320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    I stand my ground. Euroopa liiga on täiesti mõttetu külavõistlus, kuhu pole mõtet panustada. Olen seda siin mitmel korral selgitanud. Ühtegi muud argumenti kui "oi seda au ja kuulsust" ei tulnud.

    Selles liigas võib mängida siis, kui tiimis on kõvasti sügavust - hooaja lõpp näitas, et sügavusest tuleb puudu - pärast ühe mehe (Dembele) välja kukkumist vajus kogu mängujoonis kokku. Sellel hetkel kui Poch otsustas lasta mõnel võtmemängijal puhata, ei olnud teada mis edasi saab ja tehti valik. Mingisugune tagantjärele what-if'imine ei vii absoluutselt mitte kuhugi, ainult enda ego upitamiseks. Kui näiteks Borussia vastu mängides oleks Dembele saanud vigastada ja sellele oleks ärakukkumine järgnenud, siis oleksid mitmed pead vangutanud ja öelnud, et "oh, oli nüüd vaja selle ELiga jamada".

    Muide, pärast seda I kohtumist Dortmundiga järgnes 4st mängust 3 võitu ja 1 viik PLis. Collapse tuli hiljem.

    Et siis sinu ainukesed argumendid on, et mõtle kui Dembele oleks vigastada saanud ja mis siis oleks?

    Siis minu väide on "Tottenham on mõttetu külaklubi", millel pole tulevikku. Järgmine aasta saavad Premmi liidrid natuke jalgu alla ja enam ei feili, Tottenhamil aga pole reaalset kogemust mängida mitmel rindel tugevate vastastega. Ja siis meenutate seda suurepärast lepingupikendust peatreeneriga.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Et siis sinu ainukesed argumendid on, et mõtle kui Dembele oleks vigastada saanud ja mis siis oleks?

      Siis minu väide on "Tottenham on mõttetu külaklubi", millel pole tulevikku. Järgmine aasta saavad Premmi liidrid natuke jalgu alla ja enam ei feili, Tottenhamil aga pole reaalset kogemust mängida mitmel rindel tugevate vastastega. Ja siis meenutate seda suurepärast lepingupikendust peatreeneriga.
      No kui meeskond võistles reaalselt tiitli peale, siis on ka arusaadav, et miks Euroopa Liiga ohverdati. Kui oleks Tottenham seal enda tavapärasel kindlal viiendal kohal istunud, siis oleks Euroopa Liiga ka tõsine võistlus ja väljund, aga praegu, noh, valiti üks kaart, aga see kukkus ka varrukast välja.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007
        I stand my ground. Euroopa liiga on täiesti mõttetu külavõistlus, kuhu pole mõtet panustada. Olen seda siinmitmel korral selgitanud. Ühtegi muud argumenti kui"oi seda au ja kuulsust" ei tulnud.
        Ütle seda Sevillale, kes teist aastat järjest tänu mõtetule Euroopa Liiga võidule ka Meistrite Liiga rahapaja juurde pääseb.

        Ma saan üldises plaanis Su poindist aru, aga lihtsalt pisut veider on lugeda, et kui näiteks selline väikeklubi nagu Guingamp suutis eelmine hooaeg edukalt EL-is pallida (jõudsid 32 parema sekka, mis nende jaoks on saavutus omaette), kahes koduses karikasarjas pool-ja veerandfinaali jõuda ning koduliigas täitsid ka oma peaeesmärgi kuhjaga ehk jäid püsima (liigatabeli 10.), siis selliste (rahaliste) võimalustega klubi nagu Tottenham ei suuda piisavalt pikka ja kvaliteetset pinki muretseda, et kahel rindel edukalt heidelda. Minu arvates on inglastel €-sarju silmas pidades viimastel aastatel mingi looseri mentaliteet sisse pugenud, kus tihtipeale juba ette otsitakse oma ebaõnnestumistele Euroopas igasugu vabandusi ja ettekäändeid. Meil on raske liiga ja palju kariksarju ja talvepuhkust pole ja pink on lühike jne jne. Teistel on ka ja Mankul oli ju ka, kui nad 7-8 aastat tagasi "treble" võitsid.

