320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei oskagi midagi arvata. Sihuke suhteliselt mehh akna lõpp. Berahinost ilma jäämine, õigemini tema mitte ostmine, on nats valus,aga kipitama ei jää. Väidetavad summad kippusid ikkagi üpris kõrgeks . Päeva lõpuks, kas Berahino on juba see mees, kes naelades mingi 30 milkut väärt on? Maitse asi, minu arust mitte veel. WBA käitumist ei taha hinnata, eks nad olid keerulises situatsioonis ja Levy ei tahtnud lauale piisavalt seekleid laduda,et otsustamist lihtsamaks teha., Berahino jonn päeva lõpus väga ei meeldinud,aga noh,eks ta ka lootis. aga ma pakun et see saaga veel läbi ei ole. Jaanuaris äkki...mine tea.

    Suve alul suudeti nagu vahvaid lükkeid teha, vabanedes deadwoodist ja tuues kaitsesse paar head poissi appi. a kaks asja jäid ikka kahe silma vahele ehk a) kes siis meil nüüd ikka mängu ehitama hakkab? ja b) mis siis saab kui harryl on pahatuju/sitt päev/vigastus/jms.?

    Ise lootsin/soovisin , et äkki suudetakse akna lõpuks teha umbes sama kaliibriga tehing, nagu Van Der Vaarti oma omalajal oli. Ma ei tea, kes see mees oleks olnud, mis positsioonil, kus kohast,mis raha eest jne. klubi oleks võinud taaskord üllatada.

    aga jah,Rainisega sama soov,et Clinton ja Son oma tõupaberid korda saaksid, Eriksen põlve terveks ning et meeskond saaks hakata koos tegusid tegema. Pigem varem, kui hiljem

    ps! Lennonile head teed!

    Kommentaar


      Algselt postitas Fouree Vaata postitust
      Kuigi squad pole ideaalne ja mõni positsioon on õhuke, siis tore vähemalt näha, et ostustrateegiat on muudetud. Toodi ju see suvi ainult 3 mängijat, kõik selgelt alg11 täiendama.
      Millised kaks toomata jäid?

      Wimmer, Trippier, Alderweireld, Clinton, Son.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Millised kaks toomata jäid?

        Wimmer, Trippier, Alderweireld, Clinton, Son.
        Oibla, izvinjite, aju millegipärast jättis enne akna avanemist kokkulepitud diilid Wimmer ja Trippier arvestamata.

        Kommentaar




          kes veel ei ole lugenud.lingil kohustuslik ning oodatud selgitus bossidelt.
          suures plaanis meikib senssi ja ise pigem kiidan takka sel juhul,kui otsused on läbimõeldud.
          näis,kuidas see päris elus kõik välja kukub

          Kommentaar


            Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
            https://www.tottenhamhotspur.com/new...er-2015-020915

            kes veel ei ole lugenud.lingil kohustuslik ning oodatud selgitus bossidelt.
            suures plaanis meikib senssi ja ise pigem kiidan takka sel juhul,kui otsused on läbimõeldud.
            näis,kuidas see päris elus kõik välja kukub
            Nojah, odavam on tellida sisse mingi PR inimese assisted-intervjuu kui maksta teistele klubidele mängijate eest.

            Ründajast oli juttu, aga keskpoolikust mitte sõnagi. Ja ärgu üritagugi seda spinoffida jutuga, et "laseme noortel areneda" - kui see oleks olnud first choice plan, siis poleks kunagi hakatud Witseli asja ajama...

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Nojah, odavam on tellida sisse mingi PR inimese assisted-intervjuu kui maksta teistele klubidele mängijate eest.

              Ründajast oli juttu, aga keskpoolikust mitte sõnagi. Ja ärgu üritagugi seda spinoffida jutuga, et "laseme noortel areneda" - kui see oleks olnud first choice plan, siis poleks kunagi hakatud Witseli asja ajama...
              kas Witsel oleks olnud su isiklik soovunelm ? või kust see Witseli tagaajamine nii hingelähedaseks sai?. Nii palju kui mina olen asjaga kursis,siis Zeniit pakkus Axelit ,et vähendada oma võõrmängijate arvu klubis. Spurs pakkus kõigepealt 13 milli naela,siis 18 ja siis Zeniit küsis 70milli. Ma ei ütleks,et see on nüüd diil , mis käest lasti oma lohakusest või nii.

