320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Dieri, Rose, Sissoko ja Dembele osalemine pühapäevases mängus otsustatakse homme. Kane´il on asjad paremini kui algselt arvati, aga kuupäeva veel pole öeldud millal tagasi võiks oodata.
    Reaalselt Dier ja Rose olid trennipiltidel, Sissoko ja Dembele mitte.
    Minu guess oleks et esimesed kaks alustavad, teised kaks jäävad veel eemale.

    Ma ausaltöeldes sooviks näha tiimi -

    ------------Lloris-------------
    Walker-Toby-Wimmer-Rose
    ------Dier----Wanyama-----
    -Son------Lamela---GKN---
    ----------Janssen-----------

    Siis saaks N'Koudou, kes seniste vahetustest sekkumiste pealt päris asine olnud võimaluse ka suures mängus ning pingilt oleks tuua Eriksen ja Alli. Son praeguses vormis on undroppable ja Lamela töövõime oleks ilma igasuguse kahtluseta suur boonus City vastu. Muidugi kui Dembele oleks terve, siis eelistaksin teda näha Dieri / Wanyama kõrval, aga pigem sellist varianti ei eeldaks....

    Kommentaar


      Algkoosseis võrdlemisi üllatav -

      Lloris; Walker, Toby, Jan, Rose; Wanyama, Alli; Sissoko, Eriksen, Lamela; Son

      Pink: Vorm, Trippier, Davies, Dier, Winks, N'Koudou, Janssen.

      Ma nüüd sellest CSKA mängu lõpust nii palju ka välja ei loeks, et ilma Dembele (keskvälja-ankruta) mängides julgeks ilma ainsa ründepoole-ankruta (Janssen) mängu minna. Ta suutis mingitel kordadelgi palli alla võtta ja rahustada asja, nüüd ma kardan vähe "tõmblevat" mängu selle hooaja seni keerulisimas mängus. Aga eks ole näha.

      Alli endiselt CMis, millesse mul endiselt pole mingit põhjust uskuda... aga noh vb Dier polnud piisavalt vormis ...

      Loodame parimat. COYS!!

      Kommentaar


        No kui Kane'i puudumisel ja Janssen korralikult mängida ei saa..

        Kommentaar


          Kyle Walker on viga saanud?

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Kyle Walker on viga saanud?
            Millest säärane järeldus? Platsil kenasti.
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Eile vaatasin Leverkuseni-Dortmundi mängu. Tänane Tottenham - Man City oli justkui selle koopia. Üks võistkond teadis täpselt mida ja kuidas teha. Teine väga mitte.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Haige mäng... ei ole ühtegi nii põnevat filmi vist eluski näinud mis näiteks tänase mängu pingega võrreldav oleks olnud .
                Ja how Spurs was that penalty moment? Miks teha lihtsamalt kui saab keerulisemalt, eksole . Kui penalt määrati siis mul hakkas kohe peas jooksma "kurat meil pole Kane'i, kurat meil pole Kane'i" ja oli selline sisetunne, et sellest penaltist väravat ei tule ... ja Lamela suutiski sellise poolkõva panna...ma eeldasin et Eriksen, Alli, Son oleks kõik Lamelast eespool. Soniga ta seal natukene midagi vaidles ka, eks pärast mängu ole kuulda, et mis teema.

                Aga noh, enne koondisepausi 21st võimalikust 17 punkti.
                Liiga parim kaitse.
                Võit liidri üle.
                Ühe punkti kaugusel 1. kohast.
                Ja oleks veel see mäng ajaliselt Septembrisse mahtunud siis ei tohiks küsimust olla, et Poch manager of the month ka - kahe koondisepausi vahel 4st mängust 4 võitu (väravate vahe 9:1).

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  No kui Kane'i puudumisel ja Janssen korralikult mängida ei saa..
                  Son on lihtsalt heas vormis
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Son on lihtsalt heas vormis
                    Son pole päris tipuründaja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Son pole päris tipuründaja.
                      Täna küll eriti seda näha polnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Täna küll eriti seda näha polnud.
                        Ei paistnud tõepoolest väga kusagilt välja. Suutis isegi mitu korda pika palli võita. Teisel poolajal oli võrldemisi isoleeritud muidugi.
                        Ja mingitel hetkedel tuli sellist ründajale omast isekust isegi välja tema mängust.