        Kommentaar


          Küsimus ei olegi strateegias, küsimus on mentaliteedis. Tottenhamil on täpselt selline mentaliteet ja treener on neil ka täpselt sellise mentaliteediga. Edu teile sellise suhtumisega. Aga samas eesmärgid on ka võib olla teised, kui võita.

          Ja ma kordan veel kord, tippklubi näitaja ongi see, kui ta igas turniiris mõtleb, kuidas võita, mitte ei taha võita üht turniiri ja teised perse saata. Sellest mõtlemisest algabki Inglismaa jalgpalli nõrkus, muud midagi.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Et siis sinu ainukesed argumendid on, et mõtle kui Dembele oleks vigastada saanud ja mis siis oleks?

            Siis minu väide on "Tottenham on mõttetu külaklubi", millel pole tulevikku. Järgmine aasta saavad Premmi liidrid natuke jalgu alla ja enam ei feili, Tottenhamil aga pole reaalset kogemust mängida mitmel rindel tugevate vastastega. Ja siis meenutate seda suurepärast lepingupikendust peatreeneriga.
            Ei. Ma ütlesin, et ma ei hakka uuesti seda põhjendama siin, miks sellel liigal ei ole sisulist rewardi, on ainult risk. Ratsionaalne on kaaluda riski ja rewardi suhet. Sa võid seda öelda. Faktid Sind ei toeta, pikaajaliselt ennustab finantsmuskel hästi klubi esitusi ja erinevate hinnangute järgi kuulub Euroopa TOP10 hulka.

            Tuleviku ennustamisega ei hakka tegelema. Võib minna pekki küll. Aga ei pruugi. Enne seda hooaega rääkisid ka kõik kui mõttetu klubi Spurs on ja kuidas hull agoonia jätkub ja nii noor koosseis jne. Kokkuvõttes lõpetati täitsa soliidsel kohal.

            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Ma saan üldises plaanis Su poindist aru, aga lihtsalt pisut veider on lugeda, et kui näiteks selline väikeklubi nagu Guingamp suutis eelmine hooaeg edukalt EL-is pallida (jõudsid 32 parema sekka, mis nende jaoks on saavutus omaette), kahes koduses karikasarjas pool-ja veerandfinaali jõuda ning koduliigas täitsid ka oma peaeesmärgi kuhjaga ehk jäid püsima (liigatabeli 10.), siis selliste (rahaliste) võimalustega klubi nagu Tottenham ei suuda piisavalt pikka ja kvaliteetset pinki muretseda, et kahel rindel edukalt heidelda. Minu arvates on inglastel €-sarju silmas pidades viimastel aastatel mingi looseri mentaliteet sisse pugenud, kus tihtipeale juba ette otsitakse oma ebaõnnestumistele Euroopas igasugu vabandusi ja ettekäändeid. Meil on raske liiga ja palju kariksarju ja talvepuhkust pole ja pink on lühike jne jne. Teistel on ka ja Mankul oli ju ka, kui nad 7-8 aastat tagasi "treble" võitsid.
            Minu meelest pole siin väga mingeid vabandusi otsida. Tuleb ausalt endale otsa vaadata ja komplekteerimisel oldi sitad. Punkt. Eelkõige sai lõpuks CM positsioonide mehitamine, kus Mason oli hunnik s***a, Bentaleb on langenud ja saadetakse liimitehasesse suvel, Carrollil pole kvaliteeti ja nii jäigi raskus kahe kanda. Lisaks ka ründaja positsioon, kus oli ainult Kane. Põhimehed nendel positsioonidel (Dembele, Dier, Kane) olid puudu ja tuli 3:0 tuppa.

            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Küsimus ei olegi strateegias, küsimus on mentaliteedis. Tottenhamil on täpselt selline mentaliteet ja treener on neil ka täpselt sellise mentaliteediga. Edu teile sellise suhtumisega. Aga samas eesmärgid on ka võib olla teised, kui võita.

