320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Ma arvan, et Keini vigastuses on süüdi Guardiola.
    Toodad alati sisukat kraami. Jätka kvaliteetpostidega

    Kommentaar


      Dieri ja Dembelega on kõik ok.

      Kommentaar


        Vaatasin ka Spursi mängu see hooaeg esimest korda, kuna sai ka väikene kopikas nende peale pandud(ootasin neilt vähemalt kahte väravat). Janssen suutis muidugi lõpus eriti targalt lahendada 2-1 olukorra ja eks ole näha, kuidas ta nüüd Kane asendamisega hakkama saab. Rainis teda siin vist ikka kiitnud on, elame näeme.

        Kommentaar


          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
          Vaatasin ka Spursi mängu see hooaeg esimest korda, kuna sai ka väikene kopikas nende peale pandud(ootasin neilt vähemalt kahte väravat). Janssen suutis muidugi lõpus eriti targalt lahendada 2-1 olukorra ja eks ole näha, kuidas ta nüüd Kane asendamisega hakkama saab. Rainis teda siin vist ikka kiitnud on, elame näeme.
          See 2on1 lahendus oli temalt rumal küll jah.

          Aga temaga on see probleem, et minu meelest on probleem, selles kui palju (vähe) teda kasutatud on ja mis formatsioonis teda kasutatud on. Seni on ta pandud väljakule kas koos Kane'iga või viimasteks minutiteks tema asemel. Seniste mängude ja Harry väsimuse juures oleks tulnud vähemalt ühes-kahes mängus lasta VJ'l alustada üksinda tipus nii et tema seljataga mängivad need kes nr10't tavaliselt mängivad.

          Siis oleks mehel juba olemas kogemus, kuidas on üksinda rünnakut juhtida. Eks see eilne lahendus oli mõneti tingitud ka sellest, et teda on pidevalt pingil hoitud. Tundis, et peab ennast meeleheitlikult tõestama.

          Viimasel ajal olen üldse mõtlema hakanud, et Pochi man manegement ei ole ikka kõige mõistlikum. Wimmeriga näikse ka nüüd näiteks pupu majas olema - eelmisel hooajal sai sisuliselt võimaluse ainult siis kui Jan katki oli (ja vedas väga ilusti välja) muul ajal lasi tal pingil istuda ja nüüd on väidetavalt tüli majas. Milleks? Kui tahad midagi saavutada, siis pead kasutama rotatsiooni. See hoiab esirivi mängijad puhanumana ja vahetused ka piisavalt mänguvalmis ja rohkem rahulolevana...

          Kommentaar


            Nagu seeni metsas...

            We are delighted to announce that Dele Alli has signed a new contract with the Club which will run until 2022.

            Hetke Alli vs Pogba kihlvedu

            Alli 1+1
            Pogba 0+0
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Kane kuulu järgi 2 kuud eemal ankle injuryga.

              Kui nii siis freakin' well done Poch.
              Samas, äkki annab ta ikka kuidagi platsile sokutada? Kipsiga või midagi? Pohh ju, ennegi suudetud ühe terve jalaga oma tööd teha !

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Kane kuulu järgi 2 kuud eemal ankle injuryga.

                Kui nii siis freakin' well done Poch.
                Samas, äkki annab ta ikka kuidagi platsile sokutada? Kipsiga või midagi? Pohh ju, ennegi suudetud ühe terve jalaga oma tööd teha !
                kas Poch hüppas jala peale tal või tegi mingi two-footed tackeli? ma mängu ei näinud aga tundub vähe tõenäoline.
                kamoon mees,asjad juhtuvad. poleks see mäng juhtunud,oleks äkki järgmine. See et värsked ja puhanud mehed ei vigastu,on hea pakkumine küll!

                20.september.spurs on kaotanud ühe mängu.aga millegipärast on juba kõik persses ja poch on ebakompetentne!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                  kas Poch hüppas jala peale tal või tegi mingi two-footed tackeli? ma mängu ei näinud aga tundub vähe tõenäoline.
                  kamoon mees,asjad juhtuvad. poleks see mäng juhtunud,oleks äkki järgmine. See et värsked ja puhanud mehed ei vigastu,on hea pakkumine küll!

