320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas check Vaata postitust
    A sa just ütlesid, et ega te genuine title contender nkn ei ole, savi see Leicesteri mäng siis ju?
    Ma ütlesin et need jutud võtavad tuure maha, mitte et see täiesti välistatud oleks - pärast 9 vooru ollakse liidrist maas siiski 1 punkti jagu

    Algselt postitas chimaira Vaata postitust
    Kuule mine puhka jalga natuke... mida sa virised? Pole see Bournemouth olnud kellelegi kerge vastane ja võõrsil 0-0... noh ikka juhtub. Arsenal tegi kodus 0-0 Middlesbrough'ga, keda me võõrsil suutsime võita. City tegi praegu 1-1 kodus Sotoniga... ikka juhtub, ei ole maailma lõpp
    Osta endale palun kaks asja -
    - mingisugunegi ambitsioon (kui Sinu meelest on OK täiesti suvalises mängus 0:0 koperdada ja I kohale tõusmise asemel 5. langeda siis selles osas Sul seda väga olema ei paista)
    - funktsionaalne lugemisoskus - lisaks tulemusele ajas meeste mängustiil kettasse. Jällegi - kui Sinu meelest igati fine teenida potensiaalseid 3 mängu pikkuseid keelde (Sissoko) või teha kollase peal olles selliseid vigu mis meeskonna vähemusse jätavad ja järgmiseks mänguks keelu teenivad, siis me selgelt näeme asju erineval moel...

    Algselt postitas szandor Vaata postitust
    ksf! check juba natuke torkas, aga päriselt - mis mõttes "ei huvita"? Ma ei ole sellest ausalt öeldes mitte kunagi aru saanud. Tegemist on reaalselt trofeega (mis sest, et võib olla mitte kõige glamuursem), mis võidu korral kenasti klubi ajalukku kirjutatakse.
    Kui Sa tahad olla konkurentsivõimeline in long term sellistes tingimustes nagu Spurs on, siis pead tegema valikuid.
    Neid karikaid võid kusagilt ajaloost vaadata aga lõppude lõpuks sõltub kõik sellest mida oluliseks pidada. Mina pean iga kell paremaid tulemusi EPLis ja CLis olulisemaks kui mingisugust kolmandajärgulist karikat. Õnneks tundub ka klubi juhatus pigem sarnasel seisukohal olema.

    Kommentaar


      Sissoko on aus mees, võttis bänni, et ei peaks oma lemmikklubi vastu mängima.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Neid karikaid võid kusagilt ajaloost vaadata aga lõppude lõpuks sõltub kõik sellest mida oluliseks pidada. Mina pean iga kell paremaid tulemusi EPLis ja CLis olulisemaks kui mingisugust kolmandajärgulist karikat. Õnneks tundub ka klubi juhatus pigem sarnasel seisukohal olema.
        Sellise suhtumisega leiab klubi end hooaja lõpus olukorrast, kus auhinnakappi pole endiselt midagi panna. Ajalugu mäletab ainult võitjaid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wikat Vaata postitust
          Sellise suhtumisega leiab klubi end hooaja lõpus olukorrast, kus auhinnakappi pole endiselt midagi panna. Ajalugu mäletab ainult võitjaid.
          Nohhhhh ... nii ja naa.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Wikat Vaata postitust
            Sellise suhtumisega leiab klubi end hooaja lõpus olukorrast, kus auhinnakappi pole endiselt midagi panna. Ajalugu mäletab ainult võitjaid.
            Jah. Millegi tõsise võitjaid.

            Miki karika võitu (nagu EFL) mäletavad kahe klubi fännid - need kes finaalis olid.

            Ja Sa võid oma idealistlikku juttu edasi ajada aga paraku on ikka millegipärast nii, et kui Kapa Kohila Open tennisevõistlus toimub siis Kontaveit ja Zopp seal osalema ei kipu kui paari päeva pärast on algamas 200k auhinnafondiga turniir. Ega neil mingit autunnet ega ühtegi trofeed kapis pole seega pmst täisluuserid ju...

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Miki karika võitu (nagu EFL) mäletavad kahe klubi fännid - need kes finaalis olid.
              Noh, fännile ju pidupäev ja saab pikalt veel mäletada seda, milles probleem? Et teiste klubide fännid propsi ei jaga v? :'( :'(
              Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Ja Sa võid oma idealistlikku juttu edasi ajada aga paraku on ikka millegipärast nii, et kui Kapa Kohila Open tennisevõistlus toimub siis Kontaveit ja Zopp seal osalema ei kipu kui paari päeva pärast on algamas 200k auhinnafondiga turniir. Ega neil mingit autunnet ega ühtegi trofeed kapis pole seega pmst täisluuserid ju...
                See on küll absurdne võrdlus...

                Kontaveit ja Zopp võivad endale lubada turniiride valimist, jalgpalliklubid seda teha ei saa. Ma hästi ei usu, et Kontaveit läheb väljakule mõttega mäng nimelt ära anda, sest turniir on mõttetu ja osaleda väga ei viitsi.

                Kommentaar


                  Tähtsamaid uudiseid ka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wikat Vaata postitust
                    Kontaveit ja Zopp võivad endale lubada turniiride valimist, jalgpalliklubid seda teha ei saa. Ma hästi ei usu, et Kontaveit läheb väljakule mõttega mäng nimelt ära anda, sest turniir on mõttetu ja osaleda väga ei viitsi.
                    1) Hea põhjendus. Ühed saavad teised ei saa. Aga minu küsimus oleks et MIKS ei saa. Mõlemal ON võistlusi rohkem kui 100% pingutusega läbida jaksaks. Miks siis ühed võivad aga teised ei või?
                    2) Ei lähe keegi päriselt mõttega ära anda. Täpselt nagu esimeses voorus - välja saadetakse tugevalt roteeritud koosseis (kellest muide nii mõnigi marsiks otse EPLi tagumise poole algrivistusse (Vorm, Trippier, Wimmer, Davies, Onomah, Janssen). Selles suhtes okei - minu sõnastuse bläkk - see turniir on mõttetu starting XI mängijate jaoks. Rotation squadi jaoks tore pusimine. Kus üldse II valiku mängijad peaks võimaluse saama?

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Janssenit on päris õnnetu vaadata.

                        Kommentaar


                          aga seevastu varuväravavahiga võite väga väga rahul olla.

                          Kommentaar


                            Ma olen äraootavamal seisukohal Jansseniga. Ainus, mis puudu on, on väravad. Fännid on ennegi mängijaid liiga vara maha tahtnud kanda (Lamela, Son), nii et annaks Jannsenile ka aega end käima saada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                              Ma olen äraootavamal seisukohal Jansseniga. Ainus, mis puudu on, on väravad. Fännid on ennegi mängijaid liiga vara maha tahtnud kanda (Lamela, Son), nii et annaks Jannsenile ka aega end käima saada.
                              meenutab Soldadot

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                meenutab Soldadot
                                Soldadol oli vähemalt midagi ette näidata. Janssenil, noh, ma ei tea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X