              Kommentaar


                Pigem tahtiski Zenit õnne proovida ja mõne PL klubi arvelt rikastuda, sest seda absurdset kulutamist oli siin liigas ikka metsikult, tahtsid ka oma osa pudrumägedest saada. Vene mentaliteet noh. Võõrsimängijate arv on juba sellesmõttes bullshit, et neil oli juba Witseli asenduseks Moutinho välja vaadatud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                  kas Witsel oleks olnud su isiklik soovunelm ? või kust see Witseli tagaajamine nii hingelähedaseks sai?. Nii palju kui mina olen asjaga kursis,siis Zeniit pakkus Axelit ,et vähendada oma võõrmängijate arvu klubis. Spurs pakkus kõigepealt 13 milli naela,siis 18 ja siis Zeniit küsis 70milli. Ma ei ütleks,et see on nüüd diil , mis käest lasti oma lohakusest või nii.
                  Mis see isiklik eelistus siia puutub, kui erinevad allikad on kinnitanud, et pakkumine tehti nii Witselile kui Wanyamale ?
                  Ja kui tehti pakkumine, siis võiks eeldada, et oli ka huvi. Aga ühtegi mängijat koopasse siiski ei lohistatud.

                  Ma muidu usun, et 90+% poolehoidjatest leiab, et CM, mis koosneb...
                  20-aastasest Bentalebist, kelle hooaaja algus enne Evertoni mängu oli pehmeltöeldes katastroof
                  21-aastasest keskkaitsjast,
                  19-aastasest League One'is AM positsiooni mänginud noorukist,
                  ühe hooaja PLis mänginud 24-aastasest mehest, kes ütleb enda kohta goalscoring midfielder kuigi on löönud 45 mänguga 2 (!) väravat,
                  28-aastasest Dembelest, keda CMis ei mängitata
                  23-aastasest omakasvandikust, kes ei suutnud isegi Swanseas põhikoossseisu ennast murda
                  ... ei ole just see sats kellega maailma vallutama minna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Mis see isiklik eelistus siia puutub, kui erinevad allikad on kinnitanud, et pakkumine tehti nii Witselile kui Wanyamale ?
                    Ja kui tehti pakkumine, siis võiks eeldada, et oli ka huvi. Aga ühtegi mängijat koopasse siiski ei lohistatud.

                    Ma muidu usun, et 90+% poolehoidjatest leiab, et CM, mis koosneb...
                    20-aastasest Bentalebist, kelle hooaaja algus enne Evertoni mängu oli pehmeltöeldes katastroof
                    21-aastasest keskkaitsjast,
                    19-aastasest League One'is AM positsiooni mänginud noorukist,
                    ühe hooaja PLis mänginud 24-aastasest mehest, kes ütleb enda kohta goalscoring midfielder kuigi on löönud 45 mänguga 2 (!) väravat,
                    28-aastasest Dembelest, keda CMis ei mängitata
                    23-aastasest omakasvandikust, kes ei suutnud isegi Swanseas põhikoossseisu ennast murda
                    ... ei ole just see sats kellega maailma vallutama minna.
                    ma ju ütlesin ka, et tehtigi pakkumine.isegi kaks vist. ja siis venelased tegid omapoolse pakkumise...sellest oli juba juttu. igaljuhul,kas klubi tegi tolles konkreetses situatsioonis midagi valesti ? et mis siis konkreetselt "in'i sink'ima" selle kohapealt hakkas?
                    tüli ei nori,lihtsalt üritan aru saada.

                    keskvälja kohta iseenesest õigus. mitte just liiga glamuurne ja nimekas. aga samas, saab aint paremaks minna ja iseenesest mulle see mõte meeldib, et üritatakse realiseerida klubisisest talenti ning teisi talendikaid kohalikke. ning vihjeid,et seda teed minnakse, sai juba ju esimeste treeningmängudega. nii et ma ise ei ole üllatunud.

                    kas see lähenemine meid CL'i viib? vaevalt. kas Paulinho'd,Holtby'd , Capoue'd ja teised viisid? ei.

                    Kommentaar


                      No Paulinho, Holtby ja Capoue'ga tundus CL-i pääsemise võimalus vähemalt reaalne. See aasta oleks 6. koht juba saavutus. Kui ma oleksin Eriksen või Kane ja kindel siht - olla edukas - silme ees, siis ma ei oleks väga rahul kui mulle tuuakse keskväljale appi Dele Alli ja Kane'ile üldse mitte kedagi.

                      Kommentaar


                        Apu jäeti nimekirjast välja.

