320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    eriti pole Kabouli võimalikku lahkumist afišeeritud,
    aga tuleb välja, et need tehingud on omavahel seotud,
    üks tuleb, sest teine läheb:

    New reports indicate that White Hart Lane chiefs are in talks with Lazio over the sale of Younes Kaboul.
    The deal, worth around £6m, will help pave the way for Musacchio to join
    1) Sul on link katki

    2) see on mingisugune daily star. äärmiselt suvaline tabloidikas

    3) Selles poleks küll loogikat, kui Daws jääks ja Kaboul läheks. Ei ole vaja seda fännide piinamist enam ju!

    4) ELis vastaseks AEL Limassol (!)

    Kommentaar


      30min pärast mäng schalkega.

      Lloris; Naughton, Dier, Kaboul, Rose; Bentaleb, Holtby, Eriksen, Lamela, Lennon; Adebayor

      pink - Friedel, Fredericks, Fryers, Davies, Veljkovic, Sandro, Carroll, Ceballos, Townsend, Kane, Soldado

      Kommentaar


        Kommentaar


          Seattle 3-3 Spurs
          Toronto 2-3 Spurs
          Chicago 0-2 Spurs
          Celtic 1-6 Spurs
          Spurs 2-1 Schalke

          Pre seasoniga võib vast rahule jääda. Kordagi tappa ei saadud. Pochettino võitis esimese mängu kodus ja Lamela tundub olevat korralikult sisse elanud.

          Kommentaar


            Täna oli jah siis viimane preseason... vastaseks Schalke.

            Vaatasin teist poolaega ja seal oli nii plusse kui miinuseid. Suurimateks plussideks olid kindlasti Dier-Kaboul keskkaitse (kes hoidsid taga 0, Schalke lõi värava alles siis kui Kaboul vahetati Fryersi vastu), Holtby aktiivne töö ja läbisöötude otsimine ründes.

            Miinuspoolele jäid kogu liiga halvimate realiseerijate hulka kuulnud Townsend ja Soldado. Viimane lõi küll värava, aga see juhtus pigem kogemata. Kui normaalne võimalus avanes siis tegi oma klassikalist. Tüüp ei suudaks skoorida vist isegi bordellis skoorida... Ja Townsend taaskord tõestas täielikku jalgpalliajau puudumist. Keskelt läks mängu lõpus lööma kui vähemalt 2 venda olid temast paremas positsioonis. Võtke see 10miljonit ja saatke Harry juurde.

            Kommentaar


              verthongenil mingi vigastus?

              Kommentaar


                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                verthongenil mingi vigastus?
                MMil mänginud olid kõik eemal (peale Lloris' aga väravahtidega füüsilises mõttes teadagi teine keiss).
                Ei olnud Paulinhot, Chadlit, Vertsi, Dembelet.

                Aa, no noor Bentaleb oli ka olemas, aga siiski enamus ei teinud kaasa.

                Kommentaar


                  Klubi võiks omale uueks nimeks ASDA võtta. TESCO oleks ehk liiga hea kvaliteediga juba.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    Klubi võiks omale uueks nimeks ASDA võtta. TESCO oleks ehk liiga hea kvaliteediga juba.

                    http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...cut-squad.html
                    Tottenham ja tema üleminekusaagad. Selles suhtes kõige naeruväärsem klubi by far.

                    Kommentaar


                      Suht kohutav, et mehi on lihtsalt nimede järgi kokku ostetud, teadmata kas neid üldse vaja on.. Enamus meestest noored ja potentsiaalikad ka veel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Tottenham ja tema üleminekusaagad. Selles suhtes kõige naeruväärsem klubi by far.
                        No ma ootaks kerget ellaboreerimist sellel teemal tbf.

                        Jah, eelmine suvi läks konkreetselt pekki sellega, et mitmed mehed ei vedanud välja. Nõus. Aga nagu pikemas perspektiivis "kõige naeruväärsem klubi by far" on nüüd statement mis nõuaks selgitust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          No ma ootaks kerget ellaboreerimist sellel teemal tbf.

