320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wikat Vaata postitust
    Sellise suhtumisega leiab klubi end hooaja lõpus olukorrast, kus auhinnakappi pole endiselt midagi panna. Ajalugu mäletab ainult võitjaid.
    Nohhhhh ... nii ja naa.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas Wikat Vaata postitust
      Sellise suhtumisega leiab klubi end hooaja lõpus olukorrast, kus auhinnakappi pole endiselt midagi panna. Ajalugu mäletab ainult võitjaid.
      Jah. Millegi tõsise võitjaid.

      Miki karika võitu (nagu EFL) mäletavad kahe klubi fännid - need kes finaalis olid.

      Ja Sa võid oma idealistlikku juttu edasi ajada aga paraku on ikka millegipärast nii, et kui Kapa Kohila Open tennisevõistlus toimub siis Kontaveit ja Zopp seal osalema ei kipu kui paari päeva pärast on algamas 200k auhinnafondiga turniir. Ega neil mingit autunnet ega ühtegi trofeed kapis pole seega pmst täisluuserid ju...

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Miki karika võitu (nagu EFL) mäletavad kahe klubi fännid - need kes finaalis olid.
        Noh, fännile ju pidupäev ja saab pikalt veel mäletada seda, milles probleem? Et teiste klubide fännid propsi ei jaga v? :'( :'(
        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Ja Sa võid oma idealistlikku juttu edasi ajada aga paraku on ikka millegipärast nii, et kui Kapa Kohila Open tennisevõistlus toimub siis Kontaveit ja Zopp seal osalema ei kipu kui paari päeva pärast on algamas 200k auhinnafondiga turniir. Ega neil mingit autunnet ega ühtegi trofeed kapis pole seega pmst täisluuserid ju...
          See on küll absurdne võrdlus...

          Kontaveit ja Zopp võivad endale lubada turniiride valimist, jalgpalliklubid seda teha ei saa. Ma hästi ei usu, et Kontaveit läheb väljakule mõttega mäng nimelt ära anda, sest turniir on mõttetu ja osaleda väga ei viitsi.

          Kommentaar


            Tähtsamaid uudiseid ka

            Kommentaar


              Algselt postitas Wikat Vaata postitust
              Kontaveit ja Zopp võivad endale lubada turniiride valimist, jalgpalliklubid seda teha ei saa. Ma hästi ei usu, et Kontaveit läheb väljakule mõttega mäng nimelt ära anda, sest turniir on mõttetu ja osaleda väga ei viitsi.
              1) Hea põhjendus. Ühed saavad teised ei saa. Aga minu küsimus oleks et MIKS ei saa. Mõlemal ON võistlusi rohkem kui 100% pingutusega läbida jaksaks. Miks siis ühed võivad aga teised ei või?
              2) Ei lähe keegi päriselt mõttega ära anda. Täpselt nagu esimeses voorus - välja saadetakse tugevalt roteeritud koosseis (kellest muide nii mõnigi marsiks otse EPLi tagumise poole algrivistusse (Vorm, Trippier, Wimmer, Davies, Onomah, Janssen). Selles suhtes okei - minu sõnastuse bläkk - see turniir on mõttetu starting XI mängijate jaoks. Rotation squadi jaoks tore pusimine. Kus üldse II valiku mängijad peaks võimaluse saama?

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Janssenit on päris õnnetu vaadata.

                  Kommentaar


                    aga seevastu varuväravavahiga võite väga väga rahul olla.

                    Kommentaar


                      Ma olen äraootavamal seisukohal Jansseniga. Ainus, mis puudu on, on väravad. Fännid on ennegi mängijaid liiga vara maha tahtnud kanda (Lamela, Son), nii et annaks Jannsenile ka aega end käima saada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                        Ma olen äraootavamal seisukohal Jansseniga. Ainus, mis puudu on, on väravad. Fännid on ennegi mängijaid liiga vara maha tahtnud kanda (Lamela, Son), nii et annaks Jannsenile ka aega end käima saada.
                        meenutab Soldadot

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          meenutab Soldadot
                          Soldadol oli vähemalt midagi ette näidata. Janssenil, noh, ma ei tea.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Janssenit on päris õnnetu vaadata.
                            Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                            Ma olen äraootavamal seisukohal Jansseniga. Ainus, mis puudu on, on väravad. Fännid on ennegi mängijaid liiga vara maha tahtnud kanda (Lamela, Son), nii et annaks Jannsenile ka aega end käima saada.


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            meenutab Soldadot
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Soldadol oli vähemalt midagi ette näidata. Janssenil, noh, ma ei tea.
                            Umm, noh ühe puhul osteti oma eeldatavalt karjääri tipul olev mees.

                            Teisel juhul lootustandev ründaja, kes on mänginud kõrgeimal tasemel täpselt 1 hooaja. Andke nüüd aega. Eelmisel hooajal ei suutnud ka esimeste mängudega ennast käima saada btw.

                            Ma ise ei ole täpselt aru saanud, kas asi on rohkem tema enda tegevuses või talle antud juhistes. Hollandis oli tema mäng hoopis teine, aga EPLIs eelkõige mängib seljaga värava poole ja hoiab palli.
                            Kusjuures enamasti õnnestub see tal väga hästi - kui ka kaasmängijad oleksid harjutanud rünnakute lõpetamist siis võiks tema assistide arv olla päris soliidne.

                            Kommentaar


                              Algkkoosseis Leicesteri vastu: Lloris; Walker, Dier, Verts, Rose; Wanyama, Dembele; Son, Eriksen, Alli; Janssen

                              Pink:Vorm, Trippier, Davies, CCV, Winks, Onomah, N'koudou

                              Ei tea kas Lamelat hoitakse järgmiseks mänguks? aga üllatav et isegi pingil pole. Üldiselt pink on ikka väga light... eks siis peavad alustajad oma ära tegema, kõik peale Dieri, Wanyama ja Jansseni said vahepeal puhata ju...

                              Ega keegi juhuslikult Tallinna kesklinnas juhtu olema ja kusagile Nimetasse või selle lähedale mängu vaatama plaani minna?

                              Kommentaar


                                Järjekordne tuima ründemänguga esitus, järjekordne 11 mehega kaitsmine, järjekordne näotu viik ja järjekordsed kaotatud punktid.

                                (mille peale tuleb siin keegi kindlasti välja jutuga, et "Noh ikkagi valitsevate meistrite vastu" keegi teine jutuga "aga oleme seni kaotuseta!" ja kolmas "Mismõttes tuim ründemäng, pealelööke oli 400 000 ju"; neile kõigile juba ette edu)

                                Peab lootma, et Kane'i ja Toby tagasitulek toob sädeme tagasi sest praegu see ikka õige ää kustunud - pärast koondisepausi pole võitu tunda saanud - neli viiki ja üks kaotus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X