320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uuh, see Evertoni mäng oli küll mängupildilt selline, et kordusest vaatama sundimine võiks olla kasutusel piinamismeetodina.
    Väga tuim ja aeglase tempoga mäng.

    Kui varasemas voorus poleks nii sitasti mängitud ja kehva tulemust tehtud, siis ütleks, et "vahet pole kuidas, peaasi et 3p". Nüüd ei tunne et see päriselt kehtiks - CL on läinud ja relekat ei saa. Pigem tahaks nüüd näha mingeid tulevikku silmaspidavaid katsetusi - näiteks Lo Celso 10 peal + Skipp-Ndombele CM või Sissoko-Ndombele CM.
    Või Sessegnon vasakul, Son keskel, Bergwijn paremal Kane'i all.

    Praegune taktika just keskvälja vaatest ei toimi - Winks-Sissoko paar ei suuda piisavalt kiiresti (ja täpselt) palli ründajateni toimetada ega paku tegelikult eriti oluliselt tuge kaitseliinile. Lisaks üldse ei mõista miks Moura't mängitati... eile suutis tähelepanu pälvida s*tta söötmisoskuse ja kaitsjate vahele kinni driblamisega (nagu enamasti)...

    Kommentaar


      Ma isegi ei vaata aga see on ikka väga piinlik.

      Kommentaar


        Panin just peale, et kes seal just vigaseks sõideti? Vaatasin vähemalt viis minutit, aga ei ühtegi kordust ega midagi, vaid kedagi lapitakse

        P.S. ja kas ma nägin seda olukorda õigesti (poiss oli arvutis, ma vaatasin mobiili kõrvalekraanilt), et BMouth läks rünnakule, enne lööki andis kohtunik vile, pall maandus väravas ja kohtunik tõi mängu tagasi keskväljale, et anda BMouthile karistuslöök?

        Kommentaar


          Kommentaar


            Päris karm.
            4 kuu jooksul on Aurier kaotanud nüüd oma isa ja venna. Isiklikus plaanis ikka väga keeruline periood.

            Kusagil intervjuus vist öelnud ka, et kui poleks hakanud omal ajal jalgpalli mängima siis oleks kas kastis või vanglas praeguseks.
            Kuigi mängijana teda hirmus kõrgelt ei hinda just, siis inimlikus plaanis on see kokku päris karm ja kahju temast.

            Ilmselt viimasteks allesjäänud mängudeks jääb Aurier valikust välja.

            Kommentaar


              Ei ole piisavalt c*nte Spursis, seetõttu ei saagi Meistrite liigasse.

              Kommentaar


                Kuidas maha magati see, et Arsenal enam kuidagi teist mööda ka ei saa? Vanasti oli see mõlema poole vaata et kõige tähtsam sündmus.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Kuidas maha magati see, et Arsenal enam kuidagi teist mööda ka ei saa? Vanasti oli see mõlema poole vaata et kõige tähtsam sündmus.
                  Ei mäleta küll, et Tottenham seda tähistanud väga oleks

                  Kommentaar


                    Tottenham on ikkagi korralik sats ja tähistab ainult võidetud karikaid.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Joe Hart will compete with Paulo Gazzaniga to be Hugo Lloris' deputy at Spurs.
                      Ma ei saa aru. Kas 33-aastasel väravavahil poleks veel mõistlikum kusagil esikiipri kohta taotleda? Kasvõi divaris kui Premieris ruumi pole. See Spursi kolmas kiiper on pooleldi pensioneerumine juba.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Joe Hart will compete with Paulo Gazzaniga to be Hugo Lloris' deputy at Spurs.
                        Ma ei saa aru. Kas 33-aastasel väravavahil poleks veel mõistlikum kusagil esikiipri kohta taotleda? Kasvõi divaris kui Premieris ruumi pole. See Spursi kolmas kiiper on pooleldi pensioneerumine juba.
                        Äkki see on valmistumine Lloris rahaks teha?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Joe Hart will compete with Paulo Gazzaniga to be Hugo Lloris' deputy at Spurs.
                          Ma ei saa aru. Kas 33-aastasel väravavahil poleks veel mõistlikum kusagil esikiipri kohta taotleda? Kasvõi divaris kui Premieris ruumi pole. See Spursi kolmas kiiper on pooleldi pensioneerumine juba.
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Äkki see on valmistumine Lloris rahaks teha?
                          Noh jah, kas kolmas või teine.
                          Non-HG kohtadega on kitsas käes, Spursi seisukohalt vahetatakse Vorm umbes samal tasemel 3. väravavahi vastu, ainult üks välismaise mängija koht jääb vabaks. Või siis alternatiivina müüakse Gazzaniga mõne milku eest kusagile promote'itud klubisse ja kolmandaks vv'ks jäetakse keegi akadeemiakutt mis juhul vabaneks lausa 2 non-HG kohta.
                          Harti seisukohalt... jah, üsnagi pensioneerumine tõepoolest. Roll saab olema selline, et mängu saab kirja ainult katastroofilistes oludes ja pigem oleks eeldus selline 3 a peale 1-2-3 mängu, kui sedagi.

                          Kommentaar


                            Hart ei ole just ütlemata hea väravavaht ka, ju siis ei ole championshipis mängimine vms piisavalt glamuurne talle.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Joe Hart will compete with Paulo Gazzaniga to be Hugo Lloris' deputy at Spurs.
                              Ma ei saa aru. Kas 33-aastasel väravavahil poleks veel mõistlikum kusagil esikiipri kohta taotleda? Kasvõi divaris kui Premieris ruumi pole. See Spursi kolmas kiiper on pooleldi pensioneerumine juba.
                              Premier League'i neljakordne Kuldne Kinnas käis foorumit lugema ja läheb selle peale hoopis Türki.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Premier League'i neljakordne Kuldne Kinnas käis foorumit lugema ja läheb selle peale hoopis Türki.
                                Jah, sest kõik mis on Twitteris on tõsi.

                                Samal ajal hõikas Spurs oma ametlikes infoallikates Harti palkamise välja.
                                Leping kaheks hooajaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X