320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Tundub, et Türgist on tulemas noor Cengiz Ünder. Tore, et noori hanitakse, aga oleks vaja hetkel klassiga mängijaid, et tuleval hooajal tiitli eest heidelda.
    heitlesite juba ju. Et võita ikka.

    Kommentaar


      tore lõõp küll selle kiti osas.
      aga kas kuskil on ametlikult ka inf et nike on järgmise hooaja särgitootja?

      ilgelt ei meeldi need uued nike särgid.

      Kommentaar


        Tottenham Hotspur Limited (the "Club") is pleased to announce the signing of a five-year bank financing arrangement which includes a £400m bank facility (the "Facility") to support the financing of the 61,500 seater multi-purpose new stadium, the Tottenham Experience and the largest retail store of any football club in Europe.

        LINK

        Omanikud panustavad ka 50M staadioni ehitusse.

        Kommentaar


          Pau Lopez tahetakse ära osta. https://www.theguardian.com/football...lopez-espanyol

          Kommentaar


            Küll enam kui nädalatagused uudised (komistasin nüüd selle otsa), aga Sissoko andis siin intervjuukese.

            Total joke ikka.

            "I fell from a high point this season. Even though I never thought I would play all the games, I was not expecting such a small amount of playing time" - YOU GOT FUCKING RELEGATED mis kuradi high point ???

            "It was the worst season of my career even though as a team it was certainly the best, so it's weird." - tee ise omad kuradima järeldused sellest. Kui Sa platsile ei saa, on satsil parem minek...

            "I want a completely honest conversation to see what they plan to do, what they are seeing in terms of my future. From that moment on, everything will be clearer in my head." - siiiriõusly?? ei ole veel aru saanud jah? Eeldad et Sind hoitakse pingi lõpuotsas selleks, et järgmiseks hooajaks säästa kui tiitli koju tood ?

            Mida kiiremini see tegelane maha laaditakse seda parem kõikidele osapooltele...

            Kommentaar


              Kuule katsu nüüd olla. Esimeses lõigus räägib ta ilmselgelt EM-ist("I fell from a high point this season"), mis tal väga hästi kukkus ja mille pealt tal korralikud huvilised tekkisid.
              Kolmandas lõigus räägib täiesti loogilist juttu, mida igaüks tema olukorras räägiks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Kuule katsu nüüd olla. Esimeses lõigus räägib ta ilmselgelt EM-ist("I fell from a high point this season"), mis tal väga hästi kukkus ja mille pealt tal korralikud huvilised tekkisid.
                Kolmandas lõigus räägib täiesti loogilist juttu, mida igaüks tema olukorras räägiks.
                Ei katsu väga.
                Kui oled vaadanud (ma eeldan, et oled), siis tema esitused Spursi eest on olnud absoluutselt häbiväärsed. Minu meelest iga professionaalne jalgpallur, kelle palli omaksvõtmine paneb fänne pisaraid poetama, ei tohiks sirge molliga kurta mänguaja vähesuse üle...

                Minu meelest on tema näol tegemist kõige halvema jalgpalluriga, keda alates 2011. aastast klubi ees mängimas nähtud...

                Ja selle juures ei olnud intervjuus ühtegi kommentaari stiilis "I should work harder on X" või "I feel I could improve in Y". Ainult teiste otsa vahtimine, ei mingit enesekriitikat. Farss...

                Kommentaar


                  Ei ole Spursi väga palju vaadanud. Mõned Premmi mängud ja Euroopa omad Monaco ning Genti vastu. Olgem ausad, seal ei näidanud keegi ennast eriti heast küljast. Sissokot vist ei olegi Spursi särgis mängimas näinud. Aga see polegi oluline. Sina jorisesid tema intervjuu peale, kus ta räägib täiesti loogilisi asju. Ma ei loe kuskilt sealt intervjuust välja, et ta kurdab mänguaja üle või süüdistab kedagi selles, vaid ütleb lihtsalt, et lootis ise rohkem mängida. Ja kui oli s*tt, siis oli. Tahab peatreeneriga asjad kiirelt selgeks rääkida, ja kui jutuajamisest selgub, et ta enam Pochettino plaanidesse ei kuulu, siis, nagu ka mainib, on ta agendil aega talle uus ja sobivam mängukoht otsida. (MM on aasta kaugusel) Sissoko pole ka kunagi minu lemmikute hulka kuulunud ja ma ei saa siiani päris hästi aru, miks DD teda ikka ja jälle koondisesse kutsub, aga selles intervjuus räägib ta küll vist üldse kõige loogilisemat juttu, mis mina tema esituses kuulnud olen.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Ei katsu väga.


