320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pohh mängust, tüübid naudivad linna.

    Lisatud failid

    Kommentaar


      Sandro keskkaitses!

      Friedel; Naughton, Fryers, Sandro, Rose; Lennon, Bentaleb, Chadli, Sigurdsson, Townsend; Soldado.

      Pink: Archer, Ball, Ogilvie, Veljkovic, Eriksen, Winks, Kane.

      Kell 8 hakkab mäng täna.

      Kommentaar


        Selleks korraks siis eurohooaeg läbi. Euroopa liiga sisendab alati vastakaid tundeid. Ma arvan, et kui see hooaeg Meistrite liigasse ei jõuta(mis ka tõenäoliselt juhtub), siis järgmine hooaeg võiks selle Euroopas mängimise vahele jätta. Mingil määral see ikka mõjutab liigamänge ka.

        Kommentaar


          Algselt postitas NoWay Vaata postitust
          Selleks korraks siis eurohooaeg läbi. Euroopa liiga sisendab alati vastakaid tundeid. Ma arvan, et kui see hooaeg Meistrite liigasse ei jõuta(mis ka tõenäoliselt juhtub), siis järgmine hooaeg võiks selle Euroopas mängimise vahele jätta. Mingil määral see ikka mõjutab liigamänge ka.
          Järgmine aasta antakse võitjale CL koht. Playoffidesse jõuab iga asisem inglise sats suht kerge vaevaga ja kui talvel liigas pole pilt väga roosiline, siis tasub sellest Euroopa Liigast max välja pigistada.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Redman Vaata postitust
            Järgmine aasta antakse võitjale CL koht. Playoffidesse jõuab iga asisem inglise sats suht kerge vaevaga ja kui talvel liigas pole pilt väga roosiline, siis tasub sellest Euroopa Liigast max välja pigistada.
            Tottenhami puhul pole need euroliiga hooajad sugugi roosilised olnud. Kui keegi raskem vastane vastu tuleb, siis kohe kaotatakse(nt. Benfica). Aga võib olla on asi ka meeste suhtumises.

            Kommentaar


              liigas mängitakse see hooaeg sama sitalt, nii et viga pole ainult seal.

              Kommentaar


                Algkoosseis: Lloris; Naughton, Kaboul, Vertonghen, Rose; Lennon, Bentaleb, Chadli, Dembele, Eriksen; Soldado
                Vahetused: Friedel, Dawson, Fryers, Paulinho, Sigurdsson, Townsend, Kane

                Davai, läheb läheb

                Kommentaar


                  Kus Adebayor on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                    Kus Adebayor on?
                    Vigastatud

                    Kommentaar


                      Kas see esimene kala, millest Rodriguez ära lõi, oli ka Naughtoni tehtud, ei saanud kordusest täpselt aru?
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                        Kas see esimene kala, millest Rodriguez ära lõi, oli ka Naughtoni tehtud, ei saanud kordusest täpselt aru?
                        Jah. Nii on.

                        Kommentaar


                          Peaks mainima, et üks positiivsemaid mänge mida ma näinud olen Tottenhamilt see hooaeg. Väravaid lastakse endiselt jah tobedalt lüüa ja tavaliselt on lihtsalt rumalad kaitse vead. Samas teine poolaeg oli entusiastlik ja mehed tahtsid mängida. Ilus Bale'i stiilis mängu lõpp kah. Eriksen on üks väheseid ennast tõestanud mehi eelmise suve suurostudest, kindlasti võiks üritada tema ümber järgmise hooaja mängu luua.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Peaks mainima, et üks positiivsemaid mänge mida ma näinud olen Tottenhamilt see hooaeg. Väravaid lastakse endiselt jah tobedalt lüüa ja tavaliselt on lihtsalt rumalad kaitse vead. Samas teine poolaeg oli entusiastlik ja mehed tahtsid mängida. Ilus Bale'i stiilis mängu lõpp kah. Eriksen on üks väheseid ennast tõestanud mehi eelmise suve suurostudest, kindlasti võiks üritada tema ümber järgmise hooaja mängu luua.
                            Ega Soldadol ka häda pole, kui rääkida eelmise suve ostudest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Ega Soldadol ka häda pole, kui rääkida eelmise suve ostudest.
                              Soldado oli pikka aega üks mõttetumaid mängjaid platsil spursi eest.

                              Kommentaar


                                Kui streami lõpus kommentaatorit õigesti kuulsin, siis viimati tuli Spurs kodus 0:2 pealt võitjaks 14 aastat tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X