            Ja ma kordan veel kord, tippklubi näitaja ongi see, kui ta igas turniiris mõtleb, kuidas võita, mitte ei taha võita üht turniiri ja teised perse saata. Sellest mõtlemisest algabki Inglismaa jalgpalli nõrkus, muud midagi.
            Mis mentaliteediga? Sellega et ei mängita 25s mängus järjest identset koosseisu?
            See jutt, et "mentaliteet pole võita" on äärmiselt subjektiivne. See millele Sina paned väärtust, ei ole universiaalne ja ainus tõde. Mõni inimene tahabki ainult karjääri teha ja teda lapsed ei koti- keskendugu siis tööle. Sina tahad nelja last, labradori ja normaalset töö-elu, siis palun. Ja kui karjäristil läheb ikkagi pekki ja näiteks vallandatakse töökohalt, siis kehv lugu, aga see ei tähenda automaatselt, et see valik oli vale.

            Kommentaar


              Rainis, mille üle sa vaidled? Et Tottenhamil ei ole võitjamentaliteeti? Siin pole nagu üldse millegi üle vaielda ju.
              Teil oli suurepärane võimalus sel hooajal end karastada. Otsustasite Dortmundi vastu poolkõvaga peale minna. No edu noh. Ja mis kõige enam, fännidele läheb see peale.

              Aga mulle meeldib ka endale sobivaid argumente otsida. Kui ma olen ettevõte ja pakun mitmesugust teenust, siis tahan seda igal pool arendada, mitte ei keskendu ühele ja loodan, et teised ka toodavad midagi. Kui ma olen Selver, siis ma tahan olla turuliider nii jaekaubanduses, kui ka e-teeninduses. Ma tahan olla parim igas asjas, mis ma ette võtan. Kui ma tahan 20 aasta perspektiivis lihtsalt pildil olla ja tahan, et mu 1000 külastajat kuus oma leiva kätte saaksid, siis olen Muraste Konsum.

              PS! Kui sa väidad, et ma enne hooaega väitsin midagi Tottenhami kohta, siis palun otsi need postitused üles. Kui need tõesti eksisteerivad, siis vabandan. Samas ma pean tunnistama, et mõtlesin seda kindlasti ja mõtlen ka edaspidi. Ja kohe kindlasti mingi närune kolmas koht hooajal, kus City, United ja Chelsea end täis sittusid, ei muuda mu meelt.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Rainis, mille üle sa vaidled? Et Tottenhamil ei ole võitjamentaliteeti? Siin pole nagu üldse millegi üle vaielda ju.
                Teil oli suurepärane võimalus sel hooajal end karastada. Otsustasite Dortmundi vastu poolkõvaga peale minna. No edu noh. Ja mis kõige enam, fännidele läheb see peale.
                Ei midagi isiklikku, aga päris hästi ei saa sellest jaurust aru. Mis siis sinu arvates õige variant oleks olnud? Vahetusmeestega Premmis jännata? Või sinu arvates peakski mingid 50 mängu hooajas mängitama sama koosseisuga. Rainis ju selgitas, et piisavat sügavust polnud, kvaliteedi vahe pingi ja algXI vahel oli selge ning saadi mesilastelt ploomid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Ei midagi isiklikku, aga päris hästi ei saa sellest jaurust aru. Mis siis sinu arvates õige variant oleks olnud? Vahetusmeestega Premmis jännata? Või sinu arvates peakski mingid 50 mängu hooajas mängitama sama koosseisuga. Rainis ju selgitas, et piisavat sügavust polnud, kvaliteedi vahe pingi ja algXI vahel oli selge ning saadi mesilastelt ploomid.
                  Real Madridil ja Barcelonal on ka saast pingil, mis siis?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Real Madridil ja Barcelonal on ka saast pingil, mis siis?
                    Ma julgen arvata, et nende meeskondade pink on vähe pikem. Kui igasugu vigastuste jms tõttu on olnud lühem, siis on teatud juhtudel ka tulemused kannatanud. Loogish. Ning kui pingil poleks "saast", siis tulemused ei kannataks ju

                    Kommentaar


                      Just. Ja vigastuste ärahoidmiseks sülitavad tippklubid turniiridevõitudele?

                      Et tegelt Atletico oleks võinud ju poolfinaalis Bayerni vastu varumehed saata. Noh et Bayern oli suurfavoriit ja pealegi on nad hoos ja Atleticol oli järsku võimalus La Liga tiitel võita?

                      Küsimus on mentaliteedis. Ma ei räägi üksikust lühiajalisest puhkepausist, vaid ülelaskmisest.

