320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus poiss Bergwijn sai ka vigastada, et see ikaldus ainult süveneb..

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      See on üks põnevamaid teemasid, mis viimasel ajal üles võetud, kahjuks Tottenhamiga juba üsna vähe pistmist.
      Spursi fännina tänan selle teema algatamise ja jätkamise eest.
      Whatever it takes, et juhtida tähelepanu eemale sellest mis sportlikus plaanis toimub.

      Bergwijn ka vigastatud jah nagu mainitud.
      Aga pole hullu, täna on nagunii hooaja viimane mäng ka ju mis see üks mäng siia sinna.

      Liigast enam välja ei kuku (kuigi kahest variandist see tõenäolisem) ja top4 heitlusesse enam ei sekku, niiet need post-season mängud võiks lasta akadeemia kuttidega, äkki hakkab keegi sealt kaela kandma. Noh näiteks tulevikuks kui peaks olema 3 kõige paremat ründavat mängijat korraga vigastatud v nii

      Kommentaar


        Kas ma olen ainus, kellel Pochi ajal oli Spurs üks sümpaatsemaid suure kuuiku mansasid, aga nüüdseks on kindlalt sinna viimasele kohale taandunud? (Kui vastajaks on mingi teise suure kuuiku meeskonna fänn, siis Spurs oli enne umbes muudest sümpaatsemaid, aga nüüd on suurima konkurendi ees eelviimane)

        Kommentaar


          Minu jaoks polnud nad ka Pochi ajal üleliia sümpaatsed. Nii kui asjad mängus valesti hakkasid minema, kukuti väljakul jõhkrutsema ja vastaseid lõhkuma. Helgematel hetkedel suudeti pakkuda vägagi kena mängupilti koos tulemustega, kuid sitematel hetkedel oli jälle tegemist ühe jälgima ja rõvedama satsiga kogu liigas. Mingi teatud negatiivsus ja küünilisus jooksis Spursi mängust Pochi ajal kogu aeg läbi, mis parematel perioodidel küll varju võis jääda, kuid pigem varem kui hiljem jälle välja lõi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kas ma olen ainus, kellel Pochi ajal oli Spurs üks sümpaatsemaid suure kuuiku mansasid, aga nüüdseks on kindlalt sinna viimasele kohale taandunud? (Kui vastajaks on mingi teise suure kuuiku meeskonna fänn, siis Spurs oli enne umbes muudest sümpaatsemaid, aga nüüd on suurima konkurendi ees eelviimane)
            ega siin ometi mingit seost pole?
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Ei tea jah, mina ei otsusta sümpaatsust manageri järgi. Ikka selle järgi, kuidas on ajalooliselt välja kujunenud. Seetõttu on Spurs jätkuvalt suures kuuikus minu jaoks number kaks.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Võis Ndombelele kaasa tunda, kui Mourinho otsustas hakata jälle avalikult musta pesu pesema, aga MNF välja toodud klipid olid päris šokeerivad. Keegi äkki suudab välja võluda kilomeetrid, mis prantslane sel hooajal on läbinud. Ise leidsin ainult Meistrite liiga omad - kuue mängu peale tagasihoidlikud 40.1 km.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Võis Ndombelele kaasa tunda, kui Mourinho otsustas hakata jälle avalikult musta pesu pesema, aga MNF välja toodud klipid olid päris šokeerivad. Keegi äkki suudab välja võluda kilomeetrid, mis prantslane sel hooajal on läbinud. Ise leidsin ainult Meistrite liiga omad - kuue mängu peale tagasihoidlikud 40.1 km.
                  Mis kuradi kaasa tunda.
                  Totaalne kuradi fat fuck. pärismaailmas oleks selline lohh ammuilma vallandatud.

                  Liituda keset suve, olla järgmise aasta märtsis ülekaaluline, vormist väljas ja nii faking laisk et ei viitsi väljakul kolme kiiremat sammu teha. Teenides selle kõrvalt 200k nädalas. Väga kettasse ajab see tüüp.

                  Ja Mou ei öelnud midagi teab-kui karmigi tema kohta ju. Ei mõista üldse seda nunnutamise temaatikat. Et mängija võib reaalselt meeskonnalt VARASTADA 1 mln eur kuus (!!!) , võib ennast paksuks süüa, ei pea trenni tegema jne. aga kui keegi sellele tähelepanu juhib siis on "Awww, issaaand jumaal. Nii raske elu. Vaeseke?"

