320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik on tagantjärgi targad. Klubi tegi enda jaoks ratsionaalse otsuse ning ülejäänud on juba minevik. Rääkida siin teoreetilisest positiivsest laengust ja võitjamentaliteedi puudumisest on bs. Üleüldse see inglise ja EL teemal jauramine on juba igavaks muutunud. Mingi aja tagant tõmmatakse jälle uues teemas üles ning midagi ei muutu. Tahate, et miskit muutuks saate klubidele kiri "Eo, WTF te EL-is parimat meeskonda väljakule ei saatnud?". Spursi hooaja põhiraskuse kandsid 21 meest kelledest 2 on Mason ja Bentaleb ning kõigepealt sisse elanud (loe: harjus meeskonnaga ja tegi trenni hooaja esimesel poolel) ja seejärel pool hooaega katki olnud Clinton. Ehk hooaeg purjetati läbi 18 mängijaga kusjuures Vertonghen oli katki mõnda aega. Et noh klubi poolt ratsionaalne otsus on täiesti mõistetav.
    Võiks ju väita, et miks siis pingile kedagi kvaliteetset ei ostetud? Vastus peitub selles, et müüdi suur hulku puitu ning ei tahetud samasse ämbrisse uuesti astuda. Ma ei usu, et hooaja alguses keegi arvas, et tiitli peale mängima hakatakse.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Rotatsioon on ju iseenesest OK (ma ei tea, miks RealFan sellepärast minuga vaidlema hakkas). CL-mängud järgmine hooaeg on ka toredad (ma ei tea, miks sa seda minu käest küsid).
      Sinu jutust sain ma nii aru, et Spurs oleks pidanud Premieris roteerima (või siis üldse mitte roteerima), mitte ELis. Seetõttu ka vaidlesin. Rotatsioon oleks mõistlikum olnud ilmselt Villa vastu, ei mäleta, kellega Spurs enne või pärast neid mänge mängis. Ehk siis kusagil pidi roteerima, võib-olla polnud valik kõige õigem. Aga mingisugused mentaliteediküsimused tunduvad minu jaoks pisut persest võetud, sa ju ise ei käi nende meestega trennis. Ei tohiks üllatada, et sulle vastu vaieldakse, eriti kui sa oma juttu täpselt sellisel moel serveerid.

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Sinu jutust sain ma nii aru, et Spurs oleks pidanud Premieris roteerima (või siis üldse mitte roteerima), mitte ELis. Seetõttu ka vaidlesin. Rotatsioon oleks mõistlikum olnud ilmselt Villa vastu, ei mäleta, kellega Spurs enne või pärast neid mänge mängis. Ehk siis kusagil pidi roteerima, võib-olla polnud valik kõige õigem. Aga mingisugused mentaliteediküsimused tunduvad minu jaoks pisut persest võetud, sa ju ise ei käi nende meestega trennis. Ei tohiks üllatada, et sulle vastu vaieldakse, eriti kui sa oma juttu täpselt sellisel moel serveerid.
        No sorri, aga see, mida sa sealt välja loed on pigem su enda mure. Atletico vs. Tottenhami näide on väga pädev.
        Aga las olla, kuna nagunii kõik Tottenhami fännid on hooajaga rahul ja valikud on olnud nende meelest põhjendatud, siis pole mõtet suurt jaurata.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          No sorri, aga see, mida sa sealt välja loed on pigem su enda mure. Atletico vs. Tottenhami näide on väga pädev.
          Aga las olla, kuna nagunii kõik Tottenhami fännid on hooajaga rahul ja valikud on olnud nende meelest põhjendatud, siis pole mõtet suurt jaurata.
          Ilmselt pole keegi rahul, aga antud juhul mindi välja peavõidule ja kukuti läbi. Ehk kui Liverpool laamendas lõpuni, et "saada meistrite liiga koht", siis Tottenham sai selle niiehknaa kätte ja olgem ausad, et neil polnud tagantjärgi lootusetu seis ka INglismaa tiitlile.

          Kommentaar


            Tottenham have an agreement in place to sign Sao Paulo striker*Jonathan Calleri this summer, according to the striker’s father
            Kui tõene võiks olla? Samas argentiinlasega Poch mööda ei tohiks panna..

