320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust

    Värisege
    Pead nüüd vastupidise jinxi ka tegema.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      vägev mäng,ei ole midagi öelda. Eriksen oli fantastiline,Dembele on nüüd ka jälle Dembele moodi elajas. Lamela tubli. Kohati oli ikka uskumatult hea domineerimine ,eriti arvestades et mängisime võõrsil ja veel nii suure klubi vastu nagu Juve.

      Lõpptulemus on nüüd pigem meie kätes.

      Kaitsemängu kohta ei ole muud öelda ,kui kohutav. Mõlemad väravad ning mööda löödud penalti tulid kõik ikka väga rämedatest eksimustest. Esimesel käitus terve liin valesti,aga peasüüdlane oli vist Alli,kes mõtles vist et Higuaini sugune mängija meie värava ees erilist ohtu ei kujuta. Seega lasi tal minna. Daviese viga oli selline,et seda ei oska isegi muud moodi seletadagi ,kui et total brainfart.
      Aurier jäi Douglas Costast selgelt maha ja tulemuseks oli viimase hetke suvaline täkeli katse. Samas,midagi ta seal tegema pidi,muidu oleks DC'l ikka liiga vaba ruum. Õnneks Higuain läks ära suruma.

      aga oleme elus ja see on peamine! COYS!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Neetud, sul on ikka maruraske see elu.
        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        Ei tea jah. Juve kodus väljakult ära kaotada ja samahea kui võiduga tulema saada ja ikka ei meeldi. Kogu maakera ilmselt negatiivseim onkel.
        Ma ju ütlesin, et comeback oli korralik ja teist poolaega domineeriti. Ka seda et tulemus tervikuna on igati hää.

        Eks see ole filosoofiline küsimus, kuidas asja vaadata. Kui laskesuusataja, kes stardib jälitussõidus 15. kohalt ja saab liidrist 40 sekki hiljem peale koperdab stardis ise kõigepealt enda parema suusakepi otsa ja siis vasaku suusakepi otsa, murrab mõlemad ja ootab minuti kuni talle uued kepid leitkase, siis lendab rajale kui 35 meest on temast ees ja sõidab ennast lõpuks 13. kohale olles kaugelt kõige kiirem mees rajal (va see äprardus) siis küsimus on - kas see laskesuusataja on selle päeva parim?

        Sisulselt see on täpselt see mida Spurs eile tegi. Ja see mida Spurs just nädalake enne Liverpooli vastu tegi.

        Ma ei oleks pahane kui oleks tõesti puhta klassiga üle mängitud mängu alguses Tottenham. Vahest juhtub. Vihaseks teeb, et lihtsalt magati esimestel minutitel. Ja mitte esimest korda.

        Kommentaar


          vähemalt võideldi end tagasi ja ei lastud täis end erinevalt ühest teisest inglise satsist, kes mulle südamelähedane on

          Kommentaar


            Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
            vähemalt võideldi end tagasi ja ei lastud täis end erinevalt ühest teisest inglise satsist, kes mulle südamelähedane on
            Selle osas vastuväiteid pole.
            Comeback oli võimas.

            Minu meelest oleks järgmine samm alguses endale mitte jahipüssist jalga tulistada, ons seda tõesti palju oodatud, et mehed oleks mängu alguseks valmis?

            Kommentaar


              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Ei tea jah. Juve kodus väljakult ära kaotada ja samahea kui võiduga tulema saada ja ikka ei meeldi. Kogu maakera ilmselt negatiivseim onkel.
              Tottenhami oma saver.

              Kommentaar


                Dembele suunas laulaks "Woody, sign him up, Woody-Woody sign him up." Ma vist jälgisin lõviosa mängust lihtsalt tema toimetamist platsil, kuratlikult hea.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                  Suurepärane mäng, milline meeskondlik tahe. Juventuse sugustele tiimidele tulebki vähemalt 2 ette anda.
                  Salvestatud. Ei jõua teist mängu ära oodata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Keegi võiks mängu ajal punast nuppu vajutada ja väljaku minema sõidutada
                    Lol, bussis hea naerda

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tarry Vaata postitust
                      Tottenhami oma saver.
                      Nagu näha siis Liverpoolil on neid õige mitu

                      Kui ikka aru ei saa, et mängu alguses magada pole fine (noh vb Pooli meestele meeldib kui nende meeskond midagi sellist korraldab), siis on keeruline selgitada kah...

                      Kommentaar


                        Saab lihtsamalt. Asi selles. Maailm pole hukas. Kohati putsis lihtsalt. Tots ka. Lihtne. Suures plaanis progress ja aeaga detailid luubi alla võtta. Poch samas pigem kipub olema tubli trenna, mitte eriline vms paska küll.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Nagu näha siis Liverpoolil on neid õige mitu

                          Kui ikka aru ei saa, et mängu alguses magada pole fine (noh vb Pooli meestele meeldib kui nende meeskond midagi sellist korraldab), siis on keeruline selgitada kah...
                          Ise sa magasid ju ka mängu alguses #silmakirjalik
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                            Ise sa magasid ju ka mängu alguses #silmakirjalik
                            Haha, makse mulle 100k nädalas ja siis oleks jutt teine #thoughpointtaken

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Tunni pärast fuckupi, ei sorry, Fa Cupi mäng võõrsil.

                                Koosseis järgnev


                                Moural esimene mäng algkoosseisus.
                                Also, ilmselgelt oli tark plaan Walker-Petersit mitte laenule saata... isegi sellises mängus ei lasta peale. Noorsand ise võib üsna pettunud olla sellises asjade käigus.

                                COYS!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X