320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuhu siis Lloris minemas on?

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Kuhu siis Lloris minemas on?
      Usun, et mitte kuhugi, eks see ole tõenäoliselt nii, et Lloris mängib siis Premieri mängudes väravas ja Vorm võtab endale ELi ja karikasarjad või siis vastupidi või on suurem rotatsioon, eks ole näha.

      Kommentaar


        ostud on toredad. Daviesel on potensiaali ja ta on juba praegu etem variant kui Rose.Vorm on ka hea vahetus, arvan, et rotatsioon võimaldab tal ka omajagu mänge kirja saada. Llorisi esikinnas siiski vast ei värise.

        lamela kaks väravat(jaja,friendly ma tean) on ka toredad. kogub enesekindlust ja harjub mänguplaaniga.

        Gylfile ka head teed, kahju et ära läks, aga rohi on Walesis tema jaoks kindlalt rohelisem.

        Kommentaar


          siin saab väravaid ka näha

          Kommentaar


            Noh spursi Tartu fännid. Tammeka mängu poolajal loositakse vs Celticu mängu pileteid
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Chicagot võideti 2:0. Väravad lõid Kane ja Lennon. Mängu ei näinud. Magasin. Olen nõrk

              Kommentaar


                Müüa 2 Tottenham-Celticu piletit. Kui kellegil soovi siis kirjutage mulle.
                FCTW

                Kommentaar


                  Need on need Tammeka Lokomotivi poolajamängu piletid, mis kõik võideti kümneaastaste poolt, mis nüüd turule ilmuvad, kui on selgunud, et vanemad ikka ei saa selleks mänguks vaba päeva?
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Isegi kui oleks needsamad, siis mis selles halba või imelikku oleks? Keegi ei keelanud ju Sul samuti pea alaspidi ringe teha.
                    Ei olegi halba, lihtsalt muhe oli, kuidas platsile laekusid ainult inimesed, kellel ilmselgelt mängule mineku suhtes otsustusõigust pole ja olen juba siin ja seal mingi 3 erimevat müügikuulutust näinud. Ja mis puutub minusse, siis üks kord paarisaja inimese ees tühjast väravast mööda lüüa on täitsa piisav ja Tammeka nokamüts tuleb ikkagi poest osta
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Kui nüüd täitsa ausalt teada tahate siis mul vanust on piisavalt, et minna laevaga meie põhjanaabrite juurde jalgpalli vaatama. Müügi põhjus on see, et lihtsalt jäi 2 piletit üle ja ei tahaks neid lihtsalt raisku lasta. Kui huvi pole siis võib lihtsalt jätta kommentaarid endale
                      FCTW

                      Kommentaar




                        Vastused ...
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Eric Dier ametlik. Guardiani artikkel ka mis mehega tegu on.

                          Kommentaar


                            Kirjutatakse, et Yago Falque 4M eest Genoasse.

                            Kommentaar




                              Asi ametlik, Falque nüüd Genoa's.

                              Kommentaar


                                no olgem ausad, täiesti lamp vend on see Rose, Levy millega sa mõtled

                                Kommentaar

                                Working...
                                X