                          Jah, eelmine suvi läks konkreetselt pekki sellega, et mitmed mehed ei vedanud välja. Nõus. Aga nagu pikemas perspektiivis "kõige naeruväärsem klubi by far" on nüüd statement mis nõuaks selgitust.
                          Ma võin eksida, kuna ma ei jälgi EPL-i ja Spursi igapäevaselt. Aga kas ma eksin, et viimase kümne aasta jooksul on see umbes 8. suvi, kus meeskonda tuleb-läheb 10+ mängijat? Ma ei oska hetkel (ja ka ei viitsi) mingit linki visata, aga nende aastate jooksul, mis ma EPL-i olen jälginud, selline pidev mängijate ja treenerite suures koguses solgutamine silma on jäänud.
                          Ehk ma olen ise käinud Tottenhami mängul White Hart Lane'l ja tegu on muus osas sümpaatse tiimiga, aga see igasuvine hullumaja on kuidagi tavapäraseks saanud. Ja see on naeruväärne.

                          Kommentaar


                            Chiriches tundus täitsa asjalik nii palju kui ma teda nägema juhtusin.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma ei oska hetkel (ja ka ei viitsi) mingit linki visata
                              Have you ever wanted to know the transfer fees Tottenham Hotspur Football Club have paid for players since the English Premier League began? With the Transfer League you can see all the Tottenham Hotspur players transfer fees and keep up to date


                              eks igaüks võib ise arvutada, kas seda on palju või vähe.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma võin eksida, kuna ma ei jälgi EPL-i ja Spursi igapäevaselt. Aga kas ma eksin, et viimase kümne aasta jooksul on see umbes 8. suvi, kus meeskonda tuleb-läheb 10+ mängijat? Ma ei oska hetkel (ja ka ei viitsi) mingit linki visata, aga nende aastate jooksul, mis ma EPL-i olen jälginud, selline pidev mängijate ja treenerite suures koguses solgutamine silma on jäänud.
                                Ehk ma olen ise käinud Tottenhami mängul White Hart Lane'l ja tegu on muus osas sümpaatse tiimiga, aga see igasuvine hullumaja on kuidagi tavapäraseks saanud. Ja see on naeruväärne.
                                Okei, fair point, pärast tööd vaatan veidi üleminekuajalugu ja ehk kirjutan ka mis avastasin. Eks selle suure liikuvuse taga on ärimees Levy. Vahel paneb ta raha ettepoole mängijate kvaliteedist.

                                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                                Chiriches tundus täitsa asjalik nii palju kui ma teda nägema juhtusin.
                                Absoluutselt. Tal oli alguses paar sellist keerulisemat mängu, aga kui hoo sisse sai, oli tegemist väga korraliku vennaga. Üsna selline Vertonghenlik mees - palliga hea, kiirust piisavalt, mängu loeb ka. Tema on selles nimekirjas suht tipus, keda ära anda ei tohiks.

                                Mainitet 11st mehest ei tahaks üldse minemas näha Chirichest, Sandrot ja Dembelet.

                                Hea pakkumise korral võiksid lahkuda Lennon (muidu saadaks ta minema, aga mingisugust stabiilsust on ka vaja, ta pikalt tiimis olnud ja vähemalt squad playeriks kõlbab), Townsend (muidu saadaks sirgelt nahhui, aga mingi väikese võimaluse võib veel anda, kui see hooaeg ka sama moodi mööda lahmib, isetseb ja arutult jookseb siis aidaa. Samas 10M naela QPRilt tunduks juba praegu täitsa mõeldav, mõlemad mehed HG ka ju), Chadli

                                Sirgelt minema saadaks Dawsoni, Benny (muidu äge vend, aga Davies-Rose olemas, mängu ilmselt nagunii ei saa), Naughtoni (kui Yedlin tuleb), Caopue (sest noh, keegi sealt ülerahvastatud poolikust peab minema) ja tegelikult ilmselt Soldado ka. Vähemalt Schalke vastu oli sama eelmise hooaja torreslik ründaja tagasi. Kohmakas, saamatu ja hädine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X