320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Julm mäng, ei oleks uskunud, et palace nii kotid sappa paneb
    Soldado samast klassist meie Lambertiga.
    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

    Kommentaar


      Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
      Julm mäng, ei oleks uskunud, et palace nii kotid sappa paneb
      Soldado samast klassist meie Lambertiga.
      Soldado saab mingi 10 minutit mängida ja on jälle süüdlane? Noojah.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Stambouli - aitäh kõige eest, mis klubile "teinud" oled. Rohkem pole vaja teha, kena karjääri jätku.
        Õukei. Saada Marseille' poole teele. Võtame kahe käega vastu.

        Stamboulit peamiseks mustaks lambaks nimetada on ikka pisut karm. Walker näiteks suutis terve mängu jooksul toota, kui Benjamini ainukene viga oligi see rumal tackle oma karistusalas. Ja nagu näha, võttis ta seda ka väga südamesse, mis on ju väga positiivne.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Soldado saab mingi 10 minutit mängida ja on jälle süüdlane? Noojah.
          Kui viimaseks 10 miniks tuuakse kaotusseisus midagi päästma ja millegiga silma ei paista siis ilmselgelt mitte world beater ju?
          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

          Kommentaar


            Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
            Kui viimaseks 10 miniks tuuakse kaotusseisus midagi päästma ja millegiga silma ei paista siis ilmselgelt mitte world beater ju?
            Aga kui ülejäänud meeskond ei tee eelneva 80 minuti jooksul ka täpselt samamoodi midagi, siis on ikkagi tema süüdi, kuna ei suutnud mängu päästa? Ehk Soldado on sitt, aga päris ühe mehe kaela ka iga sodi valada ei saa.

            Kommentaar


              Kui pikka (ja reeglina ebatäpset) palli ette mängida, siis espaanlasel polelgi suurt midagi teha. Probleemiks on, et madalamal keskväljal ja äärtel pole piisavat kvaliteeti. Ka Eriksen, jah, Eriksen ajas kohati sita keema, kui pidevalt duelle kaotas.
              Levy & ko- paluks nüüd vahelduseks mõni tõeliselt tark ost.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Aga kui ülejäänud meeskond ei tee eelneva 80 minuti jooksul ka täpselt samamoodi midagi, siis on ikkagi tema süüdi, kuna ei suutnud mängu päästa? Ehk Soldado on sitt, aga päris ühe mehe kaela ka iga sodi valada ei saa.
                Sellega olen nõus jah, ei süüdistanudki teda kaotuses.
                Oldi kehvad mir kehvad. Kanel on päris hea finish alati, see meeldib
                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Õukei. Saada Marseille' poole teele. Võtame kahe käega vastu.

                  Stamboulit peamiseks mustaks lambaks nimetada on ikka pisut karm. Walker näiteks suutis terve mängu jooksul toota, kui Benjamini ainukene viga oligi see rumal tackle oma karistusalas. Ja nagu näha, võttis ta seda ka väga südamesse, mis on ju väga positiivne.
                  Ma näen, et me oleme vastaskaevikutes siin, mina näen teda liiga halvana ja Sina liiga heana

                  Sellega peaksid kõik nõustuma, et see ei olnud tema ainukene bläkk - kollane keskväljal - milleks ? Pooled pikad söödud läksid totaalselt metsa, enamik sööte olid 3m pikad, mis mingit penetratsiooni ei pakkunud.

                  Muidugi polnud ta kaotuses süüdi, küll aga kinkis tema I värava Palaci'le ja tootis muidu ka ikka kohati "tihket kraami". Midagi sellist tema esituses küll ei näinud, millega Livermore hakkama poleks saanud (tbf tema üleminekusumma oli ka kõrgem kui Stamboulil).

                  Mängust üldiselt - jah, nagu sõbrale pärast Chelsea mängu ütlesin - varsti saame nagunii räige tala mingilt nõrgemalt tiimilt. Olgem ausad CP ei olnud kuidagi pidi hea. Vaadake nende ründemängu enne 1. väravat ? Pikad sihitud söödud valdavalt... aga sellise mänguga nagu Spurs näitas suutsime isegi neile kaotada. Aeg pingviinid tagasi tuua

                  Kommentaar


                    selleks ei ole siia teemasse isegi vellot vaja, et nentida "tüüpiline spurs". supermäng alla ja siis kohe tükike sitta peale hammustada, et harjumatult hea maik suhu ei jääks.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Penaltiolukord

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        No penalty, mängis palli.

