320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1. rainis ütles, et kaitsmine ei tulnud (mängijatel) välja.
    2. Stok torkas, et kuna kaitses oli neid nõnna palju, siis mõnel oleks võinud ikka tulla.

    Et siis, milles teema? Till pauku täis?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Sorry, ikka ei saa aru. Mis numbreid ma ei usalda? Tottenhami kaitsjaid oli ju lihtne loendada, sest mäng käis nende väljakukolmandikul.

      Ei aja sassi. Usun, et heat map näitab päris kenasti ära, millega keegi tegeles. Ega see, kui koristajale anda ametinimetuseks puhastusteenindaja, ei muuda tema tööülesandeid.
      Tõsiselt - saa juba ükskord üle.

      - Pool mängib oma stiili
      - sellele stiilile üks võimalikke vastukäike on loovutada pall ja kaitsta madala liiniga + rünnata kontratega
      - praeguse kuu mängud on näidanud, et niimoodi on võimalik Pooli kuival hoida
      - teiste võistkondade eesmärk ei ole teha Pooli fänne õnnelikuks vaid läheneda mängule nii nagu enda seisukohast kõige mõistlikum tundub
      - eile proovis Spurs seda ka madala kaitsebloki varianti, aga ebaõnnestus

      Naudi teenitud võitu ja saa aru, et meeskonnad lähenevad mängudele erinevalt. See ei muuda veel Kane'i või Son'i kaitsjaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ei aja sassi. Usun, et heat map näitab päris kenasti ära, millega keegi tegeles. Ega see, kui koristajale anda ametinimetuseks puhastusteenindaja, ei muuda tema tööülesandeid.
        Heatmapi ei ole selleks hea tööriist ja koristaja näide ei ole tabav, sest kui keegi pakub puhastusteenust siseruumides, siis on tõesti tema positsioon/ametinimetuse koristaja aga kui ta viivuks läheb kojamehele õue appi, siis see ei tee temast veel kojameest. Mõlemad hoolitsevad heakorra eest aga põhirollid on erinevad. Heatmap võib anda meile kinnituse, et Thiago tõesti mängis tihti nr.6 peal aga ei näita meile tema erinevaid rolle nii selgelt ja taktikaliselt on oluline erinevus kas mängija on MC/CM või DM/DMC.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          No Sinu puhul ma saan veidi aru - meelistrenn on igast asendist proovida siin foorumis mingit keskpärast nalja välja väänata ja üleüldse iga asi mis sarkaskmiga pole öeldud teeb ju igavaks ja pehmoks eksole...

          Aga kui proovida mingite asjade teemal ainult ilkuda, siis kohati hakkab piir ära kaduma, kas oledki pehkinud või tahad cool välja paista.

          Keegi pole öelnud, et eelmsies mängus oleks parem meeskond kaotanud. Tehti läbinisti ebapädev esitus ja nii see mäng oli sitt ja seda ütles ka Mou mängujärgses intekas. Ja ilmselgelt kui vaadata viimase pooleteise kuu tulemusi pole ka seis kiita. Peaks igale tervemõistuslikule inimesele välja paistma.
          Vabandust.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Tõsiselt - saa juba ükskord üle.

            - Pool mängib oma stiili
            - sellele stiilile üks võimalikke vastukäike on loovutada pall ja kaitsta madala liiniga + rünnata kontratega
            - praeguse kuu mängud on näidanud, et niimoodi on võimalik Pooli kuival hoida
            - teiste võistkondade eesmärk ei ole teha Pooli fänne õnnelikuks vaid läheneda mängule nii nagu enda seisukohast kõige mõistlikum tundub
            - eile proovis Spurs seda ka madala kaitsebloki varianti, aga ebaõnnestus

