320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tüüpiline inglaste mentaliteet. Teistel on ikka pikem pink ja mänge vähem ning suure tõenäosusega on ka vastasmängijatel ilusamad naised kodus.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      "Tabelikeskmiku mentaliteediga" klubi jaoks ongi hetkeline liigavõit väga tähtis.
      Tottenhamil on arukas taguda EPLi võitu puhtalt sellepärast, et see on reaalsem, kui ELi võit. Kui sa arvad, et mõistlik on ennast ribadeks tõmmata, vigastustega riskida ja kokkuvõttes mitte millegi eest võidelda, siis palun väga. Siinkohal meite arusaamad lähevad lihtsalt lahku.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Tüüpiline inglaste mentaliteet. Teistel on ikka pikem pink ja mänge vähem ning suure tõenäosusega on ka vastasmängijatel ilusamad naised kodus.

        Rumal
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Tüüpiline inglaste mentaliteet. Teistel on ikka pikem pink ja mänge vähem ning suure tõenäosusega on ka vastasmängijatel ilusamad naised kodus.
          Pigem on asi selles, et Spursil on lühem pink kui peaks olema, mitte et teistel on pikem - vähemalt sellise järelduse teeks kohalike poolt välja käidud infost. Muus osas, nagu Stok selgitas, siis vaevalt, et Poch või mõni teine gängster ELi hooaja algul juba nägi, et 9 vooru enne lõppu on PLi tiitel veel käeulatuses.

          Kommentaar


            Algselt postitas Delfino Vaata postitust
            See jutt on jah jabur. Nagu Tottenham üksi rapsiks mitmes liigas ja teised klubid, kes EL-is mängivad saaksid keskenduda puhtalt EL-ile, sest kodus on kõik nii lihtne ja ammu selge. Dortmund näiteks esikohast samakaugel kui Tottenham. ManU, Sevilla, Villareal, Leverkusen peavad rasket võitlust koduliigas viimase cl kohapeale. Aga võta näpust, ainult Tottenhamil on raske ja peab puhkama, sest see hooaeg imemängu näitav Villa on kohe kohe tulemas.
            Sellest pundist on siiski Tottenhamil koduliigas kõige suurem võimalus ning sellelt plaanilt suht ok lüke, sest võttes arvesse vastaseid, peaks EPL-i võitmine olema lihtsam/tõenäolisem kui EL-i.. Eks jama ole majas juhul kui nüüd järgmises paaris mängus libastutakse ja Leicester püüdmatult minema lastakse..
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Spursil on Premieri top 4-st tõesti raske välja kukkuda ja Euroopa Liigat nad ei võidaks juba puht selletõttu, et Dortmund on kaugelt tugevam meeskond ja teistes paarides on tugevamaid veelgi. Aga need ei ole õigustused. Mulle meenutas Spursi eilne tegutsemine seda kuidas Brendan Rodgers Realiga mängu suhtus. Allaandmismentaliteeti on alati vastik vaadata.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Erikseni mängitamine viitab allaandmisele?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Erikseni mängitamine viitab allaandmisele?
                  Pidi ju lühike pink olema? Kedagi polnud panna lihtsalt mängu. Vaesekesed.

                  Kuulge minu pooleks võivad kõik Inglise klubid eurokarikatest loobuda. Pikas perspektiivis vahet ju ei ole. Lihtsalt asi on häälestatuses ning mentaliteedi loomises. Need võistkonnad, kes ei ole valmis igal rindel mängima, ei võta neid magusaid 90+ võiduväravast võite.

                  Muidugi on super fännide jaoks, kui saadakse kohe meistriks. Kuid klubi pikemas perspektiivis ei tohiks sel vahet olla. Arvestades seda, milline majanduslik edumaa on Inglise klubidel muude ees (OK v.a Barca, Real, Bayern) ning arvestades, kui sitad ülejäänud Inglise tipud on, siis praegune perspektiiv võiks olla tipu ehitamine ning õige mentaliteediga mängijate kasvatamine ning nende hoidmine. Ja häbiväärne põskevõtt Dortmundis (eelneva allaandmisega) seda ei võimalda.

                  Edu Tottenhamile ning Liecesterile liigas! Hoian neile kahele tõepoolest pöialt.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Üritati leida tasakaal euroopa ja liiga vahel. Ei tulnud välja. Nagu pärast loosi kirjutasin win-win olukord. Dortmundi vastu pole häbi välja kukkuda ja kui oleks edasi saanud oleks "jee võitsime tugevat meeskonda".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Pidi ju lühike pink olema? Kedagi polnud panna lihtsalt mängu. Vaesekesed.

                      Kuulge minu pooleks võivad kõik Inglise klubid eurokarikatest loobuda. Pikas perspektiivis vahet ju ei ole. Lihtsalt asi on häälestatuses ning mentaliteedi loomises. Need võistkonnad, kes ei ole valmis igal rindel mängima, ei võta neid magusaid 90+ võiduväravast võite.

                      Muidugi on super fännide jaoks, kui saadakse kohe meistriks. Kuid klubi pikemas perspektiivis ei tohiks sel vahet olla. Arvestades seda, milline majanduslik edumaa on Inglise klubidel muude ees (OK v.a Barca, Real, Bayern) ning arvestades, kui sitad ülejäänud Inglise tipud on, siis praegune perspektiiv võiks olla tipu ehitamine ning õige mentaliteediga mängijate kasvatamine ning nende hoidmine. Ja häbiväärne põskevõtt Dortmundis (eelneva allaandmisega) seda ei võimalda.

