320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Kuule istu sisse see laia pintsliga maalimine.

    Ei tea küll kedagi kes peaks CLi vähetähtsaks ja see kui näiteks ma eksisin alagruppide loosimise reegli vastu ei ole veel nii suur näitaja. Mine plärtsu kusagil mujal kui tuju si*t .
    Liverpooli teemas taheti Chelseaga alagrupis mängida. Vaata ka ksf! JuriM üllitist mõned postid tagasi.

    Niivõrd valulik reaktsioon on natuke üllatav, arvestades, kui tihti Kihnu klubid ja fännid puid alla saavad seoses prioriteetide, tulemuste ja muu sellisega. Äkki on Sul hoopis tuju sitt?

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Liverpooli teemas taheti Chelseaga alagrupis mängida. Vaata ka ksf! JuriM üllitist mõned postid tagasi.

      Niivõrd valulik reaktsioon on natuke üllatav, arvestades, kui tihti Kihnu klubid ja fännid puid alla saavad seoses prioriteetide, tulemuste ja muu sellisega. Äkki on Sul hoopis tuju sitt?
      Siin foorumis on tuhandete postitustega tegelasi nii mõnigi kes ei tea ka kõige elementaarsemaid jalgpalli reegleid, väga lamp kui mõni sellise asja sassi ajab. Mõne jaoks tundub võimatu midagi sellist ära unustada, teise jaoks mitte.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        No minu arust on loomulik see kui 1/16 kutsuti ülal oleva tegelase poolt round of 16, siis kutsun edaspidi samas vestluses veerandfinaali 1/8ks, ilmselgelt jääb see karjale lammastele arusaamatuks. Meil siin kõik geeniused koos ju ja kui kirjapildis on 1/8 siis see peab kohe kindlasti tähendama veerandfinaali mitte 8t tiimi vooru kohta või mida iganes.
        1/8 = 0.25

        Kommentaar


          Algselt postitas Navas Vaata postitust
          Eelmine hooaeg jäi küll selline tunne, et prioriteedid kuskil mujal.. või lihtsalt ei saadagi hakkama?
          Ei. Täiesti ausalt ja otseselt läks see kampaania per*e. Prooviti ja tõesti feiliti CLis.

          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          Liverpooli teemas taheti Chelseaga alagrupis mängida. Vaata ka ksf! JuriM üllitist mõned postid tagasi.

          Niivõrd valulik reaktsioon on natuke üllatav, arvestades, kui tihti Kihnu klubid ja fännid puid alla saavad seoses prioriteetide, tulemuste ja muu sellisega. Äkki on Sul hoopis tuju sitt?
          No ma ei oska öelda, kas see on mingisugune nii common knowledge ka...
          Aga minu meelest nii nagu Mõnu välja pointis on täiesti fair deal. Parandada on igati mõistlik. Tühja iniseda... ehk mitte nii väga.

          Ja ma saan aru, et võib tekkida mingisugune hirmus kambavaim, kui keegi ees ilgub, et siis võid ka suure õla tagant välja hüpata, ühe matsu panna ja siis uuesti peitu joosta, aga päriselt nii ei käi. Kui Sa arvad, et on vaja lahe olemiseks ilkuda, siis on igati kohane sellise kelkimise peale vi*ttu saata.

          Tujuga pole suurt häda - nagu öeldud siis vale eelduse välja toomine igati omal kohal ja mõistlik, selle peale pole keegi põhjendamatult "valuliselt reageerinud".

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            No minu arust on loomulik see kui 1/16 kutsuti ülal oleva tegelase poolt round of 16, siis kutsun edaspidi samas vestluses veerandfinaali 1/8ks, ilmselgelt jääb see karjale lammastele arusaamatuks. Meil siin kõik geeniused koos ju ja kui kirjapildis on 1/8 siis see peab kohe kindlasti tähendama veerandfinaali mitte 8t tiimi vooru kohta või mida iganes.
            Et finaal on 1/2-finaal või?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Et finaal on 1/2-finaal või?
              finaal on 1/1 finaal. mäletad sa viimases finaalis teist tiimi peale Reali? seal oli/on üks tiim. loogiline ju.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                väga oluline loosimisega ja loosimistulemusega seotud jutt,mehed.

                -

                ma ei tea,kas mul on siuke massohistlik tuju/iseloom ,aga mulle loos istub. Saab Lukat ja Bale'i jälle näha, Dortmundist meid tingimata nõrgemaks ei pea nii et tagumikku enneaegselt ette pole vaja keerata, küpriaatidelt tuleb kõik punktid ära võtta. Saab tugevatega madistada, see ju ongi CLi point. Kui tahaks alati nõrgemate vastu mängida,siis peaks prioriteedid liigakarika peale asetama.

                Got to beat them all, et olla parim. eksole!