                  20.september.spurs on kaotanud ühe mängu.aga millegipärast on juba kõik persses ja poch on ebakompetentne!
                  Kõik on perses? On w? Valgusta selles osas mind ka siis. Ma räägin, et oleks parandamisruumi. Aga muidugi Sa võid teha case'i sellest kuidas asjad praegu ideaalsed on ja midagi parandama ei peaks. Ikkagi seni 0 kaotust ju...

                  Aga endiselt ootan vastust küsimusele - millal on selline mängija enda eksimus tõenäolisem - kas siis kui on parimas vormis või siis kui teda sõltumata konditsioonist (mh ütles Kane ise hooaja alguses, et pole 100% valmis. kas kedagi huvitas?) igas mängus algusest lõpuni mängitatakse ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kõik on perses? On w? Valgusta selles osas mind ka siis. Ma räägin, et oleks parandamisruumi. Aga muidugi Sa võid teha case'i sellest kuidas asjad praegu ideaalsed on ja midagi parandama ei peaks. Ikkagi seni 0 kaotust ju...

                    Aga endiselt ootan vastust küsimusele - millal on selline mängija enda eksimus tõenäolisem - kas siis kui on parimas vormis või siis kui teda sõltumata konditsioonist (mh ütles Kane ise hooaja alguses, et pole 100% valmis. kas kedagi huvitas?) igas mängus algusest lõpuni mängitatakse ?
                    minuarust pole midagi persses.Jumala normaalne,et septembri keskpaigaks pole meeskond tippvormis ning ette tuleb koledaid võite,ilusaid kaotuseid ja muidu rabedaid onamisi. maraton ju,mitte sprint. Sulle on koguaeg aga midagi vastumeelset ja midagi on koguaeg viltu.Küll Poch ei rotateeri,kui rotateerib ,siis teeb seda valesti. Ainus,millega ma nõus olen,on see,et kui Dembele on saadaval,siis võiks teda keskväljal ka kasutada.

                    Kui Muemba südari sai,kas siis oli Boltoni peatreener süüdi sellest,et ta seda ette ei osanud näha? Minuarust on jumala loogiline,et meeskonna liider,üks parimaid mängijaid ja viimaste hooaegade suurimaid väravakütte mängib , isegi kui vorm on sellel hetkel alla 100%. Vigastused on jalgpalli paratamatu osa. Juhtub. ennem süüdistaks Gareth Southgateäi et eelmine suvi juunioritega palli taguma kutsus,kui Pochi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Kõik on perses? On w? Valgusta selles osas mind ka siis. Ma räägin, et oleks parandamisruumi. Aga muidugi Sa võid teha case'i sellest kuidas asjad praegu ideaalsed on ja midagi parandama ei peaks. Ikkagi seni 0 kaotust ju...

                      Aga endiselt ootan vastust küsimusele - millal on selline mängija enda eksimus tõenäolisem - kas siis kui on parimas vormis või siis kui teda sõltumata konditsioonist (mh ütles Kane ise hooaja alguses, et pole 100% valmis. kas kedagi huvitas?) igas mängus algusest lõpuni mängitatakse ?
                      Ära nüüd urise niipalju. See on loogiline ju, et sa mängitad oma parimat tiimi ning oma parimaid mängijaid. Iga punkt see hooaeg on väärtuslik selles EPL-is ning jutt, et ohh mängitame VJ-d ja teeme 0-0 kodus sunderlandi vastu on fain vä? Kane lõi teile selle ainsa kolli ja tõi 3p koju, ole õnnelik. See, et viga sai on jah tuff luck aga selleks ju VJ toodigi (juhuks kui juhtub midagi on keegi võtta)

                      Kommentaar


                        Sõbrad!
                        Arsenali toetajaid on viimased 48h vaevanud üks küsimus. Seda on arutatud foorumites, twitteris, podcastides, aga ma pean tunnistama, et mina pole head vastust veel kuulnud, mistõttu tunnen endal kohustust küsimus ikkagi ka siin ära küsida. Tunnete te ju endi mängijaid kahtlemata paremini. Mida teeb kodanik Kane pärast kanderaamile istumist? Või õigemini me kõik näeme, mida ta teeb. Aga miks ta seda teeb?
                        Vabandust.
                        Aitäh.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                          minuarust pole midagi persses.Jumala normaalne,et septembri keskpaigaks pole meeskond tippvormis ning ette tuleb koledaid võite,ilusaid kaotuseid ja muidu rabedaid onamisi. maraton ju,mitte sprint. Sulle on koguaeg aga midagi vastumeelset ja midagi on koguaeg viltu.Küll Poch ei rotateeri,kui rotateerib ,siis teeb seda valesti. Ainus,millega ma nõus olen,on see,et kui Dembele on saadaval,siis võiks teda keskväljal ka kasutada.

