320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kodu on täitsa fine, võõrsil on so-so, kolmas on lihtsalt mingisugune valge särk mille peale sinivaal on oksendanud.

    AGA klubi on oma jalga tulistamisest teadlik, sest särgi-pessimismi üritatakse ümber pöörata Jansseni signinguga.
    Mees on Hollandi pressis öelnud, et AZis on tema trennid tehtud, klubid on jõudnud kokkuleppele ja nüüd ootab kõnet et lennukile istuda. Personal temrs juba varem kokku lepitud. Väidetavalt üleminek 17 mln poundi ja nädalaseks palgaks ca 35k poundi.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Kommentaar


          f365st

          Tottenham players racked up more minutes at Euro 2016 than any other Premier League club.

          The English top flight was by far the most heavily-represented domestic division at the tournament, with 106 of the 552 players who travelled to France currently plying their trade there.

          And a survey found that Mauricio Pochettino’s Spurs bore the brunt of that. Tottenham players clocked up a total of 3,544 minutes, over 900 more than the side with the second-most minutes played – north London rivals Arsenal.

          Eleven Tottenham players saw action at Euro 2016 with nine named in at least three starting line-ups in a total of 38 starts overall, meaning Pochettino may need to rotate carefully with a Champions League campaign to negotiate as well as domestic competition.
          Six Arsenal players racked up a combined 28 starts and 2,625 minutes of playing time. Manchester City had the same number of starters as Arsenal but accumulated a slightly lower 2,499 minutes on the pitch.

          *********

          Ühesõnaga - jumal tänatud, et Inglismaa haises Islandi vastu. Said vennad natukenegi puhata.
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Kommentaar


              Lõpuks faking ometi !!!

              Welcome Vincent !

              Kommentaar


                Tore tõesti. Nüüd veel Götze ja 4.keskkaitsja ländida ja võib julgelt uuele hooajale vaadata.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                  Tore tõesti. Nüüd veel Götze ja 4.keskkaitsja ländida ja võib julgelt uuele hooajale vaadata.
                  Ei tea, kas on seda 4. keskkaitsjat nii väga vaja. Wanyama lisandumine tähendab seda, et vajadusel võib Dierit kasutada keskel. Vaadates kui vähe isegi Wimmer eelmisel hooajal mänge sai, siis kahtlane, kas kedagi talle lisaks tuua oleks mõtet.
                  Häda pärast Davies ka CB'd mänginud ja noortest Carter-Vickers olemas...

                  Pigem näeksin kedagi dembelelikku keskväljale lisandumas. Praeguse seisuga loovamasse keskpoolikusse suht nukker valik - Moussa ja ... ?? Mason ja Carroll pole kumbki piisavalt head, ma usun et vähemalt üks neist müüakse enne suve lõppu ära. Alli langetamine ründaja alusest liinist keskpoolikusse oleks kaotus ründepoolel. Väidetavalt teeb Bentaleb kõvasti trenni preseasonil. Ehk saab temaga arvestada Moussa deputy'na ?

                  Kommentaar


                    Guardiani andmetel oleme jõudnud Marseille'ga kokkuleppele Georges-Kévin Nkoudou ülemineku osas

                    Hinnaks 13 miljonit €, lepingu tingimusi arutatakse, väidetavalt 5 aasta pikkune leping teemaks. Lähima 48h jooksul medicali.

                    Üsna välk selgest taevast, aga pigem jätab mulle sellise Capoue ülemineku mulje - tegi League 1s korraliku hooaja, odavalt saadaval, pohhui, võtame! Ligue 1s eelmise hooajaga 5 väravat ja 3 assisti. Numbreid vaadates tundub päris keskpärane.Aga loodetavasti scouting department suudab mind vana küünikut üllatada. Mask ja metssiga oskavad ehk täpsemalt mehe kohta öelda, et mis tasemel tüübiga tegu võiks olla ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Guardiani andmetel oleme jõudnud Marseille'ga kokkuleppele Georges-Kévin Nkoudou ülemineku osas

                      Hinnaks 13 miljonit €, lepingu tingimusi arutatakse, väidetavalt 5 aasta pikkune leping teemaks. Lähima 48h jooksul medicali.