                Kommentaar


                  Viimati kui valitseva CL-i võitjaga ühes alagrupis oldi oli meisriks Inter. Kuidas tollel hooajal läks peaks päris paljud mäletama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Viimati kui valitseva CL-i võitjaga ühes alagrupis oldi oli meisriks Inter. Kuidas tollel hooajal läks peaks päris paljud mäletama.
                    2010 Bale on siis 2017 Kane ve?

                    Inglise jalgpalli pooldajana oleks päris magus muidugi, kui Spurs sellest grupist edasi saaks.

                    Kommentaar


                      Poch tõmbas keeniasse kõned peale ja Wanyama koondise eest mängud Mozambique'i, Togo ja Mauritaniaga vahele.

                      Kommentaar


                        Poch ütles intekas, et ootab kolme uut signingut, vihjas Wimmeri lahkumisele ja CCV laenule andmise põhjuseks ütles, et sisuliselt ei suutnud mees 2, isegi 2.5 aastaga eeldatud hüpet arengus teha.

                        CCV siis Sheffieldi laenule, sellesmõttes hea sihtkoht, et ka nemad viljelevad 3x keskkaitsja ja wingbackidega kaitseliini ja ka peatreener Chris Wilder noori usaldab. Ehk siis kõik eeldused on Carter-Vickersile loodud, et ennast pilti mängida.

                        Aurier tundub aina reaalsem variant, kui paberid korda aetakse. Räägitud £23 millist. Ilmselt selle tehingu taga ootab ka see, kas ka Walker-Peters laenule läheb v mitte. No krt ei tundu kuidagi selline Pochi ost, kes tavaliselt sellistest kukkedest kauge kaarega mööda on läinud. Nagu Mask ka mainis, siis ühte sellist klouni oleks ikka pärast Assou-Ekottot ja Adebayori Spursi vaja, Sissoko ikka hästi mõõtu välja ei anna.

                        Aurier, Barkley ja Foyth siis tunduvad justkui kõige tõenäolisemad tulijad hetkel. Aga samas, Spursi puhul ootaks ikkagi viimasel päeval mingit jänest kübarast.



                        Onomah purakas ka:

                        Kommentaar




                          Selline koosseis hooaja II kodumänguks Burnley vastu.
                          Väga hea, et Wanyama ja Sissoko täna ei alusta (esimene pole isegi pingil)... uus mees Sanchez ka vahetuste hulgas.
                          COYS!!

                          Kommentaar


                            Wimmer müüdi Stoke'i. http://www.tottenhamhotspur.com/news...agreed-290817/

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Wimmer oli iseenesest väga solid mängumees, aga jällegi, samad probleemid nagu Fazioga, ei sobinud meie kõrgesse kaitseliini. Samas oma töö tegi korralikult ära. Mänguaega sai väärimatult vähe siiski, seetõttu ka minu jaoks igatpidi veider, et mees Stoke'i valis uueks sihtkohaks, kus samuti sama üsna analoogset 3-kaitsjaga formatsiooni mängitakse ja kus juba on ees keskkaitses Shawcross, Martins Indi, Cameron ja Chelseast laenatud Zouma. Sellesmõttes West Brom oleks igati loogilisem valik olnud, aga on kuidas on, edu talle, Stoke iseenesest ju väga potensiaalikas klubi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                                Wimmer oli iseenesest väga solid mängumees, aga jällegi, samad probleemid nagu Fazioga, ei sobinud meie kõrgesse kaitseliini. Samas oma töö tegi korralikult ära. Mänguaega sai väärimatult vähe siiski, seetõttu ka minu jaoks igatpidi veider, et mees Stoke'i valis uueks sihtkohaks, kus samuti sama üsna analoogset 3-kaitsjaga formatsiooni mängitakse ja kus juba on ees keskkaitses Shawcross, Martins Indi, Cameron ja Chelseast laenatud Zouma. Sellesmõttes West Brom oleks igati loogilisem valik olnud, aga on kuidas on, edu talle, Stoke iseenesest ju väga potensiaalikas klubi.
                                Ei nõustu absull. Fazioga polnud tal mõhkugi ühist.

                                Ja kui ta poleks "sobinud kõrgesse kaitseliini" siis tahaks vägagi kuulda selgitust kuidas ta selles äärmiselt hästi hakkama sai kui Jan oli vigastatud? Selles seerias sai ta 9s EPL mängus järjest algkoosseisu, millest 4 olid nullimängud, 4s mängus lasti sisse 1 värav ja ühes mängus 2 väravat, kusjuures seeria jooksul mängiti ManCity (2:1 võit) Liverpooli (1:1) ja Arsenaliga (2:2). Minu meelest oli tema kaitsetöö igati okei - positsioneeris ennast hästi, kui vaja siis tacklingud olid kvaliteetsed, füüsiliselt tugev ja mis selles süsteemis võrdlemisi oluline - suutis ka täitsa kenasti pikki palle kaitsest välja mängida. Samas mingil põhjusel Poch teda ei usaldanud ja selles mõttes oli üleminek mõistlik otsus. Eriti nüüd kus Sanchez ka juures on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X