320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Walker saab sel aastal muide EPLi diplomi. Teie ja meie heitleme aga CLis mängimise võimaluse eest.

    Aga tegelikuses tahaks teada mängija, agendi ja manageri, klubi argumente (pean silmas üldist pilti) - milleprärast üks arvab, et ta peaks rohkem papääni saama ja siis vastupidi.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Walker saab sel aastal muide EPLi diplomi. Teie ja meie heitleme aga CLis mängimise võimaluse eest.

      Aga tegelikuses tahaks teada mängija, agendi ja manageri, klubi argumente (pean silmas üldist pilti) - milleprärast üks arvab, et ta peaks rohkem papääni saama ja siis vastupidi.
      No las saab. Good for him.
      Selliseid sõdureid on dajooba. Delph saab ka näiteks.

      See ei tähenda et mul mingisugust respecti nende vastu juurde tuleks.

      Eniveis - minu point oli, et mõndadel on mingid erisoovid. Võib juhtuda, et nad lahkuvad. Aga karavan liigub edasi.
      Mõni mees kes suuremat pilti ei näe, hakkab kohe siin paanitsema aga jätab seejuures tähelepanuta fakti, et just praegust rida ajades on jõutud siia kus praegu ollaks

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        No las saab. Good for him.
        Selliseid sõdureid on dajooba. Delph saab ka näiteks.

        See ei tähenda et mul mingisugust respecti nende vastu juurde tuleks.

        Eniveis - minu point oli, et mõndadel on mingid erisoovid. Võib juhtuda, et nad lahkuvad. Aga karavan liigub edasi.
        Mõni mees kes suuremat pilti ei näe, hakkab kohe siin paanitsema aga jätab seejuures tähelepanuta fakti, et just praegust rida ajades on jõutud siia kus praegu ollaks
        Räme respect klubile. Aga minu isiklik arvamus on see, et "tipus" on oldud vaid viimased kaks ja pool aastat. Ei ma ei mõtle, et talle peaks nüüd selle summa kätte maksma, otse loomulikult on tema kergesti asendatav. Aga proovi sa Kanele asendajat leida kui ta sama tee peaks ette võtma. Siis kukuks (minu arvates) ilus kaardimaja kokku ja potstatakse tagasi kuuendale positsioonile mõne erandi aastaga.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Räme respect klubile. Aga minu isiklik arvamus on see, et "tipus" on oldud vaid viimased kaks ja pool aastat. Ei ma ei mõtle, et talle peaks nüüd selle summa kätte maksma, otse loomulikult on tema kergesti asendatav. Aga proovi sa Kanele asendajat leida kui ta sama tee peaks ette võtma. Siis kukuks (minu arvates) ilus kaardimaja kokku ja potstatakse tagasi kuuendale positsioonile mõne erandi aastaga.
          Okei, aga selle 2,5 aasta sisse mahub ju ka Walkeri müük? Aga see ei kukutanud midagi kokku?
          Ja praegu räägime Alderweireldi võimalikust müügist mitte Kane'ist.

          Kane'iga on see teema, et igasuguste juttude ja spekulatsioonide järgi on ta juba mitu aastat tagasi ära läinud aga... võta näpust.

          Selles osas ma muidugi ei vaidle vastu, et Kane'i kaotus oleKS väga suur löök. Sellise kaliibriga mängija kaotus oleks väga kõva hoop kõikidele meeskondadele maailmas (ehk eranditega mis on ühe käe sõrmedel kokku loetavad). Samas ma ei näe praegu põhjust tema lahkumisest rääkida - pole teemaks lihtsalt

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Okei, aga selle 2,5 aasta sisse mahub ju ka Walkeri müük? Aga see ei kukutanud midagi kokku?
            Ja praegu räägime Alderweireldi võimalikust müügist mitte Kane'ist.

            Kane'iga on see teema, et igasuguste juttude ja spekulatsioonide järgi on ta juba mitu aastat tagasi ära läinud aga... võta näpust.