                          Kui Muemba südari sai,kas siis oli Boltoni peatreener süüdi sellest,et ta seda ette ei osanud näha? Minuarust on jumala loogiline,et meeskonna liider,üks parimaid mängijaid ja viimaste hooaegade suurimaid väravakütte mängib , isegi kui vorm on sellel hetkel alla 100%. Vigastused on jalgpalli paratamatu osa. Juhtub. ennem süüdistaks Gareth Southgateäi et eelmine suvi juunioritega palli taguma kutsus,kui Pochi.
                          No maraton just. Sellepärast võikski anda teistele ka võimaluse .
                          Ja tõepoolest, ma leian peaaegu alati et midagi saaks paremini teha.
                          See on ilmselt siis jah maitseasi, kas eelistada, et kõikidest inglise koondislastest (ja koondise silmapriiril olijatest) ülikindlalt kõige rohkem minuteid mänginud väljakumängija peaks kõik mängud algusest lõpuni kaasa tiksuma (ja tulevikus owenistuma) või siis vaadata asja natukene pikemas perspektiivis, andma mingites mängudes teistele võimalus, et mees saaks vormi koguda. Maraton, mitte sprint. Muemba näitena kasutamine on muidugi väga sisukas näide (Y) cudos.

                          Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                          Ära nüüd urise niipalju. See on loogiline ju, et sa mängitad oma parimat tiimi ning oma parimaid mängijaid. Iga punkt see hooaeg on väärtuslik selles EPL-is ning jutt, et ohh mängitame VJ-d ja teeme 0-0 kodus sunderlandi vastu on fain vä? Kane lõi teile selle ainsa kolli ja tõi 3p koju, ole õnnelik. See, et viga sai on jah tuff luck aga selleks ju VJ toodigi (juhuks kui juhtub midagi on keegi võtta)
                          Kakoi 0-0 ja kakoi parim mängija? Kui mingeid hooaja esimesi mänge vaatasid (ilmselt järelvaadatavad ka kusagil kui huvi on) siis olid Jansseni etteasted võrreldes Kane'iga sama head kui mitte paremad.
                          Ja ma arvan, et Janssen toodi selleks, et Kane ei peaks ükski kogu ründeraskust kandma, et oleks võimalik roteerida. Kui klubi ostab mängijaid sügavuse parandamiseks siis see ei tähenda, et need mängijad ainult siis peaksid mängida saama kui esimese valiku mängija katki on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            No maraton just. Sellepärast võikski anda teistele ka võimaluse .
                            Ja tõepoolest, ma leian peaaegu alati et midagi saaks paremini teha.
                            See on ilmselt siis jah maitseasi, kas eelistada, et kõikidest inglise koondislastest (ja koondise silmapriiril olijatest) ülikindlalt kõige rohkem minuteid mänginud väljakumängija peaks kõik mängud algusest lõpuni kaasa tiksuma (ja tulevikus owenistuma) või siis vaadata asja natukene pikemas perspektiivis, andma mingites mängudes teistele võimalus, et mees saaks vormi koguda. Maraton, mitte sprint. Muemba näitena kasutamine on muidugi väga sisukas näide (Y) cudos.

                            Liigas on Kane mänginud ühe mängu (evertoni vastu) algusest lõpuni. Mingistes mängudes anda võimalust teisitele joosta peaks tõesti,jep. Aga...hooaega on faking 5 mängu olnud. Ees on 41 mängu vähemalt (34 liigas, 5 CL'is, 1 Mikis , 1 FA Cupis).Minu silmis nagu peaks tulevikus aega rotateerida olema küll ja küll.. Üle mängu peaks ründajat vahetama? Just for the sake of it

                            Muemba näitel oli miskit viga vä?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              ....Aga miks ta seda teeb?...
                              Miks ta mida teeb? Närib pöidla küünt?
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X