320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Thänks. Mul mõnikord tuleb päris hästi välja, hea et meeldis ka Arse*** fännile.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Tõesti ei tea kas nutta või naerda kui see nüüd tõeks sai

      Kommentaar


        Mis ma ütlesin!!! (las pre-kesksin, küll ka ametlik teada tuleb:$)

        Kommentaar


          ahaaahaaa

          Kommentaar


            ohohohohooh

            Soccerneti või siis World Socceri vms podcast tõi esile, et Leedsis oli tema mängimisprotsent vist umbes 60, Newcaste'is 50, Real Madridis 12 ja Boros viimati mingi 76 vms. Suurusjärgud on igatahes paigas.

            Ehk viimases klubis kõike muud kui katki.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              klassika...

              Hutton flies in to seal Spurs switch
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Woodgate jah nüüd ametlik.

                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  täiesti ilma habemeta jeesuke ju

                  Kommentaar


                    Ma siiski sooviks mainida, et Woodgate oli kunagi väga sümpaatne ja kõige parem jalgpallur/kaitsja.

                    Sümpaatne on senini. Esimese lause teine osa tekib ehk ka kunagi tagasi.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Sümpaatne on senini.
                      mis põhjusel? isegi kewelli eest saite rohkem rulli ju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        mis põhjusel? isegi kewelli eest saite rohkem rulli ju
                        Ebaterve huumor postitada mujale.

                        Woodgate - 9 miljonit klubile
                        Kewell - 2 miljonit klubile, 3 miljonit mängijale (või vastupidi, mõte jääb samaks)
                        Last edited by Martin; 30.01.08, 12:14.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          mul on paha. soccerbase'is pole üleminekusummat kirjas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Kõh-kõh. Eks näis, kas õigustab oma tagasihoidlikku hinda.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Amtelik kinnitus siis siin:

                              Welcome to the new Tottenham Hotspur website The page you were trying to access is no longer available. Please visit our homepage.




                              pean tunnistama, et ei tea mehest ikka midagi. ei ole sattunud vaatama ei rangersit ega shotlasi ja seetõttu ei oma ka arusaama millest siis selline furoor, et paremkaitsja ees selline nuts lauale pandi.

                              tsimbomba liikumas samal ajal soojale maale, villa ostmas suure osa reservmeeskonnast (ok, kaks ei ole päris pool), viimased transfer window päevad on nagu ikka väga lõbusad.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                huttonit nägin viimati itaalia vastu mängimas, supper vend oli. olen eelnevalt ka mitu korda rangersit vaadanud ja peab ütlema, et hutton on üks paremaid paremkaitsjaid premier leagues nüüd. oli ka aeg Pascalist lahti saada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X