                      Üsna välk selgest taevast, aga pigem jätab mulle sellise Capoue ülemineku mulje - tegi League 1s korraliku hooaja, odavalt saadaval, pohhui, võtame! Ligue 1s eelmise hooajaga 5 väravat ja 3 assisti. Numbreid vaadates tundub päris keskpärane.Aga loodetavasti scouting department suudab mind vana küünikut üllatada. Mask ja metssiga oskavad ehk täpsemalt mehe kohta öelda, et mis tasemel tüübiga tegu võiks olla ?
                      Onju? Ja kui ei tööta, siis jalaga pehmesse kohta järgmine suvi ja võtame uue kommiraha eest. Noh, umbes nagu N'Jie, kes ilmselt N'Koudou toomisega minema saadetakse (sama tüüpi mängijad). Sorry, aga pidin natuke terav olema.

                      Aga küsija suu pihta ei lööda. N'Koudou tegi üle ootuste hea hooaja esimese poole Marseille`s. Toodi algselt pigem vahetusmeheks, aga tõusis kiirelt alustajaks. Need viis väravat ja kolm väravasöötu (kõikide sarjade peale samad näitajad 10 ja 5) tulidki sisuliselt kõik aasta esimeses pooles. Hooaja teises pooles, kui peatreener Michel kinga sai ja abitreener Passi pukki pandi, kukkus millegipärast pingile. Ilma erilise põhjuseta tegelikult, sest mängukvaliteet minu arvates tema puhul ei langenud .Oli üks väheseid hooaja teises pooles, kes suutis vastasmängijaid ette võtta ja midagi teravat korda saata. Võibolla seetõttu langes vahetusmeheks, et Passi läks üle kahe ründaja formatsiooni peale, kuid sellest hoolimata oleks pidanud äärel ikkagi startima. Mees alles sai veebruari lõpus 21-aastaseks. Kehakujult on pisut õhuke ja pikkust pole ka palju antud (172cm), ning minu arvates pole ta veel päris valmis OM-ist edasi CL-i tasemel klubisse liikuma. Eelistatud positsioon on tal vasak äär/ääreründaja. Kiire, tehniline, meeldib mängijaid ette võtta ja sisse lõigata ning paremaga peale lüüa või äärest vasakuga tsenderdada, sest jalgpalli oskab ta mõlema jalaga mängida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Onju? Ja kui ei tööta, siis jalaga pehmesse kohta järgmine suvi ja võtame uue kommiraha eest. Noh, umbes nagu N'Jie, kes ilmselt N'Koudou toomisega minema saadetakse (sama tüüpi mängijad). Sorry, aga pidin natuke terav olema.
                        Aaei, ma olen täiesti nõus. Ma ise mõtlesin seda osa ka sarkastiliselt / kriitiliselt.
                        Mulle absoluutselt ei meeldi selline solgutamine ja lõppkokkuvõttes ei võida sellest ju mitte keegi.

                        Klubi jaoks on tegemist aja ja ressursi raiskamisega ja lõpuks pole ju mängijad ise ka rahul. Prantsusmaalt jah seni sellistest üleminekutest meenuvad Capoue, Stambouli ja Nije. Viimane küll oli pool hooaega katki, aga praeguse seisuga ei tundu väga paljulubav.

                        Tänud ülevaate eest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Aaei, ma olen täiesti nõus. Ma ise mõtlesin seda osa ka sarkastiliselt / kriitiliselt.
                          Mulle absoluutselt ei meeldi selline solgutamine ja lõppkokkuvõttes ei võida sellest ju mitte keegi.

                          Klubi jaoks on tegemist aja ja ressursi raiskamisega ja lõpuks pole ju mängijad ise ka rahul. Prantsusmaalt jah seni sellistest üleminekutest meenuvad Capoue, Stambouli ja Nije. Viimane küll oli pool hooaega katki, aga praeguse seisuga ei tundu väga paljulubav.

                          Tänud ülevaate eest.
                          Pole tänu väärt.
                          N'Jie võtaks hea meelega laenule.

                          Kommentaar


                            See on nüüd küll ajalugu - esmakordselt tuleb tehingu kinnitus juuksurisalongist -

                            Kommentaar


                              Kas see Wanyama kinnitus ei tulnud a la mitte vanglast. Anu mingi geto-Benjamin Button.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Kas see Wanyama kinnitus ei tulnud a la mitte vanglast. Anu mingi geto-Benjamin Button.
                                Keenia vanglast tuli jah kinnitus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X