320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Dier sooritas oma kollase olukorras musternäidise, tõusis püsti kõndis sirgelt minema samal ajal kui Chelsea mehed olid järgi jooksmas ja kinni haaramas temast.
    Kõigis neis olukordades?
    The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

    Kommentaar


      Viimati nägin teleka vahendusel üht punti selliseid sore losereid 6. mail 2009. a Londonis (trollface)
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        Kõigis neis olukordades?
        https://vine.co/v/ixiaZO0EJLL
        Need olid ju professionaalsed vead võiduvärava ärahoidmiseks.

        e: kohtunik ei olnudki ilmeksimatu, aga väita, et tal läks mäng käest ära, on ka selge liialdus.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Tõmba hinge ja loe mu esialgne postitus rahulikult läbi. Poisid. Mitte "Spursi poisid".
          Point taken. My bad.

          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          Kõigis neis olukordades?
          https://vine.co/v/ixiaZO0EJLL
          No isegi selles samas lõigus mida Sa tsiteerisid oli öeldud, et rääkisin sellest konkreetsest olukorrast kus Dier sai kollase kaardi.
          Sellega pigem nõus, et too 85 minuti viga, mis Chelsea väljakupoolel toimus olnuks II kollase vääriline (ehk kohtunik polnud ikka nii ilmeksimatu).

          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Need olid ju professionaalsed vead võiduvärava ärahoidmiseks.
          Nice try. Aga ei tulnud päriselt välja

          Seda ma pean küll ütlema, et mina näen pigem olulises (ja pean silmas siin kohal olulise all silmas heitlust II koha eest, sest realistlik võimalus Leicesteri püüda oli juba enne länud) kohtumises pingutatakse üle (kuigi Lamela ja Dembele olukorrad jäävad selle määratluse alt välja) kui mängitakse nii nagu Arsenal Sunderlandi vastu. Pärast mida siis võib foorumist lugeda, et jumala ok on relekatiimiga võrdselt mängida, sest viimastel on motivatsiooni aga Arsenal on lihtsalt noh... mängima tulnud... ajaviiteks või nii

          Kommentaar


            Viimasele lõigule kirjutan alla. Mingit piinlikkuse juttu on ka siit-sealt lugeda saanud, no piinlik oli küll ehk ainult see, mis pärast lõpuvilet toimus ehk mis iganes seal selle Vormi siis nii pöördesse ajas, aga noh, juhtub. Pochil on nüüd veel see ülesanne täita, et meeskond kahes viimases mängus ka mängiks pigem nii nagu Stoke'i vastu, et saada tuhh üles ja hea emotsiooniga punkt panna. Meeskonna keskmine vanus on tegelikult suhteliselt naeruväärne, üle 30 vaid Vorm ongi ju. Selle pundiga saab veel suuri asju teha, kui nüüd ainult õnnestub suvel pinki natuke pikemaks ja kvaliteetsemaks venitada.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Seda ma pean küll ütlema, et mina näen pigem olulises (ja pean silmas siin kohal olulise all silmas heitlust II koha eest, sest realistlik võimalus Leicesteri püüda oli juba enne länud) kohtumises pingutatakse üle (kuigi Lamela ja Dembele olukorrad jäävad selle määratluse alt välja) kui mängitakse nii nagu Arsenal Sunderlandi vastu.
              No ma ei tea. Vähemuses Arsenali vastu anti punkte ära, West Bromil lasti lüüa viigivärav, eile anti käest ära. Oleks Arsenal (või City, näiteks) seda samamoodi teinud, oleks kogu ilmaruum tänaseks täis kirjutatud, kuidas vaimujõud puudub ja kunagi midagi ei võideta. Ei veena.

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                No ma ei tea. Vähemuses Arsenali vastu anti punkte ära, West Bromil lasti lüüa viigivärav, eile anti käest ära. Oleks Arsenal (või City, näiteks) seda samamoodi teinud, oleks kogu ilmaruum tänaseks täis kirjutatud, kuidas vaimujõud puudub ja kunagi midagi ei võideta. Ei veena.
                Ummm...whaa ? Nüüd on küll see klassikaline olukord kus üks räägib m***ist ja teine pöidlast.

                Hooaja jooksul oli neid kordi, kus ei suudetud oma tulemust kätte saada tõesti omajagu. Selgemalt meenuvad Stoke'i vastu 2:0 eduseisu käest andmine, kaks viiki WBA'ga, täiesti mõistetamatu I poolaeg West Hami vastu teises ringis, vähemuses Arsenali vastu punktide kaotamine.
                Ja selle pärast tuligi Leicester meistriks. Nemad selliseid cockuppe ei korraldanud. KÕIK ülejäänud meeskonnas on Premmis seda sellel hooajal teinud (seega ju City, Manu ja Arsenal ON KA seda sellel hooajal teinud, isegi rohkem kui Spurs kui tabelisse vaadata, seega võibki nende vaimujõudude ja kõikide muude jõudude kallal rantida).