                  What? Ei saa aru mõne inimese loogikast.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kas ma olen ainus, kellel Pochi ajal oli Spurs üks sümpaatsemaid suure kuuiku mansasid, aga nüüdseks on kindlalt sinna viimasele kohale taandunud? (Kui vastajaks on mingi teise suure kuuiku meeskonna fänn, siis Spurs oli enne umbes muudest sümpaatsemaid, aga nüüd on suurima konkurendi ees eelviimane)
                    Ma ei saa aru, mis lõpus Pochi juures nii sümpaatset oli? Ehk kõrvaltvaatajale ka, aga Sa ju ometi pidi tööalaselt kuulama ka tema pressikonverentse? Mingites asjades oli ta lõpuks juba oluliselt rohkem passive-agressive kui Mou.

                    Ja see "I beljive we played vell today. Boys hvere very brave. I have nothing to saay abut the effort." etc joga, pärast tabeli lõpu otsa tiimilt tuppa saamist? Kaua võib. Ta oli lõpuks täpselt sama nagu ka näiteks Wenger oma agooniaperioodil.

                    Ega siin variante polnud palju võtta, aga Pochist lahti saamine tuli ikka hea mitu kuud liiga hilja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Võis Ndombelele kaasa tunda, kui Mourinho otsustas hakata jälle avalikult musta pesu pesema, aga MNF välja toodud klipid olid päris šokeerivad. Keegi äkki suudab välja võluda kilomeetrid, mis prantslane sel hooajal on läbinud. Ise leidsin ainult Meistrite liiga omad - kuue mängu peale tagasihoidlikud 40.1 km.
                      et teised ei peaks otsima:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Ma ei saa aru, mis lõpus Pochi juures nii sümpaatset oli? Ehk kõrvaltvaatajale ka, aga Sa ju ometi pidi tööalaselt kuulama ka tema pressikonverentse? Mingites asjades oli ta lõpuks juba oluliselt rohkem passive-agressive kui Mou.

                        Ja see "I beljive we played vell today. Boys hvere very brave. I have nothing to saay abut the effort." etc joga, pärast tabeli lõpu otsa tiimilt tuppa saamist? Kaua võib. Ta oli lõpuks täpselt sama nagu ka näiteks Wenger oma agooniaperioodil.

                        Ega siin variante polnud palju võtta, aga Pochist lahti saamine tuli ikka hea mitu kuud liiga hilja.
                        Ma ei mõtle seda viimast perioodi ja seisukohti. Pigem see, kuidas mängiti siin need parimad aastad ja kuidas turul käituti. Üldiselt on mul nad muidugi selles potis, et kui keegi väljast kuuikut nendega mängib, siis hoian nö. autsaiderile pöialt. Omavahelistes mängudes on kaalukausid väga kõikuvad. Ole Manu on näiteks meeldivam, kui olid siin endiste meeste omad enda väga pragmaatilise mägnustiiliga. Lampardi muutunud Chelsea on ka okei. City on igav. Pool oli muidu alati tore, aga viimasel ajal veidi igavad (ja pragmaatilised). Aga Mourinho ja tema mängupilt, noh, pole see.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas diver Vaata postitust
                          Helgematel hetkedel suudeti pakkuda vägagi kena mängupilti koos tulemustega, kuid sitematel hetkedel oli jälle tegemist ühe jälgima ja rõvedama satsiga kogu liigas. Mingi teatud negatiivsus ja küünilisus jooksis Spursi mängust Pochi ajal kogu aeg läbi, mis parematel perioodidel küll varju võis jääda, kuid pigem varem kui hiljem jälle välja lõi.
                          Pepi Shittyga segi ei aja? Kõige jõhkrama toorutsemisega silma paistev meeskond liigas. Tuletaks näiteks eelmise aasta mängu Leicesteri vastu meelde, kus lihtsalt sihilikult lõhuti Leicesteri mehi...

                          Kommentaar


                            Sel hooajal on City kollaste kaartide arvestuses 13.-14. kohal (sama mis Shef Utd), punaste arvestuses jagab 1. - 8. kohta.

                            Eelmisel hooajal kollaste osas 19. kohal ja punastes 14.- 19. Ainult Liverpool sai vähem kollaseid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas COYI Vaata postitust
                              Sel hooajal on City kollaste kaartide arvestuses 13.-14. kohal (sama mis Shef Utd), punaste arvestuses jagab 1. - 8. kohta.

                              Eelmisel hooajal kollaste osas 19. kohal ja punastes 14.- 19. Ainult Liverpool sai vähem kollaseid.
                              Midagi pole teha kui kohtunik ei julge "taktikaliste" vigade eest kollaseid anda.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Wrong again. Vigade arvu poolest City tänavu 16. kohal, eelmine hooaeg 19. kohal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X