            Naudi teenitud võitu ja saa aru, et meeskonnad lähenevad mängudele erinevalt. See ei muuda veel Kane'i või Son'i kaitsjaks.
            Rainis, see on täiesti okei, et nõrgad võistkonnad nagu Tottenham või Burnley peavad sügaval kaitses istuma, et neil üldse mingit lootust oleks Liverpooli suguste tipptiimide vastu.
            Lihtsalt see on naljakas, et kui peale mängu tuleb peatreener välja ja ütleb, et parem tiim kaotas, kui võimalused ja palli valdamine olid mingi 17-8 ja 75-25 nende kahjuks.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Rainis, see on täiesti okei, et nõrgad võistkonnad nagu Tottenham või Burnley peavad sügaval kaitses istuma, et neil üldse mingit lootust oleks Liverpooli suguste tipptiimide vastu.
              Lihtsalt see on naljakas, et kui peale mängu tuleb peatreener välja ja ütleb, et parem tiim kaotas, kui võimalused ja palli valdamine olid mingi 17-8 ja 75-25 nende kahjuks.
              Tottenham on by default parem tiim kui neil on maailma parim treener ja premmi 2 parimat mängijat.

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Tottenham on by default parem tiim kui neil on maailma parim treener ja premmi 2 parimat mängijat.


                Mitu Tottenhami meest leiad? Ja jalgpalli mängitakse 11kesi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  https://en.wikipedia.org/wiki/PFA_Te...Premier_League

                  Mitu Tottenhami meest leiad? Ja jalgpalli mängitakse 11kesi.
                  Kuidas sa julged minu unistuste maailma rikkuda?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Rainis, see on täiesti okei, et nõrgad võistkonnad nagu Tottenham või Burnley peavad sügaval kaitses istuma, et neil üldse mingit lootust oleks Liverpooli suguste tipptiimide vastu.
                    Lihtsalt see on naljakas, et kui peale mängu tuleb peatreener välja ja ütleb, et parem tiim kaotas, kui võimalused ja palli valdamine olid mingi 17-8 ja 75-25 nende kahjuks.
                    pealelöögid ja pallivaldamine on toredad statistilised näitajad, aga kui miski kirjeldab "kes oli parem tiim", siis selleks on xG ja selle põhjal oligi Tottenham (1,52 vs Liverpooli 1,22) kergelt parem võistkond väljakul. Eile muidugi totaalselt Liverpool.

                    viisteist korda kolmekümnelt peale proovida paariprotsendile efektiivsusega näkkab ka aeg-ajalt, aga see ei ole efektiivsem kui kogu mängu jooksul paari võimalust omada, mis viivad mängija üks-ühele.

                    esimest omavahelist ise ei näinud, lihtsalt konstateerin fakti. seejuures minu pilk pole veel väga suuresti xG-ga ühe mängu lõikes vastuollu läinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      pealelöögid ja pallivaldamine on toredad statistilised näitajad, aga kui miski kirjeldab "kes oli parem tiim", siis selleks on xG ja selle põhjal oligi Tottenham (1,52 vs Liverpooli 1,22) kergelt parem võistkond väljakul. Eile muidugi totaalselt Liverpool.

                      viisteist korda kolmekümnelt peale proovida paariprotsendile efektiivsusega näkkab ka aeg-ajalt, aga see ei ole efektiivsem kui kogu mängu jooksul paari võimalust omada, mis viivad mängija üks-ühele.

                      esimest omavahelist ise ei näinud, lihtsalt konstateerin fakti. seejuures minu pilk pole veel väga suuresti xG-ga ühe mängu lõikes vastuollu läinud.
                      Heat-map on see, mis näitab, kes on väljakul kunn.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Rainis, see on täiesti okei, et nõrgad võistkonnad nagu Tottenham või Burnley peavad sügaval kaitses istuma, et neil üldse mingit lootust oleks Liverpooli suguste tipptiimide vastu.
                        Lihtsalt see on naljakas, et kui peale mängu tuleb peatreener välja ja ütleb, et parem tiim kaotas, kui võimalused ja palli valdamine olid mingi 17-8 ja 75-25 nende kahjuks.
                        Tugev, mittetugev, tipptiim või mitte.
                        Jalgpalli saab mängida mitut moodi, ei ole mingit tõemonopoli selle osas.
                        Pärast kahte sellist hooeaga nagu eeldanuks, et Liverpooli fännid on võitma õppinud, aga suurem osa paraku lihtalt õhku täis läinud ja ära tõusnud. Mainisin seda korra pärast eelmist kohtumist ja kordan nüüd ka - selline fännide nõme käitumine on siiralt vastik vaadata ja muudab klubigi olulsielt vastumeelsemaks.

