320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    5es koht. Tublid

    Kommentaar


      Malaisia ultrad rebivad siis teie mängupileteid pooleks
      Mängud Liverpooli & Tottenhami vastu pidid tsirkusemängud olema mis ei aita neid MM-i ettevalmistusteks vms

      Kommentaar


        Kommentaar


          Teisele lehele langenud juba. Vaiksed ajad. Aga Trippier käis medicalis. Yedlin läheb ilmselt kuhugi laenule.

          Kommentaar


            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Paistab tõesti väga kahtlase diilina; mis mehega tegu on, keegi mängimas ka näinud?
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Päris kahtlane mees jah.

                Kommentaar


                  Kaitsva-suunitlusega paremkaitse, kuigi üsna heade tsenderdustega, siis pigem kasutati Burnley poolt kaitsvalt ja ette väga tihti ei lubatud.. Kindlasti kaitsefaasis parem kui Rose või Walker. Lõppenud hooaja Burnley üks parimaid kindlasti, samas meie jaoks pigem uus Davies. Suht arusaamatu ost, samas sellise summa eest on risk suht olematu ja ma vähemalt usaldan küll teda rohkem Walkeri back-upina kui Yedlinit või varasemalt Naughtonit. Veel on hea uudis see, et ehk enam ei topita Dierit paremkaitsesse.

                  Kommentaar




                    Kommentaar


                      What the fuck ? Kas ma olen mingite ignorantide sümpoosiumile sattunud ?

                      Ainsad aktsepteeritavad ostud on top 6 satsidest ??? Kui alumise 5 meeskonnas mänginud mees, siis kohe automaatselt saast ilma sisusse süübimata? Ma ka ei tea paljude mängijate kohta, aga siis ma kas uurin või hoian suu kinni, jääb palju targem mulje.
                      Mõelge ikka korra enne läbi kui kogu s*ta ekraanimööda laiali puistate. Kui klubi teeb kalleid ja riskantseid üleminekuid, siis on häda, nüüd leitakse PL proven, hea hooaja teinud, noor mängumees väga hea hinnaga ja ikka on häda ?

                      Trippier oli üks Burnley parimaid mehi viimasel hooajal Ingsi kõrval. Zelee välja toodud ratingu järgi vaadeldavatest kõrgeima hindega. Näiteks on õnnestunud tsenderduste arv KAHEKSA korda kõrgem kui Walkeril. Walker põhimõtteliselt ei oska tsenderdada ja selles osas on Trippier korralik edasiminek. Key passes ka selgelt parem, ehk ma ütleks et ei ole midagi nii "kaitsele orienteeritud". Tegemist all-around-rightbackiga ...

                      Kommentaar


                        Miloš Veljković võitis U20 MM-i serbiaga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          What the fuck ? Kas ma olen mingite ignorantide sümpoosiumile sattunud ?

                          Ainsad aktsepteeritavad ostud on top 6 satsidest ??? Kui alumise 5 meeskonnas mänginud mees, siis kohe automaatselt saast ilma sisusse süübimata? Ma ka ei tea paljude mängijate kohta, aga siis ma kas uurin või hoian suu kinni, jääb palju targem mulje.
                          Mõelge ikka korra enne läbi kui kogu s*ta ekraanimööda laiali puistate. Kui klubi teeb kalleid ja riskantseid üleminekuid, siis on häda, nüüd leitakse PL proven, hea hooaja teinud, noor mängumees väga hea hinnaga ja ikka on häda ?

                          Trippier oli üks Burnley parimaid mehi viimasel hooajal Ingsi kõrval. Zelee välja toodud ratingu järgi vaadeldavatest kõrgeima hindega. Näiteks on õnnestunud tsenderduste arv KAHEKSA korda kõrgem kui Walkeril. Walker põhimõtteliselt ei oska tsenderdada ja selles osas on Trippier korralik edasiminek. Key passes ka selgelt parem, ehk ma ütleks et ei ole midagi nii "kaitsele orienteeritud". Tegemist all-around-rightbackiga ...
                          See ju ainult rõõm, kui ta praegustest RB-dest parem on.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Trippier on ju teada tuntud FM manageri wonderkid, suht tihti minu seivides ka Inglise koondise põhikaitsja, aga Burnley mänge isiklikult ei näinud

                            Kommentaar


                              Paulinho ütles, et tal on konkreetsed pakkumised laual ja teeb otsuse pre-seasoni alguses koos agendiga. ESPN Brasil kirjutab, et läheb 15M€ eest hiina Scolari juurde.

                              Kommentaar


                                Ulme summad ikka mingi suvalise sitakäia eest. €15m? Andke õhku.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X