320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Eriti kui klubi on suhteliselt saamatu sel suvel olnud.
    Milles see kuradi "saamasus" seisneb siis?

    Need on ikka kõvasti saanud küll, kes pannud viimase 4 suvega 350 milli huugama ja lõpetanud liigas 4 positsiooni tagapool, eksole...

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Milles see kuradi "saamasus" seisneb siis?

      Need on ikka kõvasti saanud küll, kes pannud viimase 4 suvega 350 milli huugama ja lõpetanud liigas 4 positsiooni tagapool, eksole...
      Haudvaikus just olnud Tottenhamiga, samas kui teada on, et tuleb räige võitlus Wembley + CL raames. Täitsa 2-3 õigesti valitud täiendust on puudu hetkel.

      Kommentaar


        Kui Walker hakkas lahkuma, siis selgitati, et tegelikult on Trippier parem vms. Rahumeeli esimene, kes alg 11-st välja lükata. Argument oli, et tal on täpsemad tsenderdused - ei vaidle vastu, kuid argument on naljakas (jalgpalli, mängu arvesse võttes) ja tegelikult oligi, ongi hea asendus olemas.
        Aga Rose vs Davies? Hakata analoogset vilja peksma?

        Olukord pole kiita.

        Tottenham on see tuttav seltskonnas, kes söö ja joob teiste kulul, ise raha ei kuluta ning lahkub ühise arve maksmisel lauast, kui teema jõuab jootrahani.
        Iseenesest see pole halb. Vastuvoolu ujujaid on ka tarvis. Kuid igal käitumisel on mingid tagajärjed ja praegune Rose'i plahvatus seda ka on. Ma eeldan, et klubi on taolise käitumise jaoks valmis (ettenägelikud) - kas ka poolehoidjad?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ma kujutan ka ette, et Rainise jaoks poleks Kane'i minek ka hullu, sest Janssen on ju olemas.
          Rose ja Walker moodustasid Spursis vaat et parima äärekaitsjate duo.

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Kui Walker hakkas lahkuma, siis selgitati, et tegelikult on Trippier parem vms. Rahumeeli esimene, kes alg 11-st välja lükata. Argument oli, et tal on täpsemad tsenderdused - ei vaidle vastu, kuid argument on naljakas (jalgpalli, mängu arvesse võttes) ja tegelikult oligi, ongi hea asendus olemas.
            Aga Rose vs Davies? Hakata analoogset vilja peksma?

            Olukord pole kiita.
            Muidugi pole kiita kui esimene valik tahab lahkuda ja teine tema asemel mängib.
            Aga olukord ei anna ka põhjust meeleheiteks, kui nende asemele, kes lahkuvad / lahkuda tahavad, on võtta asised mehed, kes on ennast sellel tasemel tõestanud. Ma eeldan, et keegi ei ütle, et Davies on parem wingback/fullback kui Rose, aga arvestades et Davies mängis eelmisel hooajal rohkem minuteid EPLis kui Rose, saavutati II koht ja kõigi aegade punktirekord - noh, ei ütleks, et ta kohutavalt mõttetu jorr oleks seal .

            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Tottenham on see tuttav seltskonnas, kes söö ja joob teiste kulul, ise raha ei kuluta ning lahkub ühise arve maksmisel lauast, kui teema jõuab jootrahani.
            Iseenesest see pole halb. Vastuvoolu ujujaid on ka tarvis. Kuid igal käitumisel on mingid tagajärjed ja praegune Rose'i plahvatus seda ka on. Ma eeldan, et klubi on taolise käitumise jaoks valmis (ettenägelikud) - kas ka poolehoidjad?
            See on kõige lollim võrdlus mida ma väga pika aja jooksul kuulnud olen.

            Tottenham on paljulapselise rikkuri pärija, kes oma 100k päranduse kätte saades ostab enda '95 aasta golfi asemel endale täislisavarustuses salongis demoautona kasutuses olnud Škoda Superbi 25k eest ja investeerib allesjäänud 75k kinnisvarasse. Sellel ajal kui ülejäänud vennad kes omasid enne samaväärset golfi ostavad endale 95k eest Porsche Panamera, 5k eest käivad reisil ja sealt ennemainitet peoplauast püsti tõustes koju jalutavad, sest ei jaksa oma autole kaskokindlustust enam peale osta kuna pärandus on kõik laiaks löödud ja tavasissetulek bensiini ja auto hoolduse alla pandud.