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Tottenham have an agreement in place to sign Sao Paulo striker*Jonathan Calleri this summer, according to the striker’s father
              Kui tõene võiks olla? Samas argentiinlasega Poch mööda ei tohiks panna..
              Kõlab kangesti DailyFailyMirrori moodi, üsna ebakindel kõlakas. Ründajat on tõepoolest vaja, aga ootaks enne mõne tõsiseltvõetavama kanali "kinnituse" ära, sest lõuna-ameeriklaste vanemad kipuvad sageli ennatlikud olema.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                The Times kirjutab, et alates 2017 on uueks mänguvormi pakkujaks Nike ning lepingu väärtus 25M aastas. Kuidagi väike summa arvestades mis summasid muidu turul makstakse. Mänku 75M, Chelsea ja Arsenal 60. Lisaks ollakse lähedal 17/18 hooajal Wembleyl mängimisele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  The Times kirjutab, et alates 2017 on uueks mänguvormi pakkujaks Nike ning lepingu väärtus 25M aastas. Kuidagi väike summa arvestades mis summasid muidu turul makstakse. Mänku 75M, Chelsea ja Arsenal 60. Lisaks ollakse lähedal 17/18 hooajal Wembleyl mängimisele.
                  Ma ei tea kommenteerida Mänchesteri ja Chelsea summasid aga Arsenal saab Puma käest 170 milli 5 aasta eest - 30 milli aastas ja veel mingid boonused otsa. Seega ei ole 25 milli aastas nii nadi midagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    Ma ei tea kommenteerida Mänchesteri ja Chelsea summasid aga Arsenal saab Puma käest 170 milli 5 aasta eest - 30 milli aastas ja veel mingid boonused otsa. Seega ei ole 25 milli aastas nii nadi midagi.
                    Chelsea uus Nike diil tooks neile 50m aastas, Manchester Unitedi Adidase diil toob hetkel 750/10 ehk 75m aastas. Barca uuest diilis räägitakse ulmelisest 110m aastas..

                    Kommentaar


                      Kas seal mitte see "pisike" klausel ka pole, et kuigi ManU saab ntx €75m, siis nad ei saa rohkem midagi aga Arsenal saab poes müüdava nänni pealt ise ka veel juurde mingi protsendi vähemalt.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        The Times kirjutab, et alates 2017 on uueks mänguvormi pakkujaks Nike ning lepingu väärtus 25M aastas. Kuidagi väike summa arvestades mis summasid muidu turul makstakse. Mänku 75M, Chelsea ja Arsenal 60. Lisaks ollakse lähedal 17/18 hooajal Wembleyl mängimisele.
                        top 10 särgidiil klubile, mis oli viimati top 10's millal? väga helde summa ikka.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            EM-il on siis 11 Spursi pallurit- Lloris (Prantsusmaa), Walker, Rose, Dier, Alli, Kane (Inglismaa), Alderweireld, Vertonghen, Dembele (Belgia), Wimmer (Austria) ja Davies (Wales)- klubidest on rohkem vaid Juvel ja 'Poolil. Millal viimati tiitlikatel nii hästi esindatud oldi, ilmselt mitte kunagi varem?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Briti meedia on viimase 24 tunni jooksul kihama löönud teemal Lacazette Spursi.

                              Well played Levy -
                              1) ostad mõistliku hinnaga samast klubist teise ründaja ära, samas päris senti pooleks ei aja, et häid suhteid hoida
                              2) aasta hiljem lähed tagasi, otse staari juurde ja ütled, et "Kuule, Su endine ründepartner ootab Sind järgi. Kas Sa siis ei tahaks temaga koos mängida jälle?"
                              3) teed diili
                              4) profit

                              Igastahes oleks korralik statement kui peaks läbi minema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Päris hea mõistatus, mina jäin jänni. Kes on Lacazette, mis klubist ja kes on tema endine ründepartner?
                                Ah mingi mõttetu jorss on. Mingi suvalise Ligue 1 eelmise hooaja top scorer.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X