                    Minu meelest on tema näol tegemist kõige halvema jalgpalluriga, keda alates 2011. aastast klubi ees mängimas nähtud...
                    seda ma küll ei usu, neid on ikka hullemaid olnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      seda ma küll ei usu, neid on ikka hullemaid olnud.
                      Minule ei tule meelde...
                      Mitmetel mängijatel on olnud oma halvad hetked / brainfartid. Või isegi väga halvad mängud. Aga tal stabiilselt veab alt puude, söödutäpsus (vähegi pikemate söötude puhul) või krt teab mis veel. Läbi hooaja on ta tundunud nagu mängija, kellel ei ole elementaarseid jalgpallioskusi lihtsalt. Kurb vaadata teist lausa.

                      Kommentaar


                        david bentley?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          david bentley?
                          1) Mees tegi oma viimase mängu Spursi särgis 2010 detsembris
                          2) Though pean tunnistama, et mingeid tema esitusi mäletan ka häguselt. Nõus, et ta oli tühi koht, aga Sissokoga hooaja II pooles jäänud mulje, et tema katastroofiline tehnika tekitab probleeme, st negatiivse faktori mis on hullem kui tühjal kohal.

                          Aga võib muidugi olla see aja efekt mängus ja Bently halbus kuidagi taustale vajunud.

                          Kommentaar


                            eks sissokol on ikka midagi kahe kõrva vahel katki või pole talle lihtsalt sobivat rolli leitud, ta nüüd nii õnnetu mees tegelikult ka pole, see puude on ju tegelikult tal olemas ja kiirus ja jõud samuti. em-il suutis seda üsna kenasti näidata, samuti eelnevates klubides. et selles mõttes olen ma küll nõus Mask-iga, et mees rääkis täiesti mõistuspärast juttu, et ta ei taha pingil vahtida ega kuskil laenul töllerdada, kui treener arvab, et tal ikka kohta pole siis tuleb minna. loogiline ju, ei?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              eks sissokol on ikka midagi kahe kõrva vahel katki või pole talle lihtsalt sobivat rolli leitud, ta nüüd nii õnnetu mees tegelikult ka pole, see puude on ju tegelikult tal olemas ja kiirus ja jõud samuti. em-il suutis seda üsna kenasti näidata, samuti eelnevates klubides. et selles mõttes olen ma küll nõus Mask-iga, et mees rääkis täiesti mõistuspärast juttu, et ta ei taha pingil vahtida ega kuskil laenul töllerdada, kui treener arvab, et tal ikka kohta pole siis tuleb minna. loogiline ju, ei?
                              Selle vastu ma ei vaidle, et ta peaks tõepoolest oskama jalgpalli mängida. EM'il näitas okeid minekut, Toonis oli küll on-and-off, aga oli vähemalt neid "on" hetki ka. Spursis selle aastanumbri sees kahjuks üldse mitte. Pilt on ikka marukurb.

                              Ja selles mõttes on mõistuspärane jutt, et pingil pole mõtet töllata.

                              Lihtsalt mis mind kui fänni jaoks silma jääb, on et ta kõlaks nagu mees kes on seni alati briljantselt mänginud ja nüüd pärast hooaega seisab üllatununa keset tühja staadionit ja kehitab õlgu, et "no aga mis nüüd siis toimub, miks ma vähe mänguaega saan" - muidugi peab ka treener andma tagasisidet, aga mingisugune minimaalne enesekriitika võiks ka olla. Või isegi kusagil mainida, et "tunnen, et ei ole saavutanud vajalikku taset", "kohanemine on olnud keeruline" v mida iganes. Aga kõik mis ta ütleb on see et ei ole saanud piisavalt mänguaega.

                              Aga selles osas saan aru, et tonaalsust tajuvadki ehk Tottenhami poolehoidja ja Prantsuse koondise poolehoidja erinevalt. Sest kui ma selle intervjuu alguses läbi lugesin, siis minule igastahes selline käte laiutamise ja "ma-ei-tea-mis-ma-valesti-teen" "ma-ei-saa-aru-miks-ma-mängida-ei-saa", "treener-peaks-seda-rohkem-selgitama" tunne jäi.

                              Aga las ta jääda. Õnneks suure tõenäosusega on ta mineja mees nagunii

                              Kommentaar


                                usu mitte kumbki siin sõna võtnud prantsuse koondise poolehoidja ei ole sissoko fänn. pigem vastupidi. pigem peab siin vaatama, et ta mõlema sõnavõtja lemmikklubisse ei potsata, see hirm on küll olemas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X