            Selles osas ma muidugi ei vaidle vastu, et Kane'i kaotus oleKS väga suur löök. Sellise kaliibriga mängija kaotus oleks väga kõva hoop kõikidele meeskondadele maailmas (ehk eranditega mis on ühe käe sõrmedel kokku loetavad). Samas ma ei näe praegu põhjust tema lahkumisest rääkida - pole teemaks lihtsalt
            Walker ei ole ründes nii tähtis kui on seda teised kolm nime seal ees.

            Kui nüüd järjest parematele maadele lähevad kõik, siis kardan, et lõpuks võtab selle tee ka ette Eriksen/Kane või Alli ja siis on järgmine nendest kolmest nimest juba palju palju lähemal lahkumisele. Päästaks vast ainult kellegi nimeka toomine asemele, aga palgaga ju ei konkureerita, ehk kedagi väga ei saa tuua.

            Aga jah, hetkel lihtsalt seis nii ilus klubis, et kuigi olen teise klubi toetaja, siis oleks väga kahju kui sealt järjest hakkaks pudenema. Raha peaks olema, jagagu seda rohkem siis mängijatele.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Walker ei ole ründes nii tähtis kui on seda teised kolm nime seal ees.

              Kui nüüd järjest parematele maadele lähevad kõik, siis kardan, et lõpuks võtab selle tee ka ette Eriksen/Kane või Alli ja siis on järgmine nendest kolmest nimest juba palju palju lähemal lahkumisele. Päästaks vast ainult kellegi nimeka toomine asemele, aga palgaga ju ei konkureerita, ehk kedagi väga ei saa tuua.

              Aga jah, hetkel lihtsalt seis nii ilus klubis, et kuigi olen teise klubi toetaja, siis oleks väga kahju kui sealt järjest hakkaks pudenema. Raha peaks olema, jagagu seda rohkem siis mängijatele.
              Trust meh, Levy ja Poch teavad klubi ehitamisest veidi rohkem kui Sina.
              ja Sinu meetodite ning loogikate järgi ei saaks Spursil mingit edge'i olema, sest "päästaks kellegi nimeka toomine" ja "raha peaks olema, jagagu seda mängijatele" motus operandi järgi saab alati ManU kui Inglismaa kõige rikkam klubi tuua veel suuremaid nimesid ja jagada veel rohkem raha.

              On mindud teadlikult selles suunas, et kellegi tegevuse lahjema kopeerimise asemel on otsitud alternatiivset lahendust. Seni on oldud edukad. Jah, mingil hetkel on palgafondis mingeid korrektuure teha, aga usun, et klubijuhid selles osas pädevadamad.

              Aga muidugi võid veel paar korda kirjutada kuidas "nüüd järjest parematele maadele lähevad kõik" vaatamata sellele, et seni pole antud lausejupil pistmist reaalsusega (isegi kui Toby on lahkumas siis oleks tegemist alates Bale'ist teise algkoosseisu mängijaga kes lahkunud).

              Kommentaar


                Modric?

                Ainus asendamatu mees oleks Kane. Ründajaid Spurs osta ei oska,selles ma arvan,oleme kõik ühte meelt.(Mõned erandid on,tõsi). Teistele positsioonidele oleme asendused ju leidnud.

                Kommentaar


                  Ei saa sellest ründamisest aru, aga see oli vaid minu spekulatsioon, et kui mingeid korrektuure ei tehta siis nii lihtsalt läheb.

                  Igakord oled mu lausetele hoopis teise mõtte sisse pannud - saad must valesti aru.

                  Eelnev postitaja alahindab Erikseni ja Modric lahkus 1 aasta varem kui Bale.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Ei saa sellest ründamisest aru, aga see oli vaid minu spekulatsioon, et kui mingeid korrektuure ei tehta siis nii lihtsalt läheb.