                        Aga korealane on ikka tõsises sõiduvees - EPLis on ta kaasa teinud nüüd siis 4 mängu ja selle ajaga löönud 4 väravat ja andnud 2 assisti. Koos Alderweireldi, Wanyamaga ja Walkeriga neli senise hooaja särvaimat tähte.

                        Kommentaar


                          Bljääd, mida ma just vaatasin - super mäng Toti poolt. Kohe mängu esimestest minutidest alates taoti füüsise ja tahtejõuga MC-l mõlemad lambid kinni. Korea Poeg oli ikka täielik kuul, täiesti uskumatu kohe.

                          Liverpooli fännina tõmbas sellise mängu vaatamine südame alt ikka päris mõnusalt õõnsaks, mitte ühtki nõrka kohta ei jäänud silma. Meil on aga neid päris mitu.

                          Kõigile 10/10

                          Lugesin ka sinu rainis007 viimaseid kommentaare siin teemas ja pean mainima, et Poch tagus vähemalt täna ka sinu lambi(d) kinni. Hetkel veel kahevahel, kas mõlemad või pääsesid ühe laternaga ... seedin veel.
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saver Vaata postitust
                            Bljääd, mida ma just vaatasin - super mäng Toti poolt. Kohe mängu esimestest minutidest alates taoti füüsise ja tahtejõuga MC-l mõlemad lambid kinni. Korea Poeg oli ikka täielik kuul, täiesti uskumatu kohe.

                            Liverpooli fännina tõmbas sellise mängu vaatamine südame alt ikka päris mõnusalt õõnsaks, mitte ühtki nõrka kohta ei jäänud silma. Meil on aga neid päris mitu.

                            Kõigile 10/10

                            Lugesin ka sinu rainis007 viimaseid kommentaare siin teemas ja pean mainima, et Poch tagus vähemalt täna ka sinu lambi(d) kinni. Hetkel veel kahevahel, kas mõlemad või pääsesid ühe laternaga ... seedin veel.
                            Ma nüüd ühe mängu pärast päris silda viskama ei hakkaks. Spurs oli eile äraütlemata tubli, kuid see oli eile. Nüüd on koondise paus ees. Esimest korda on vast põhjust tabelisse pilk heita jaanuaris, kuid mingid jooned paika hakkavad loksuma. Algus on liigale igatahes väga põnev olnud.
                            Son on ikka väga väga hea mulje hetkel jätnud. Loodetavasti õnnestub sõjaväest pääseda.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saver Vaata postitust
                              Lugesin ka sinu rainis007 viimaseid kommentaare siin teemas ja pean mainima, et Poch tagus vähemalt täna ka sinu lambi(d) kinni. Hetkel veel kahevahel, kas mõlemad või pääsesid ühe laternaga ... seedin veel.
                              Osati küll. Osati mitte.
                              Realiseerimine endiselt - isegi pennalt ei põrutanud sisse ära. Ja paar kohta olid veel kus oleks saanud jupp maad paremini. Tegelikult oldi terve mäng üle ja hea realiseerimise juures oleks seis isegi muljetavaldavam olnud (ma tean, kõlab naljakalt, arvestades et vastas oli seni ainult võite tunnistanud tiim).
                              Ja pean tunnistama, et Wanyama ning Son tegid kõvema mängu kui ma eeldasin. Esimene suutis reaalselt kahe mehe eest võidelda ja seega see Alli-keskväljal küsimärk langes ära. Samas seda tõmblemist, mida enne mängu mainisin sai kohati näha ka - eriti teisel poolajal kui lükati pall üles ja isoleeritud Son jäi hätta. Muidugi seal oleksid enamus hätta jäänud...

                              fcfloraga nõus, et päris pilvede peale tõusta ühe mängu baasilt ei tasu. Aga seis on praegu hea.

                              Mainib märkimist, et sellist mängu suudeti näidata ilma Kane ja Dembeleta (ning Diergi sekkus alles vahetusest), kes kõik kolm kuulusid eelmise hooaja "most influential players" kategooriasse (koos Alderweireldi, Erikseni ja Lamelaga)...

                              Kommentaar


                                Minu meelest oli märkimisväärne jõuline keskväli Sissoko ja Wanyama näol. Väga enesekindlalt ja julgelt tegutseti.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X