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Ma kujutan ka ette, et Rainise jaoks poleks Kane'i minek ka hullu, sest Janssen on ju olemas.
              Rose ja Walker moodustasid Spursis vaat et parima äärekaitsjate duo.
              Funktsionaalne lugemisoskus pole muidugi omateha.

              See kas mängija on asendatav või mitte, ei sõltu sellest kas tema positsioonile on kedagi teist võimalik panna praegustest mängijatest.
              Sõltub ikka sellest, milline on nende tasemevahe.

              Kane'i ja Jansseni vahel on meeletu vahe. Samuti näiteks ka nagu Vertongheni-Toby ja teiste keskkaitsjate, Alli-Erikseni ja teiste ründavate poolkaitsjate vahel jne. Pole hea kaotada oma positsioonis esimese valiku mängijaid, aga juhtub. On valusamaid kaotusi on vähem valusamaid kaotusi.

              Minu nägemusel oleks praeguse virtuaalse algkoosseisu juures kõige väiksem kaotus -

              1. Trippier
              2. Wanyama
              3. Rose
              4. Dier
              5. Dembele
              6. Vertonghen
              7. Lloris
              8. Eriksen
              9. Alli
              10. Toby
              11. Kane

              Kusjuures viimased neli tegelikult ei oma sisulist vahet. Nemad on juba sellised... pea asendamatud.
              Dembele oleks listis ka "kõrgemal" aga tema vanus ja teatud vigastustondid ei lase teda kõrgemale asetada.

              Niisiis - kui keegi veel aru ei saanud, kordan üle - ALGKOOSSEISU MÄNGIJAID KAOTADA ON HALB. SAMAS MIDA ALGUSEPOOLT SEAL LISTIS NAD ON, SEDA VÄHEM HALB SEE ON. VÄHEM HALB =/= HEA.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Vähemalt Wanyama on tagasi rivis, see on hää
                  Ja (!!) Son on ka järelikult valikus siis. Arvati, et hooaja algus jääb tal ka vahele.

                  Ilmselt algkoosseis -
                  Lloris; Dier,Toby, Jan, Davies; Wanyama, Dembele; Sissoko, Eriksen, Alli; Kane

                  Pink: Vorm, Wimmer, Georgiou, Walker-Peters, Winks, Son, Janssen

                  Põhimõtteliselt oleks võimalik ka, et Son kohe alustaks Sissoko kohal, aga kahtlen veidi kas Poch ilma mängupraktkiata meest algrivistusse lülitab.

                  Rose'i vabanduse kohta - noh tundub sellnine küüniline damage limitation, stamp vastus jätmaks muljet, et ta nii ebalojaalne ka ei ole.

                  Kommentaar


                    Tänasel pressikonverentsil ütles Poch peale vabandust on kõik ok. Siiski tundub väide, et klubi tegi Rose'le kahe nädalapalga suuruse trahvi tõene. Lisaks polevat mängijad ka väga õnnelikud olnud, et Rose sedasi avalikult rääkima läks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Muidugi pole kiita kui esimene valik tahab lahkuda ja teine tema asemel mängib.
                      Aga olukord ei anna ka põhjust meeleheiteks, kui nende asemele, kes lahkuvad / lahkuda tahavad, on võtta asised mehed, kes on ennast sellel tasemel tõestanud. Ma eeldan, et keegi ei ütle, et Davies on parem wingback/fullback kui Rose, aga arvestades et Davies mängis eelmisel hooajal rohkem minuteid EPLis kui Rose, saavutati II koht ja kõigi aegade punktirekord - noh, ei ütleks, et ta kohutavalt mõttetu jorr oleks seal .



                      See on kõige lollim võrdlus mida ma väga pika aja jooksul kuulnud olen.

