320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Kakoi 0-0 ja kakoi parim mängija? Kui mingeid hooaja esimesi mänge vaatasid (ilmselt järelvaadatavad ka kusagil kui huvi on) siis olid Jansseni etteasted võrreldes Kane'iga sama head kui mitte paremad.
    Ja ma arvan, et Janssen toodi selleks, et Kane ei peaks ükski kogu ründeraskust kandma, et oleks võimalik roteerida. Kui klubi ostab mängijaid sügavuse parandamiseks siis see ei tähenda, et need mängijad ainult siis peaksid mängida saama kui esimese valiku mängija katki on.
    Mõtle siis nii pidi, et hea on et praegu katki läks. Oligi ju vormist väljas, saab paar kuud refreshida. Vast vaja ka. Tuleb tagasi saab jälle käima.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
      Liigas on Kane mänginud ühe mängu (evertoni vastu) algusest lõpuni. Mingistes mängudes anda võimalust teisitele joosta peaks tõesti,jep. Aga...hooaega on faking 5 mängu olnud. Ees on 41 mängu vähemalt (34 liigas, 5 CL'is, 1 Mikis , 1 FA Cupis).Minu silmis nagu peaks tulevikus aega rotateerida olema küll ja küll.. Üle mängu peaks ründajat vahetama? Just for the sake of it
      Okaay, fair point et ma seda ei selgitanud.
      Aga point selles, et kui ta oleks saanud suvel normaalselt puhata, siis muidugi ei oleks see esimeste mängude järjest kaasa tegemine mitte midagi tähelepanuväärset. The thing is - ta rassis suurema osa suvest. Juba teist suve järjest. Ja eelmise hooaja alguses oli ta veidi off-pace. Siis ei olnud kedagi teist kellega roteerida teda. See hooaeg mängis ta põhikoondisega, jättis suurema osa preseasonist vahele ja tundus sama off-pace. Samal ajal teised klubid lasid EM'i meestel puhata kui Kane kõik kaasa mängis. Minu meelest võinuks lihtsalt siis veidi rohkem lasta tal puhata (arvestades et ka koondisepausi ajal ta, ülla-ülla, taaskord puhata ei saanud).
      P.S - vilest vileni jah vb ainult Everton, aga ütleme Crystali vastu 90 minutit (lisaajal välja), Sunderlandi vastu 87, Pooli vastu 83 ja Stoke'i vastu 73 minutit is hardly a day off (+Monaco vastu 90 min)

      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Mõtle siis nii pidi, et hea on et praegu katki läks. Oligi ju vormist väljas, saab paar kuud refreshida. Vast vaja ka. Tuleb tagasi saab jälle käima.
      Loota võib, et tuleb värskemana tagasi. Aga vigastus on siiski vigastus ja see võib jälle hoopis teistmoodi jälje jätta.
      Oleksin selgelt eelistanud et saanud lihtsalt now and then mängu tribüünilt vaadata

      Kommentaar


        on kuda on. Kane on vigane ja täna on Janssenil hea võimalus oma väravalöömis oskust timmida Gillinghami vastu.ise loodaks näha N'Koudout ka jooksmas.Pluss veel Winksid,Edwardsid ,Carrolid võiks ka minuteid saada.(kuskilt lugesin ,et Edwards meenutab Pochile noort Messit . Mina jätan omale õiguse olla skeptiline!) Muidugi Wimmer peaks olema no-brainer alustaja. Üldse,noored ja muidu vahvad istmesoojendajad peale!! Peaasi ,et endale piinlikkust ei valmistata!

        Kommentaar


          Ma ootaks tänasele mängule sellist koosseisu -

          --------------Vorm-------------
          Trippier-CCV-Wimmer-Davies
          -----Wanyama---Winks-------
          -GNK-----Carroll----Eriksen--
          -------------Janssen----------

          Mingi jutu järgi N'Koudou ei ole match fit, siis tema asemel võiks olla Onomah
          Kui Wimmer ei mängi (tundub mingi konflikt / erimeelsus olema) siis Davies keskkaitsesse (on seda paaril korral klubi eest, aga suuremal määral koondise eest mänginud) ja Walker-Peters vasakkaitsesse.
          Eemale jääb veel ka noor Harrison, kellel kerge vigastus.

