320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul alati viskab veits seda Martin Helme näpuviibutust kõnet pidades, kui rainis oma boldide ja capsidega laivi lendab.

    See vormilangus pidi nagunii mingi hetk tulema, me oleme iga-aastaselt näinud seda. Sellise mängugraafikuga need vähesed tasemel mehed ei kesta tervet hooaega ja pink on jätkuvalt olematu. Polegi muud võimalust, kui Kane, Alli ja Eriksen vähegi jalad alla võtavad, mängu nad ka lükatakse. Samuti pole neid samu härraseid mitte keegi pingi pealt survestamas - teevad nad kehva, keskpärase või hea mängu, vahet ei ole, alustavad nad järgmist mängu ikkagist. Alli ja Kane mõlemad alles taastuvad vigastusest ja Eriksen, kes on meie mängujoonise süda, mängib hetkel ka ikkagi alla igasugust arvestust.

    Kui eelnevatel Pochi hooaegadel on ikka kaitse kaljukindel olnud ja punktikaotused läksid alati ründemeeste impotentsuse alla, siis see hooaeg on asi ikka täitsa balanssist väljas. Dortmundi vastu 2nd leg oli üks väheseid mänge see hooaeg, kus reaalselt sai sellist eneseohverduslikku tööd kaitsefaasis näha, Premmis on olukord ikka kehv mis kehv. Kindlasti on oma osa ka vigastustel, mis on sundinud varasemalt väga hästi toiminud viiese kaitseliini, kus sisuliselt iga mees sai oma parimas rollis mängida, vahetama neljase vastu. Vertonghen-Alderweireld-Sanchez, Dier toetamas on ikka üks tugevamaid Premmi kaitsekoosluseid (kui mitte parim). Äärte peal uhavad Trippier ja Rose, kes on vähemalt minu arust küll puhtad wingbackid ja neljases kaitseliinis äärmisel juhul keskpärased, kui sedagi. Hetkel pigem viljeleme sellist Redknappi värava alt-värava alla mängustiili, mis on ikka korralik rulett ja paratamatult kingib vastastele päris korraliku arvu võimalusi.

    Kommentaar


      Kui Inglise klubi võidab CLi, siis saab viies koht Premmis ka CLi?

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Kui Inglise klubi võidab CLi, siis saab viies koht Premmis ka CLi?
        Jep, sama nagu igalpool mujal kus 4 CL spotti.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Jep, sama nagu igalpool mujal kus 4 CL spotti.
          Juhul kui see klubi on ise top4, kui klubi oleks näiteks liigas seitsmes, saab ikka ainukt top4 + CLi/ELi võitja.

          Juhul kui inglise klubi peaks võitma nii EL kui CLi, pääsevad ainult 3 liiga parimat CLi. (ELi ja CLi võitjaid tabelis ei arvestata)
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Kui Inglise klubi võidab CLi, siis saab viies koht Premmis ka CLi?
            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Jep, sama nagu igalpool mujal kus 4 CL spotti.
            Hmm, ma nüüd googeldasin ja jäi mulje, et on -

            Kui üks top 4 meeskondadest võidab CLi/ELi siis ei muutu midagi - samad 4 tiimi, kohti juurde ei tule.
            Kui liiga 5. või 6. meeskond võidab Euroopa liiga, siis saab CLi 5 võistkonda (esimesed 4+ EL võitja)
            Kui liiga 5. või 6. meeskond võidab Meistrite Liiga siis saab CLi 5 võistkonda (esimesed 4+ CL võitja)
            Kui liiga 5. ja 6. meeskond võidavad üks Meistrite Liiga ja teine Euroopa Liiga siis saavad nemad mõlemad CLi, aga 4. koha tiim jääb Euroopa Liigasse.

            II stsenaariumiga said 5 Inglise tiimi peale kui ManU ELi võitis.
            III stsenaariumiga jäi varem Spurs 4. kohaga välja kui Chelsea võitis CLi ja lõpetas liigas 6. kohal; nüüd, saan aru on see reegel ümber tehtud.

            Need kes seda asja vähe profimalt teevad ja teavad (vince, mõnu, ... keegi veel?) võiks kinnitada või ümber lükata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Reaktsioon ongi see, et kuidagi on spurs parem varasemalt. Anna aega. Kas mingi koosseis varem oleks mingi treeneriga sama saavutanud?

              Ja müüd allid, sonid, walkerid ja asjad kasumiga maha. See ongi areng.
              Sorry, ma pean tunnistama et ma praegu ei saa aru mida silmas pead/mõtled.

              Kommentaar


                Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                See vormilangus pidi nagunii mingi hetk tulema, me oleme iga-aastaselt näinud seda. Sellise mängugraafikuga need vähesed tasemel mehed ei kesta tervet hooaega ja pink on jätkuvalt olematu. Polegi muud võimalust, kui Kane, Alli ja Eriksen vähegi jalad alla võtavad, mängu nad ka lükatakse. Samuti pole neid samu härraseid mitte keegi pingi pealt survestamas - teevad nad kehva, keskpärase või hea mängu, vahet ei ole, alustavad nad järgmist mängu ikkagist. Alli ja Kane mõlemad alles taastuvad vigastusest ja Eriksen, kes on meie mängujoonise süda, mängib hetkel ka ikkagi alla igasugust arvestust.
                No okei, selles osas ma olen kindlasti hüsteeriline jah (hüsteeriliselt vihane, et sittagi ei muutu, I mean) - et mäng kaotatakse just sellisel moel. Ei saa rääkida tervikuna "vormi langusest" kui ühe 45 minutit mängib meeskond nagu kulda. Reaalselt esimesed 45 min polnud Sotonil vähimatki võimalust.