                Aga mis see nüüd siia puutub? Kas see tähendab siis et KUI JUBA SIIS JUBA ja eile oleks pidanud 2:2 pealt tagumiku ette keerama ning laskma ka III värava näiteks ära lüüa ? Mina arvan et ei oleks. Selle vältimiseks pingutati agressiivsusega üle, aga pigem üle kui et oleks aupaklikult lasta midagi veel vastastel korda saata. Muidugi ideaalmaailmas oleks kena kui poleks täpselt selle skaala keskpunktis, aga kui on vaja valida kummale poole kalduda, siis minu poolest pigem võitluslikumasse poolde.

                Kommentaar


                  Kahjuks ei õnnestunud eile mängu vaadata, aga highlightse vaadates meenutas küll mingid Mou vs Pep stiilis El Classicot või Barca rabelemisi Atleticoga.
                  Spursi poolelt oli näha et enamik vendi oli nn "ülemotiveeritud", kui Alli oleks ka platsil olnud, siis oleks ka punased tõenäoliselt lennanud ja ega Chelsea ka tagasi ei hoidnud, alates juba enne mängu sõnavõttudega jms.
                  Olgu mis on, minu mälus kõige parem Spursi hooaeg vaatamata sellele, mis veel paaris viimases voorus juhtub.

                  Kommentaar


                    Hooaja esimene mäng tuleb mulle meelde, kus Spurs oli ManUst kõvasti parem, aga imeti üks Walkeri omavärav sisse ja kööga.

                    Kommentaar


                      SleepWalkingu video tuletas ka mulle meelde Barca-Reali mänge Pepi ja Mou ajal. Aga no siin ei ole ju ainult Spurs, kes lõhub, teeskleb ja kohtunikku kiusab ning vastastele haiget tehes kohta kätte näidata üritab, mõlemad meeskonnad teevad seda. Costa räuskamine peale seda, kui teda särgist tiriti ei ole ju ka normaalne (mitte, et ma seda härrat mingit pidi normaalseks peaks). Fabregas peale seda käe peale astumist oli ka kergelt naljakas "Oot mida, ta astus mulle käe peale. Valus tegelt ei olnud aga teeks paar kukerpalli. Siis lähen näitan kohtunikule putsajälge käe peal. Ok, kohtunik nägi, miks ta midagi ei tee? Nüüd lähen tõmban raisal tuutu sirgeks. Oot, kas kohtunik ikka nägi? Valus on." Ei tea, mida need härrad seal väljakul vahepeal mõtlevad. Kergelt meenutab lasteaeda natuke, kus pisut suurem poiss võtab väiksemalt mänguasja käest. Hispaanias vähemalt olid mingisugused 5-6 viga sellised, kus punane oleks igal juhul välkunud (eeldusel, et kohtunik pole Katalooniast).

                      Kommentaar


                        Kuule, Cescile astuti ikka konkreetselt ja ülbelt käe peale. Veeremine on natuke hispaanialik küll, aga ikkagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kuule, Cescile astuti ikka konkreetselt ja ülbelt käe peale. Veeremine on natuke hispaanialik küll, aga ikkagi.
                          Ma ei soovinudki vastupidist väita. See muu jama sinna juurde oli kergelt naljakas lihtsalt.

                          Kommentaar


                            Miks asjad tuliseks läksid peale lõpuvilet. Cesc tahtis meeste kubemeid katsuda.

                            ‘Eyewitnesses of the bust-up that erupted at the final whistle of the 2-2 draw that handed the Premier League title to Leicester City claim Fabregas was the main instigator. The Spaniard is alleged to have slapped more than one Tottenham player and member of staff in the groin area, sparking a number of verbal and physical reactions.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Miks asjad tuliseks läksid peale lõpuvilet. Cesc tahtis meeste kubemeid katsuda.

                              ‘Eyewitnesses of the bust-up that erupted at the final whistle of the 2-2 draw that handed the Premier League title to Leicester City claim Fabregas was the main instigator. The Spaniard is alleged to have slapped more than one Tottenham player and member of staff in the groin area, sparking a number of verbal and physical reactions.
                              Kes ei tahaks kotte käppida peale sellist mängu.

                              Kommentaar


                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X