                      Edu Tottenhamile ning Liecesterile liigas! Hoian neile kahele tõepoolest pöialt.
                      Kui sa mingist asjast ei hooli, siis sa ei pane enda väärtuslikumat elementi mängu. Ega ju.

                      Kõige tähtsam on kodus asjad kontrolli ja liikuma saada ning siis võib minna naabreid õpetama. Kui minna praegu naabreid õpetama ja seal hävida, siis pole koju ka asja.

                      Kui sa lähed n.ö ette kaotama, siis vaevalt on sinus seda hurraad, et vastast hakata kohe survestama (seda Tottenham tegi).

                      Kas Tour de France'il vahefiniši võitja omab rohkem võitja mentaliteeti, kui etapi võitja? Kas etapi võitja omab rohkem võitja mentaliteeti kui tuuri võitja? Kas ja kas ja kas ja kas... .

                      Tähtis on see, mis toimub tagatubades. Kuidas manager enda nägemust serveerib. Kui Poch on allaandja mentaliteediga või inimene, kes laseb endale pähe istuda, siis ma oleksin üllatunud. Lisaks pole ta n.ö sitas olukorras, et peaks AVB või BRi moodi paanikast tulenevalt imeliku otsuseid langetama. Ma usun, et ta on praegu kaunis kahe jalaga maa peal ning tema otsustusvõimet võib usaldada. Ning vaevalt ta nõnda lühinägelik ja ühetahuline on, et ei mõista vaimse vundamendi ladumist.
                      Must-valgelt, 2D-s vaadatuna oli muidugi tegemist allaadmisega, sest millepärast üldse kaitsemängijaid väljakule panna, eks? Kas sa siis ei taha väravat lüüa või? Mida rohkem lööd, seda parem ju?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                        Kas Tour de France'il vahefiniši võitja omab rohkem võitja mentaliteeti, kui etapi võitja? Kas etapi võitja omab rohkem võitja mentaliteeti kui tuuri võitja? Kas ja kas ja kas ja kas... .
                        Tegelikult on nii ka, et kui juhid 3-0 ning siis kusagil mängu lõpus laseb mingi äärekaitsja korra lõdvaks ning seepärast tuleb värav, siis tegelikult on ta tahetud mentaliteediga mängija, kuna ta lihtsalt puhkas jalga korra. 4 päeva pärast ju uus mäng, milleks jõudu kulutada.

                        Ma kordan, mul on suht ükskõik, mida Inglise klubid tähtsaks peavad. See on igaühe enda asi. Lihtsalt tuleb aru saada, et poole jõuga mängides paistavad Inglise klubid veel sitemad, kui nad tegelikult on.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Poch siis kuu treener.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Tegelikult on nii ka, et kui juhid 3-0 ning siis kusagil mängu lõpus laseb mingi äärekaitsja korra lõdvaks ning seepärast tuleb värav, siis tegelikult on ta tahetud mentaliteediga mängija, kuna ta lihtsalt puhkas jalga korra. 4 päeva pärast ju uus mäng, milleks jõudu kulutada.

                            Ma kordan, mul on suht ükskõik, mida Inglise klubid tähtsaks peavad. See on igaühe enda asi. Lihtsalt tuleb aru saada, et poole jõuga mängides paistavad Inglise klubid veel sitemad, kui nad tegelikult on.
                            See võib ja pigem viitab keskendumise puudujääkidele.

                            EPL on tänasel päeval koht, kuhu mina (areneval) mängijal ei soovitaks minna, sest suure tõenäosusega keeratakse sind seal pepusse.

                            EList pole EPLi klubid kunagi väga hoolinud (mis on n.ö nende mure), kuid tänane Tottenham on küll vale näide. Isegi 'pool on parem näide.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Tänased tiimiuudised - Dier ja Rose on pärast väikest pausi tagasi. Sisuliselt sama full strength tiim mis alates Vertsi vigastuses on olnud.

                              Eeldaks tänaseks klassikaliselt parimat koosseisu:

                              -------------Lloris------------
                              Walker-Toby-Wimmer-Rose
                              ------Dier-----Dembele-----
                              --Lamela---Eriksen--Alli----
                              -------------Kane------------

                              Ainsad küsitavad kohad ilmselt Rose (kas on valmis ikka kaasa tegema?) ja Dembele (talle see nädala sees+ nädalavahetusel mängimine ei ole eriti sobinud, samas ei mänginu ELis täies pikkuses kaasa mängu).

                              COYS!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Tänased tiimiuudised - Dier ja Rose on pärast väikest pausi tagasi. Sisuliselt sama full strength tiim mis alates Vertsi vigastuses on olnud.

                                Eeldaks tänaseks klassikaliselt parimat koosseisu:

                                -------------Lloris------------
                                Walker-Toby-Wimmer-Rose
                                ------Dier-----Dembele-----
                                --Lamela---Eriksen--Alli----
                                -------------Kane------------

                                Ainsad küsitavad kohad ilmselt Rose (kas on valmis ikka kaasa tegema?) ja Dembele (talle see nädala sees+ nädalavahetusel mängimine ei ole eriti sobinud, samas ei mänginu ELis täies pikkuses kaasa mängu).

                                COYS!
                                See alg11 ka on.
                                Pink: Vorm, Trippier, Davies, Carroll, Chadli, Mason, Son.
                                Huvitav, et Onomah'd koosseisus pole (kuigi, arvestades BvB mängu, teda väga ei igatse ka).
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X