320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    West Hami 31 miljoni naela suurune pakkumine lükati tagasi. Peale juunit ei pidavat Lyon enam mingeid pakkumisi vastu võtma ta eest, ükskõik kui suure summaga tegu. Seega juunis aega veel seda hinda tingida.
    Levy vana kooner maksaks minimaalselt 40 milli mehe eest, kes istub enamuse aja pingil või hakkaks Spurs 2 ründajaga mängima?

    Kommentaar


      Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
      West Hami 31 miljoni naela suurune pakkumine lükati tagasi. Peale juunit ei pidavat Lyon enam mingeid pakkumisi vastu võtma ta eest, ükskõik kui suure summaga tegu. Seega juunis aega veel seda hinda tingida.
      Levy vana kooner maksaks minimaalselt 40 milli mehe eest, kes istub enamuse aja pingil või hakkaks Spurs 2 ründajaga mängima?
      Jah, see pidi olema tõepoolest nendepoolne tingimus, et juuniga asjad paika. Minu meelest tundub mõistlik igastahes.

      Aga ma usun, et kui Pochil on reaalne soov ja ütleb, et tema sobib siis maksaks küll. Niipalju kui kuulujuttudena liikunud on, siis Poch tahaks meest kes suudaks nii Kane'iga koos mängida kui ka Kane'ile puhkust anda. Selles osas sobikski natukene lühem, kiirem ja tehnikale rõhuvam Lacazette paremini kui arutletud Michy või Embolo.

      Tegemist oleks samal ajal kindlustuspoliisiga (juhuks kui midagi peaks juhtuma Kane'iga) kvaliteedi lisamisega ning lisaks täiendusega, mis lubaks erinevaid formatsioone kasutada (lisaks paindlikkust).

      Aga eks me näe.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Jah, see pidi olema tõepoolest nendepoolne tingimus, et juuniga asjad paika. Minu meelest tundub mõistlik igastahes.

        Aga ma usun, et kui Pochil on reaalne soov ja ütleb, et tema sobib siis maksaks küll. Niipalju kui kuulujuttudena liikunud on, siis Poch tahaks meest kes suudaks nii Kane'iga koos mängida kui ka Kane'ile puhkust anda. Selles osas sobikski natukene lühem, kiirem ja tehnikale rõhuvam Lacazette paremini kui arutletud Michy või Embolo.

        Tegemist oleks samal ajal kindlustuspoliisiga (juhuks kui midagi peaks juhtuma Kane'iga) kvaliteedi lisamisega ning lisaks täiendusega, mis lubaks erinevaid formatsioone kasutada (lisaks paindlikkust).

        Aga eks me näe.
        Embolo on tehniline, kiire. Kindlasti oleks ka odavam ja kui 4-4-2 Spurs mängima ei hakka, siis Lacale kohta põhis olla väga ei tohiks. Äärel oleks raiskamine. Embolo koondises mängib äärel ja oma silmagagi nähtud, niiet turnal tasub silm peale panna.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Ilmaaegu. Wikist leidsin ta ise ka üles, ega neid ajalehe-nimelisi niipalju olegi. Lyoni tegemistega pole end kursis hoidnud ja tema ründepartneri otsimine oli veel eriti tricky, lõpuks sain teada, et jutt käib kellestki Clinton N'Jie-st, kes lõi Spursi eest 0 väravat 12-s mängus, millest 7 olid liigamängud. Koondises pole Lacazette silma jäänud, Euroopas pole Lyon viimastel aastatel tegusid teinud ja ma usaldan Jasperit, et eelmise hooaja top scoreril oli suur nina.
          Rainis pidas ilmselt silmas siiski hooaega 2014-2015, mil Laca oli tõesti parim skoorija.
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Summer blockbuster!

            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Nop, pole naljakas.

              Kommentaar


                Tegelikult on küll

                Kommentaar


                  Ma panin käima video ja kuulasin seda teksti mõne aja, pikalt ei viitsinud. Ma arvasin, et video käib Arsenali kohta

                  Kommentaar


                    Saite punktiga ettepoole, aga suures plaanis vähemalt Spurs võitles tiitli pärast, Arsenal lasi end juba varem täis. Ehk see on pärast mingit mõttetut tõmblust kisendamine. Kui oleks Lester korra-kaks libastunud ja Spurs kauem sellevõrra konkurentsis püsinud, siis oleks Arsenal neist tagapool ka olnud. Ehk praegu on selline väikese mehe tõmblemine, et meie hooaeg läks totaalselt persse, aga, näe, me nüüd oleme justkui elusuured võitjad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Saite punktiga ettepoole, aga suures plaanis vähemalt Spurs võitles tiitli pärast, Arsenal lasi end juba varem täis. Ehk see on pärast mingit mõttetut tõmblust kisendamine. Kui oleks Lester korra-kaks libastunud ja Spurs kauem sellevõrra konkurentsis püsinud, siis oleks Arsenal neist tagapool ka olnud. Ehk praegu on selline väikese mehe tõmblemine, et meie hooaeg läks totaalselt persse, aga, näe, me nüüd oleme justkui elusuured võitjad.
                      In one. Aga kas on nüüd vaja seda ainsat arsekate rõõmuallikat ka ära võtta
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Saite punktiga ettepoole, aga suures plaanis vähemalt Spurs võitles tiitli pärast, Arsenal lasi end juba varem täis. Ehk see on pärast mingit mõttetut tõmblust kisendamine. Kui oleks Lester korra-kaks libastunud ja Spurs kauem sellevõrra konkurentsis püsinud, siis oleks Arsenal neist tagapool ka olnud. Ehk praegu on selline väikese mehe tõmblemine, et meie hooaeg läks totaalselt persse, aga, näe, me nüüd oleme justkui elusuured võitjad.
                        vastupidi - just sellepärast ongi see nii kuradi naljakas. Kahe hobuse võidusõidus kolmandaks jääda. See on ikka megafeil.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          In one. Aga kas on nüüd vaja seda ainsat arsekate rõõmuallikat ka ära võtta
                          Te kirjutasite teiseks jäämisest raamatu. Get back in your lane, mate.

                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Te kirjutasite teiseks jäämisest raamatu. Get back in your lane, mate.
                            Eh, päris irooniline ju
                            Ise siin kekkad täpselt sama moodi teiseks jäämisega praegu .

                            Kommentaar


                              See on ju sama, mis võit.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Eh, päris irooniline ju
                                Ise siin kekkad täpselt sama moodi teiseks jäämisega praegu .
                                Ausalt, kui sa ei oleks igapäevaseks elavaks tõestuseks siin, siis ma ei usuks, et on olemas inimene kes oskab kontekste nii halvasti tõlgendada.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X