                        25 Squad players (*=Home grown)
                        Alderweireld, Toby Albertine
                        *Carroll, Thomas James
                        Chadli, Nacer
                        *Davies, Benjamin Thomas
                        Dembele, Moussa
                        Eriksen, Christian
                        Fazio, Federico
                        Heung-Min, Son
                        *Kane, Harry
                        Lamela, Erik
                        Lloris, Hugo
                        *Mason, Ryan Glen
                        N'Jie, Clinton
                        *Pritchard, Alex David
                        *Rose, Daniel Lee
                        *Townsend, Andros
                        *Trippier, Kieran John
                        Vertonghen, Jan
                        Vorm, Michel
                        *Walker, Kyle Andrew
                        Wimmer, Kevin

                        Under-21 players (Contract and Scholars)
                        Alli, Bamidele Jermaine
                        Amos, Luke Ayodele
                        Austin, Brandon Anthony
                        Ball, Dominic
                        Bennetts, Keanan Chidozie
                        Bentaleb, Nabil
                        Brown, Jaden
                        Carter-Vickers, Cameron
                        Coulthirst, Shaquile Tyshan
                        Daly, Armani
                        Dier, Eric Jeremy Edgar
                        Duncan, Dylan
                        Edwards, Marcus
                        Georgiou, Anthony Michael
                        Glover, Thomas William
                        Goddard, Cy
                        Harrison, Shayon
                        Hayford, Charlie Garath
                        Lesniak, Filip
                        Loft, Ryan
                        Maghoma, Christian
                        Marsh, George Owen
                        Mcdermott, Thomas William
                        McEvoy, Kenneth
                        McGee, Luke Paul
                        Miller, William
                        Mukena, Joy-Richard
                        Muscatt, Joseph Luis
                        Oduwa, Nathan
                        Ogilvie, Connor Stuart
                        Onomah, Joshua
                        Oteh, Aramide Jay
                        Owens, Charlie
                        Paul, Christopher David
                        Pritchard, Joe Cameron
                        Roles, Jack
                        Shashoua, Samuel
                        Sonupe, Emmanuel Olukolade
                        Sterling, Kazaiah
                        Stylianides, Zenon
                        Tanganga, Japhat Manzambi
                        Tsaroulla, Nicholas
                        Veljkovic, Milos
                        Voss, Harry William
                        Walker-Peters, Kyle
                        Walkes, Anton
                        Ward, Grant Antony
                        Whiteman, Alfie
                        Winks, Harry

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                          ma ju ütlesin ka, et tehtigi pakkumine.isegi kaks vist. ja siis venelased tegid omapoolse pakkumise...sellest oli juba juttu. igaljuhul,kas klubi tegi tolles konkreetses situatsioonis midagi valesti ? et mis siis konkreetselt "in'i sink'ima" selle kohapealt hakkas?
                          tüli ei nori,lihtsalt üritan aru saada.

                          keskvälja kohta iseenesest õigus. mitte just liiga glamuurne ja nimekas. aga samas, saab aint paremaks minna ja iseenesest mulle see mõte meeldib, et üritatakse realiseerida klubisisest talenti ning teisi talendikaid kohalikke. ning vihjeid,et seda teed minnakse, sai juba ju esimeste treeningmängudega. nii et ma ise ei ole üllatunud.

                          kas see lähenemine meid CL'i viib? vaevalt. kas Paulinho'd,Holtby'd , Capoue'd ja teised viisid? ei.
                          1) Minu point oli selles, et pakkumised tehti, järelikult oli huvi keskvälja täiendamise vastu olemas. Samas lõpuks kedagi juurde ei toodud. Ei tehtudki valesti konkreetses Witseli case'is, aga üldiselt aknas jäeti soetamata üks kvaliteetne keskpoolik.

                          2) Paulinho ja co ilmselgelt ei viinud. Aga ma arvan, et on rohkem alternatiive kui Holtby-Paulinho vs Alli-Dier...
                          Kui 2011 osteti Scott Parker, siis jõuti 4 parima hulka. See, kui mõne suure nimega on aia taha läinud, ei tähenda, et nüüd ei tasu üldse sinnapoole vaadata. Vastupidi - kui oleks toodud mingi kogenud ja tasemel keskpoolik oleks just see noor seltskond saanud platsil meistri pealt õppida...

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Lisaks see, et Kane skooris mõlemas Inglismaa valikmängus.

                              Ehk kandub goal-scoring form üle ka PLi

                              Kommentaar


                                Langegem põlvele ja tänagem jumalat. See päev on käes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X