                    Igakord oled mu lausetele hoopis teise mõtte sisse pannud - saad must valesti aru.

                    Eelnev postitaja alahindab Erikseni ja Modric lahkus 1 aasta varem kui Bale.
                    ei alahinda,vastupidi.tegin lihtsa kiire üldistuse. Kunagi tundus et Van Der Vaartist paremat mängijat ei tule meil eenam kunagi,ometi osteti aasta hiljem Eriksen jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                      ei alahinda,vastupidi.tegin lihtsa kiire üldistuse. Kunagi tundus et Van Der Vaartist paremat mängijat ei tule meil eenam kunagi,ometi osteti aasta hiljem Eriksen jne.
                      Tegelikult ma pean tunnistama, et ma sellel ajal ei hinnanud VdV'd nii palju. Tagantjärele hoopis rohkem.

                      Kuigi näiteks Pochi all ta ei kestaks ilmselt poolt hooaegagi... Samas asemele tulnud Eriksen on ka tööloomaks muutunud!

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Igati ootuspärane koosseis
                          Tore näha, et Kane'il lood piisavalt head, et vajaduse korral ta mängu tuua võimalik.

                          Samas muidugi Tobyga on aamen. Koondisepausil mängis, aga täna pole koosseisus.

                          Nüüd paluks üks mäng kus
                          a) ei lase lüüa kiiret/lihtsat avaväravat
                          b) säilitatakse keskendumine kogu 90 minuti jooksul
                          c) ei minda endast välja labase provotseerimise tulemusena.

                          Kui need täidetud siis võiks eeldused heaks mänguks olemas olla. COYS!!

                          Kommentaar


                            Hahahha, lausa karikatuurselt ootuspärane.

                            Tottenham surub ja lükkab söötu, Chelsea laseb seda rahulikult teha, sest Conte saab aru väga lihtsast põhimõttest - maksavad väravad mitte söödud. Kommentaatorid ostavad ära selle, et "Tottenham domineerib mängu" samal ajal kui enne väravat polnud Tottenhamil olnud mitte ühtegi ohtlikku lööki, samas Chelseal oli 2 teravat lööki raamidesse.

                            Et ehk aitaks keegi meenutada, kes mängu võidab? Kas see kes lööb rohkem väravaid või see kes annab rohkem sööte ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Hahahha, lausa karikatuurselt ootuspärane.

                              Tottenham surub ja lükkab söötu, Chelsea laseb seda rahulikult teha, sest Conte saab aru väga lihtsast põhimõttest - maksavad väravad mitte söödud. Kommentaatorid ostavad ära selle, et "Tottenham domineerib mängu" samal ajal kui enne väravat polnud Tottenhamil olnud mitte ühtegi ohtlikku lööki, samas Chelseal oli 2 teravat lööki raamidesse.

                              Et ehk aitaks keegi meenutada, kes mängu võidab? Kas see kes lööb rohkem väravaid või see kes annab rohkem sööte ?
                              Võidab see kellel on eriksen
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                kurat, teine pool oli ikka kõvasti parem (esimesel muide jäidki ainsaiks raami lennanud löökideks Erikseni kastist väljas pandud purakad millest esimese vv ära tõi ja teine nii sulnisti latipõrkest võrku maandus). Eelkõige murti Chelsea vaimselt. Kaks kiiret väravat peaaegu nagu ei millestki . Häste tehtud mehed, väga häste!

                                Igas teises olukorras ütleks, et negatiivse poole pealt tooks välja selle, et lõpupoole mindi natukene tooreks ja palju oli kossisõitmist... aga mitte täna... mitte siis kui vastas on selline kõntsane sats ja kõntsased mängijad, kes ise vastikult mängib, provotseerib, õrritab ja tõmbleb nii mis jaksab.

                                Esimene võit alates 1990. aastast (ühtlasi minu eluaja jooksul) Stanford Bridge'il - peab meeldima!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X