakse(nt. Benfica). Aga võib olla on asi ka meeste suhtumises.

                  Kommentaar


                    liigas mängitakse see hooaeg sama sitalt, nii et viga pole ainult seal.

                    Kommentaar


                      Algkoosseis: Lloris; Naughton, Kaboul, Vertonghen, Rose; Lennon, Bentaleb, Chadli, Dembele, Eriksen; Soldado
                      Vahetused: Friedel, Dawson, Fryers, Paulinho, Sigurdsson, Townsend, Kane

                      Davai, läheb läheb

                      Kommentaar


                        Kus Adebayor on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                          Kus Adebayor on?
                          Vigastatud

                          Kommentaar


                            Kas see esimene kala, millest Rodriguez ära lõi, oli ka Naughtoni tehtud, ei saanud kordusest täpselt aru?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                              Kas see esimene kala, millest Rodriguez ära lõi, oli ka Naughtoni tehtud, ei saanud kordusest täpselt aru?
                              Jah. Nii on.

                              Kommentaar


                                Peaks mainima, et üks positiivsemaid mänge mida ma näinud olen Tottenhamilt see hooaeg. Väravaid lastakse endiselt jah tobedalt lüüa ja tavaliselt on lihtsalt rumalad kaitse vead. Samas teine poolaeg oli entusiastlik ja mehed tahtsid mängida. Ilus Bale'i stiilis mängu lõpp kah. Eriksen on üks väheseid ennast tõestanud mehi eelmise suve suurostudest, kindlasti võiks üritada tema ümber järgmise hooaja mängu luua.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X