                Kuhu see vorm nüüd siis selle 15 minutiga kadus?
                Et see ei ole ju vormi küsimus. Eile oli asi mängijate häälestuses ja muutustele reageerimises (mõlemad on treeneri teha sellel hetkel). Esimene oli II poolajal s*tt ja teist lihtsalt ei olnud. Kõik fännid nägid, et poolajal tehtud kaks vahetust muutsid mängu ja Soton kontrollis II poolaega. Aga Poch tegi esimese katse seda muuta alles 72. minutil (ja siis oli ka like-for-like vahetus, mitte mingit muudatust formatsioonis või reageeringut uuenenud oludele - see tuli PÄRAST seda kui kaks oli võrgust välja võetud).

                Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                Kui eelnevatel Pochi hooaegadel on ikka kaitse kaljukindel olnud ja punktikaotused läksid alati ründemeeste impotentsuse alla, siis see hooaeg on asi ikka täitsa balanssist väljas. Dortmundi vastu 2nd leg oli üks väheseid mänge see hooaeg, kus reaalselt sai sellist eneseohverduslikku tööd kaitsefaasis näha, Premmis on olukord ikka kehv mis kehv. Kindlasti on oma osa ka vigastustel, mis on sundinud varasemalt väga hästi toiminud viiese kaitseliini, kus sisuliselt iga mees sai oma parimas rollis mängida, vahetama neljase vastu. Vertonghen-Alderweireld-Sanchez, Dier toetamas on ikka üks tugevamaid Premmi kaitsekoosluseid (kui mitte parim). Äärte peal uhavad Trippier ja Rose, kes on vähemalt minu arust küll puhtad wingbackid ja neljases kaitseliinis äärmisel juhul keskpärased, kui sedagi. Hetkel pigem viljeleme sellist Redknappi värava alt-värava alla mängustiili, mis on ikka korralik rulett ja paratamatult kingib vastastele päris korraliku arvu võimalusi.
                Selle lõiguga kahjuks igati nõus.
                Isiklikult ajab harja punaseks Sanchez. Eelmisel hooajal mees tuli ja mängis nagu noor jumal. Sellel hooajal meenuvad üksikud mängud kus ta ei tee viga mis vastastele värava kingiks või vähemalt väga hea võimaluse kingiks. Tohutu samm tagasi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Sorry, ma pean tunnistama et ma praegu ei saa aru mida silmas pead/mõtled.
                  Ehk meeskonda ei saa arendada selliselt, et hoiame hambad ristis koosseisust kinni. Mingi hetk ammendub iga koosseis. Võta näiteks NBA, kus tehakse vahepeal täielik restart, kuna on sell high, buy low. Kane ja Alli oleks mõttekas pigem ilgelt suure papi eest maha müüa ja pigem mõelda sellepeale, et klubi oleks juhtkonna poolest stabiilne ja majanduslikult kindlatel jalgadel. Hetkel seda üritataksegi teha ehk ei võeta mõttetuid riske ja ei loobita ühe hooaja ja karika nimel riskeerivaid summasid sisse (loe: ManU tegemised), vaid üritatakse luua eelmainituga samaväärne baas alla, et saaks tulevikus selliseid rahahulki sisse peksta.

                  Ehk mulle ei meeldi vaadata Spursi mänge, aga mulle meeldib, mida Spurs üldiselt teeb. Rahulik ja järjekindel meeskonna ehitamine stabiilseks tegijaks. Nagu ütles Daryl Morey ühel seminaril, et jalgpalli suurim probleem ongi see, et seal puudub sageli ratsionaalne tegutsemine ja pikk plaan. Ja Pocchettinol tundub see olemas olevat ja seepärast Manu ja Real teda tahavadki, kuna ta looks tõenäoliselt suurema rahaga samamoodi väga tugeva põhja ja veaks siis päris heale järjele meeskonna. Vastand on Mourinho, kes võidab sul kohe karika, aga siis lapid meeskonda hiljem mitu aastat linnusita abil kokku.

                  Kommentaar


                    Veerandfinaalis vastaseks city. Oleks saanud paremini minna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Veerandfinaalis vastaseks city. Oleks saanud paremini minna.

                      Jep, aga hakkasin reaalselt vaatama teie mängudegraafikut. OMG Suht intentsiivne, et Spurs võib põhimõtteliselt otsustada nii City kui Liverpooli hooaja, igav teie fännidel ei ole

                      Kommentaar


                        3. aprillil Crystal Palace vastu kauaoodatud esimene mäng uuel staadionil.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                          3. aprillil Crystal Palace vastu kauaoodatud esimene mäng uuel staadionil.
                          Ainuke asi, et hetkel premieri kodukal pole 3. Aprilli peale ühtegi mängu veel pandud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Ainuke asi, et hetkel premieri kodukal pole 3. Aprilli peale ühtegi mängu veel pandud
                            Noh, küll vaprad sõdurid, kes Premmi veebilehte uuendama peavad, ka esmaspäeval tööle jõuavad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Ainuke asi, et hetkel premieri kodukal pole 3. Aprilli peale ühtegi mängu veel pandud
                              https://www.tottenhamhotspur.com/new...pbZvph1Xt4OEvI

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                                Noh, küll vaprad sõdurid, kes Premmi veebilehte uuendama peavad, ka esmaspäeval tööle jõuavad.
                                Jep, loodame 😄 lihtsalt ma olin just Premmi äpis oma fantasy tiimi checkimas ja märkasin, et seal polnud seda mängu 😀

                                Kommentaar

                                Working...
                                X