          Kommentaar


            Kas keegi on Tottenhami kodulehel member ja oskaks öelda, mis hinnaga sealt 29. oktoobri Tottenham-Leicester mängule pileteid saaks? FootballTicketNet jms pakuvad alates 200 naelast. Võib vastata ka sõnumitesse.
            ½121½

            Kommentaar


              Vorm; Trippier, CCV, Wimmer, Davies; Carroll, Winks; Lamela, Onomah, Eriksen; Janssen

              Pink: Whiteman, Vertonghen, Walkes, Wanyama, Nkoudou, Edwards, Son

              Superlux, selline koosseis nagu ootasin. Ma ainult ei julgeks Carroll-Winks keskväljaga minna, aga kui tundub, et Wanyama vajab puhkust siis muidugi - go for it

              Ootaks kena mängu noortelt ja tahtmist täis meestelt. COYS!

              Kommentaar


                Ilus-ilus mäng noortelt meestelt. League One tiimi võideti 5:0. 2 väravat Eriksenilt, 1 Lamelalt, 1 Onomah'lt ja Jansseni debüütvärav (mis tuli küll pendlast). Lõpuks olid vist löögid mingi 30:3 vms.

                Aga siin pole mitte oluline statistika ega see kui suurelt võideti vaid tõeline võit on noorte meeste võimalus esindusmeeskonna õhku nuusutada. Debüüdi said täna kirja Carter-Vickers, Edwards, Walkes ja N'Koudou. Sisuliselt muidugi ka Winks kes on saanud varem 4x platsile joosta, aga nende kordade peale kokku on tal ette näidata vaid 20 minutit mänguaega.

                Winks oligi täna üks kelle üle kõige rohkem hea meel oli. Carter-Vickers sai ka hästi hakkama, kuigi ega kaitses palju tööd polnud.

                Järgmises voorus võtaks hea meelega kellegi pundist Preston, Reading, Bristol, Leeds. Siis saaks umbes sama koosseisuga (ehk kaitsvasse poolikusse keegi suurem, nt Wanyama) järgmiselegi mängule vastu minna. Tore kui noored kogemust saavad. Ja kui peakski näiteks Leedsi vastu sellise satsiga langema siis... juhtub. Lendame nii kaugele kui need (noored / reserv) tiivad kannavad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Järgmises voorus võtaks hea meelega kellegi pundist Preston, Reading, Bristol, Leeds.
                  Peaaegu.

                  Aga minu poolest võib ka noortega minna mõne tugevdusega.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    Peaaegu.

                    Aga minu poolest võib ka noortega minna mõne tugevdusega.
                    Jup, nõus. Viska paar põhimängijat (Wanyama, Son, Toby ; aga mitte rohkem) lisaks ja siis vaatab kuis läheb. Kui kaotus siis kaotus, EFL on selle hooaja madalaima prioriteediga võistlus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Mulle ei meeldi teie suhtumine. Iga karikas on auasi ja peab tõsiselt võtma. Tulge ikka põhimeestega ja võtke maksimum!
                      Ei ole mõistlik väsitada põhimehi sellise asja tarbeks. Ja milleks lõppude lõpuks siis on need mängijad kes alati esimesse valikusse ei mahu ? Miks peaks Wimmerid, Carrollid, Onomah'd, Trippierid, Vormid soovima olla klubis kui ainult jäävad lootma põhimeeste vigastuste peale? Ja kui mingisugune võimalus peaks tekkima siis kuidas nad seda ära saavad kasutada kui mängupraktikat pole?