                        Kommentaar


                          Vaatasin ja vaatasin, aga ei saanud küll aru kus ta seal palli sai mängida, ei näe seda puudet.
                          Minu jaoks pigem küss kas Ledley ei olnud ise juba kukkumas/sukeldumas enne seda kontakti seal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007
                            Ma näen, et me oleme vastaskaevikutes siin, mina näen teda liiga halvana ja Sina liiga heana

                            Sellega peaksid kõik nõustuma, et see ei olnud tema ainukene bläkk - kollane keskväljal - milleks ? Pooled pikad söödud läksid totaalselt metsa, enamik sööte olid 3m pikad, mis mingit penetratsiooni ei pakkunud.

                            Muidugi polnud ta kaotuses süüdi, küll aga kinkis tema I värava Palaci'le ja tootis muidu ka ikka kohati "tihket kraami". Midagi sellist tema esituses küll ei näinud, millega Livermore hakkama poleks saanud (tbf tema üleminekusumma oli ka kõrgem kui Stamboulil).

                            Stambouli on ju kaitsev poolik. Tema töö ei olegi Pirlolikke sööte sügavalt keskväljalt anda, vaid just pigem neid "3m sööte" ründavamatele keskväljapartneritele (Dembele, Eriksen), kes siis palli edasi ründesse/ründajatele toimetavad. Peamine ülesanne on tal ikkagi vastaste mängu lõhkuda, millega paraku kaasnevad ka kaardid. Samas räpaseks mängijaks teda kindlasti nimetada ei saa. Too kollane oli paratamatu. Poleks tolles olukorras võtnud, oleks kuskil mujal tulnud.

                            Edasi diskuteerimiseks peaksin ilmselt mängu uuesti ja teravama pilguga üle vaatama (mida ma usun, et nüüd ka teen) aga mulle tõesti nii palju negatiivset silma ei jäänud, kui Sulle. Et hetkel jääme eriarvamusele.

                            Isiklikilt on kahju, et Stambouli suvel OM-i ei maandunud. Moodustaks hetkel koos Imbulaga võimsa madalamal palliva keskväljapaari, ja kuna Bielsal meeldib tihtipeale 3-3-3-1 formatsiooni kasutada/sellele mängu jooksul üle minna, siis kunagise kaitsjana sobiks Stambouli sellisesse formatsiooni ülihästi (saaks vajadusel keskväljalt kolmesesse keskkaitseliini langeda). Aga see on juba teise teema jutt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Stambouli on ju kaitsev poolik. Tema töö ei olegi Pirlolikke sööte sügavalt keskväljalt anda, vaid just pigem neid "3m sööte" ründavamatele keskväljapartneritele (Dembele, Eriksen), kes siis palli edasi ründesse/ründajatele toimetavad. Peamine ülesanne on tal ikkagi vastaste mängu lõhkuda, millega paraku kaasnevad ka kaardid. Samas räpaseks mängijaks teda kindlasti nimetada ei saa. Too kollane oli paratamatu. Poleks tolles olukorras võtnud, oleks kuskil mujal tulnud.
                              Jah, kaitsva suunitlusega keskpoolik küll, sellega nõustun. Söötude osas siis kaks mõtet :
                              1) Juba Scott Parker paar hooaega tagasi sai igalt poolt hagu alla selle eest, et kõigutas palli ainult kaks meetrit, ei andnud piisavat panust meeskonna mängu (pean silmas siis II poolt tema "Spursi karjääris"). Kaitsva pooliku roll tänapäeva jalkas pole niisama 3m tagasi oma värava poole palli lükata,
                              2) Isegi kui see oleks tema roll, miks siis üldse proovida neid pikki sööte kui need valdavas enamuses nihu läksid. Ühel või teisel viisil halb variant ju.

                              Kollase osas (ja sama ka penaltiolukorras) ütlesid kommentaatorid, et pigem asjatud vead. Ei olnud neid vaja teha. Kaardid tõepoolest kaasnevad kaitsva pooliku rolliga, aga tema on neid igas mängus juba üles korjanud + see penalt ka, sellega ei saa liiale minna.

                              JA veelkord - ei süüdista kaotuses teda ainuisikuliselt, aga kui oleksime tahtnud selliseid omadusi ja taset keskväljale oleks võinud sama hästi Livermore alles jätta...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                No penalty, mängis palli.
                                Ma lähen alati kettasse kui sellise vabandusega välja tullakse. Et kui enne palli puudub, siis on kõik lubatud? Isegi tallad ees sisse sõitmine?

                                Konkreetne olukord- isegi kui puutus palli on pennu õige otsus.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X