                      Tottenham on paljulapselise rikkuri pärija, kes oma 100k päranduse kätte saades ostab enda '95 aasta golfi asemel endale täislisavarustuses salongis demoautona kasutuses olnud Škoda Superbi 25k eest ja investeerib allesjäänud 75k kinnisvarasse. Sellel ajal kui ülejäänud vennad kes omasid enne samaväärset golfi ostavad endale 95k eest Porsche Panamera, 5k eest käivad reisil ja sealt ennemainitet peoplauast püsti tõustes koju jalutavad, sest ei jaksa oma autole kaskokindlustust enam peale osta kuna pärandus on kõik laiaks löödud ja tavasissetulek bensiini ja auto hoolduse alla pandud.
                      sry, nii joogi pealt väga ei tihka lõpuni lugeda. ütleks vaid ühe märksõna "keskkond". rahu ja asjad
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Lisaks polevat mängijad ka väga õnnelikud olnud, et Rose sedasi avalikult rääkima läks.
                        seiveri nimelised kollased allikad väidavad küll pigem vastupidist,

                        Rose pole see, kellega mängijad on rahulolematud
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                          seiveri nimelised kollased allikad väidavad küll pigem vastupidist,

                          Rose pole see, kellega mängijad on rahulolematud
                          Näita mulle nende kolme (kaks lingitud + üks link omakorda edasi juhtis sealt artikli seest) kus oleks midagigi natuene informatiivset - kes on rahulolematu, milles see väljendub, mis edasi saab, kust info pärineb jne?? Ilmselt Sa isegi ei lugenud pealkirjadest edasi, sest ... seal polegi midagi. Toodud järjest välja seosusetuid fakte, isegi kahe artikli vahel ei lähe numbrid kokku jne.

                          Mida muud saakski kirjutada tabloidid, kes
                          A) tahavad ainult sentsatsioone - sest see müüb
                          B) kõiki uskuma panna, et ainult üleminekuturul iga subvi sadu miljoneid kulutades saab edukaks - sest pidevad spekulatsioonid müüvad nende jaoks, stabiilsus mitte

                          On omamoodi lausa naeruväärne, et siinsedki on selle ajupesuga kaasa läinud ja kutsuvad üles "õiglusele" ja kurat teab millele, selmet naerda selle üle mis summasid mingisugustele tolbajoobele teistes klubides makstakse

                          Kommentaar


                            Okei, aga it is time!!!

                            Ca tunni pärast hakkab St James Parkil mäng ja vähemalt mina olen küll excited.
                            Vastupidiselt paljudele teistele tiimidele on meeskond palju kokku mänginud ja uut hooaega alustatakse väga sarnase koosseisuga kui eelmine lõpetati. Mõne meelest on see maailmalõpp, noh, kellele ema, kellele tütar. Alati saab paremaks minna muidugi (oleks toodud van Dijk, Kovacic ja Bale sisse näiteks, eksole), aga stabiilsusel ka mingeid eeliseid...

                            Tõenäoliselt näeb täna VÄHEMALT 9't meest kes ka eelmise hooaja viimastes mängudes kuuma andsid (meenutuseks - 7:1 Hulli trashimisel olid algkoosseisus Lloris, Trippier, Toby, Jan, Davies, Dier, Wanyama, Alli, Eriksen, Son, Kane ; vahetusest sekkusid Dembele, Sissoko ja Janssen - nendest 14st kindlalt ei pääse täna live'i ainult Trippier, julgen arvata, et ülejäänud 13 mõne minuti ikka saavad).

                            Aga confirmed koosseis nüüd ->
                            Lloris; Walker-Peters, Toby, Jan, Davies; Dier, Dembele; Sissoko, Eriksen, Alli; Kane
                            Pink: Vorm, Wimmer, Carter-Vickers, Wanyama, Winks, Son, Janssen

                            COYS!! Alustagem korralikult!

                            Kommentaar


                              Haiseb korraliku loputuse järgi teie poolt.

                              Kommentaar


                                Noh, mis ta siin oli... selline tüüpiline mäng tabeli teise poole satsi vastu võõrsil.

                                Enamus ajast istuti vastase kasti läheduses (I pa löögid 8-1, pallivaldamine 65-35, average position on field näitas, et keskkaitsjad põhimõtteliselt keskjoonel) samas vastane tegi seda mida oskas, et hoida väravat ära.
                                Jonjo went full retard, sai selle eest vastava preemia ka, see tekitas ruumi juurde. Alli koksas ühe kena ära oma tahaposti jooksgua (Eriksenil I assist kirjas) ja pärast Davies lisas veel ühe. Kane oleks võinud ka panna, aga sai postile pihta.

                                Kolm punkti kotis ja siit nüüd edasi!
                                Järgmiseks mänguks peaks olema Wanyama ja Son algrivistuses. Chelseal jäävad aga Cahill ja Fiberglass eemale kindlalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X