                      Kuigi see variant ei ole ka hea, on see veidi parem- mine juba algusest peale Euroopat ainult noortega mängima.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Just. Ja vigastuste ärahoidmiseks sülitavad tippklubid turniiridevõitudele?

                        Et tegelt Atletico oleks võinud ju poolfinaalis Bayerni vastu varumehed saata. Noh et Bayern oli suurfavoriit ja pealegi on nad hoos ja Atleticol oli järsku võimalus La Liga tiitel võita?

                        Küsimus on mentaliteedis. Ma ei räägi üksikust lühiajalisest puhkepausist, vaid ülelaskmisest.

                        Kuigi see variant ei ole ka hea, on see veidi parem- mine juba algusest peale Euroopat ainult noortega mängima.
                        Ma kardan, et sinu arvamust või arusaama asjast on üsna keeruline muuta, kui sa selleks ise võimalust ei anna. Aga, kõik klubid roteerivad suuremal või vähemal määral (vähemasti need, kellel regulaarselt kaks mängu nädalas). Mõnedel mõjutab põhimeeste puudumine rohkem, teistel vähem. Ju siis Spursil mõjutas rohkem. Mehed tahavad puhata, kusagil tuleb lasta varumehed põllule. Kui pidevalt samade meestega kaks mängu nädalas lasta, siis tulevad vigastused või vähendab väsimus kvaliteeti veel rohkem

                        Kommentaar


                          Minu arust selle Tottenhami roteerumise juures oli kõige müstilisem see, et samal nädalal Dortmundi mänguga kohtuti ju Aston Villaga, kes no päris kindlasti ei olnud eelmine hooaeg tõsiseltvõetav vastane mitte kellelegi. Niiet oleks võinud ikka üritada.

                          Kommentaar


                            Ma tegelt ei viitsi väga jaurata, kuna minu ainuke argument on vaid võitja mentaliteet, mida Tottenhamil pole.

                            Rotatsioon on ju iseenesest OK (ma ei tea, miks RealFan sellepärast minuga vaidlema hakkas). CL-mängud järgmine hooaeg on ka toredad (ma ei tea, miks sa seda minu käest küsid).

                            Mis ei ole tore on see, kui su klubi muutub seniilseks, mugavutsoonis olevaks Arsenaliks. Kuigi Arsenal vist mängiks Euroopa Liigat võidu peale (aga ma ei ole kindel selles). Ehk siis tegelikult mul on Tottenhamist ükskõik ja kui fännidele see hooaeg meeldis, siis on ju suurepärane. Kui need on eesmärgid, siis palun väga. Kõik on chill. Jaurama hakkasin, kuna see lihtsalt ei mahu mulle pähe. Aga ma olen nõus tunnistama seda, et olen veidrik antud küsimuses.

                            Lihtsalt nagu LeeRomeno välja tõi, siis Dortmundi mängude vahel oli Tottenhamil faking Aston Villa. Ja ma tahaks oma parimad pojad mängus näha just Euroopa (tol hetkel) ühe tugevaima tiimi vastu. Aga treener teab paremini.

                            Ja lõpp pani tegelikult kõik paika.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kumba Sa rohkem tahaks, kas Premmi kolmandat kohta (kuigi suured end täis sittusid) ja järgmise hooaja CLi või €L runner-up medalit ja järgmisel hooajal Euroopa-vabasid õhtuid? Ma vist ei pea enda eelistust välja käima uuesti.
                              Olen üsna kindel, et Totteham poleks CL-i kohalt välja kukkunud, kui oleks Dortmundi vastu parima koosseisuga läinud, sest eelnevalt tehti endale juba korralik edu sisse. Äkki oleks isegi meeskonnale hoopis positiivse laengu andnud ja oleks suudetud ka Arsenal selja taga hoida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Olen üsna kindel, et Totteham poleks CL-i kohalt välja kukkunud, kui oleks Dortmundi vastu parima koosseisuga läinud, sest eelnevalt tehti endale juba korralik edu sisse. Äkki oleks isegi meeskonnale hoopis positiivse laengu andnud ja oleks suudetud ka Arsenal selja taga hoida.
                                Tottenham läks siiski natuke suurema saagi peale, mitte CLi kohale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X