                      Minu meelest iga ratsionaalne inimene seab prioriteete. Ratsionaalne meeskond ka.
                      Kui ma näiteks hakkaks homme klaverimängu õppima ja sattuksin sellest vaimustusse, siis minu meelest oleks rumal öelda, et "kõik mida teed tuleb võrdselt teha, kõik asjad on võrdsed (ja auasi ja whatnot) ja kui karjäärile panustad 8h päevas, siis pead sellele hobile ka 8 pühenduma, muidu on mõttetu. Ja siis veel 8h eraelule, sest sugulased sõbrad on ka olulised ja kindlasti peab leidma isegi üle 8h magamiseks + enda eest hoolitsemiseks nagu trenn jne!"

                      Kommentaar


                        Stokiga pole mõtet sel teemal vaielda. Tema tahab ainult, et 'pool igast karikasarjast välja kukuks.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Ei tea,kas klubi kontoris paljundati lepingu blankette liiga palju ja nüüd tahetakse eeskujulike juutide kombel kõik ikka korralikult ära kasutada.

                          Ka Danny Rose on lepingut pikendanud 2021.aastani.


                          dont get me wrong, see on kõik tervitatav ja väga positiivne.lihtsalt omapärane,et iga nädal on üks 5.aastane lepingupikendus sõlmitud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Proovin edaspidi mõne emotikoni ka lisada, et iroonia paremini läbi paistaks. Jah, ma ei pea EFL ja FA karikatest absoluutselt lugu. Nagu näha, siis #wengerout mehed ka mitte. Kui kaamera näkku suunatakse, siis räägivad treenerid FA karika pikast ajaloost ja selle võitmise tähtsusest ning siis panevad võimsa Shrewsbury Towni vastu 11 reservmängijat. (ümberjutustus The Secret Footballer'i raamatust, ei leidnud googlest üles)
                            My bad

                            Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                            Ei tea,kas klubi kontoris paljundati lepingu blankette liiga palju ja nüüd tahetakse eeskujulike juutide kombel kõik ikka korralikult ära kasutada.

                            Ka Danny Rose on lepingut pikendanud 2021.aastani.

                            dont get me wrong, see on kõik tervitatav ja väga positiivne.lihtsalt omapärane,et iga nädal on üks 5.aastane lepingupikendus sõlmitud
                            Ei ole see viimaste nädalate töö. Ma usun, et läbirääkimised suurema osaga meestest hakkasid peale kohe kui nad preseasonil liitusid (ja mõnega varemgi). Nüüd lisatakse viimast lihvi.
                            Strateegiliselt väga tark - tee pikad lepingud ära, anna mõistlik palgatõus ja siis on tulevik rahulikum. Isegi kui keegi peaks tahtma ära minna siis saab raha tema eest.
                            Ma ei tea kas sellest siin on juttu olnud, aga sageli uute lepingute tegemine on Levy taktika. Kane sai mingi hetk vist ühe aastaga kaks või kolm "uut lepingut" kõik palgatõusuga ja pikema perioodi peale ofc.

                            Vaatasin enne lepingute seisu ka ja nüüd ainult Jan'i ja Vormi lepingud lõppevad järgmise hooaja lõpuga. Esimesega on lepingu läbirääkimised juba käimas ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                              Ei tea,kas klubi kontoris paljundati lepingu blankette liiga palju ja nüüd tahetakse eeskujulike juutide kombel kõik ikka korralikult ära kasutada.

                              Ka Danny Rose on lepingut pikendanud 2021.aastani.


                              dont get me wrong, see on kõik tervitatav ja väga positiivne.lihtsalt omapärane,et iga nädal on üks 5.aastane lepingupikendus sõlmitud
                              Neid tuleeeb veeeel. Haleluujah neid tuleb veeeel

                              Kommentaar


                                halleluuja indeed!

                                Walkeri üle ka väga hea meel. praegusel hetkel kindlalt üks parimaid parem kaitsjaid liigas .Tundub,et on leidnud ka mingisuguse stabiilsuse ja üle-eelmise hooaja käigus standardiks saanud brainfarte tuleb aina harvem sisse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X