                        ....

                        Aa ja jälle see eelmine mäng siin jah... no tore, et pole endiselt üle saadud.
                        Ehk nüüd saame teada, et pallivaldamise järgi otsustatakse, kes parem on... eks too näitagi, et iseseisev mõtlemisvõime on puhta vehkat teinud. Ja kui oleksid mängu ennast ka lisaks statistikale vaadanud, siis oleks ehk tähele pannud, et nendest 17st pealelöögist suurem osa olid ikka väga mannetud plönnid. Ja ehk oleks tähele pannud, et võit võeti siiski viimase sekundi nurgalöögi väravaga. Parem või halvem, mõttemängud või mitte - eelmise mängu võitsite ikka ääretult napilt, sõltumata pallivaldamisest või löökide arvust.
                        Veelkord - selle nädala mängu võit oli päevselge ja mäng ühekülgne.

                        Kommentaar


                          pask


                          Kas see on Mourinho teine hooaeg?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            pask


                            Kas see on Mourinho teine hooaeg?
                            selle kommentaariga teed küll pasale liiga veidi.

                            Esimene reaktsioon (juba pärast poolaega) oli küll, et no... viimati sai Brightoni vastu kaotus saatuslikuks treenerile ja kas nüüd siis uuesti? Paar faktorit mängivad sellele vastu - Jose'le antud pikk leping + Levy poisikesearmastus Jose pihta.
                            Selliseks esituseks ei ole ühtegi vabandust võimalik leida. Esimese 45 minutiga Brightoni vastu 1 löök ja see ka tagumisest postist mööda.

                            Ja tulevikku vaadates siis -
                            - ühest küljest tahaks öelda, et kui treener vahetataks, siis kes suudaks panna headele tulemustele mängima koosseisu, kus on täpselt 2 adekvaatset keskpoolikut (Hjojberg ja Ndombele), 2 mängijat kes suudavad väravat lüüa (Son ja Kane) ning kaitsepoolel 0 stabiilset ja kvaliteetset mängijat?!?
                            - teisest küljest on meeste motiveerimine ja olemasolevate piirangute kontekstis laveerimine peatreeneri ülesanne. See kui uimaselt ja tuimalt tänasele mängule peale tuldi - no siin ei olnud kumbagi. Ei olnud motiveeritud mehi ja lisaks puudus ka arusaam kes, kus ja mida peaks tegema. Sisuliselt leidis Mou ühe töötava skeemi ja see eeldas Kane ja Soni tippvormis püsimist. Enne tänast tundus isegi minusugusele jalgpallivõhikule absoluutselt ilmselge, et sama mänguplaani pole võimalik Kane'ita mängida... aga võta näpust - vahetas Kane'i Bale'i vastu ja lootis, et läheb sama edukalt.
                            Lisaks - miks ometigi alustada kolme keskkaitsjaga kui Sul pole äärele panna ründavaid fullbacke?!?! Mida muud sellest sündida saab kui selline kelbas mida täna näha oli?

                            Njah... hooaeg veel ju kestab, aga ikka väga jõuliselt hakkab tunduma, et Jose mahakandjatel oli siiski õigus.
                            Mulle meeldis, kuidas ta tulles tegi ära mingid otsused, mida Poch ei osanud või julenud teha - Rose ja Eriksen meeskonnast nahhui kui hingega asja juures polda. Samuti võib tema otsusest lõigata kasu tulevikus, kuna mingid noored, kes seni tiksusid ja oma kohta otsisid, said mingisuguse konkreetse väljundi - Skipp läks championshipi laenule (liider Norwichi eest põhimees), Sessegnon Hoffenheimi (sai hooaja I pooles arvestatavalt mänguaega) ja Parrott Milwalli (kahjuks vigastus rikkus algust kõvasti). Ja seni eikellegimaal pendeldanud Walker Peters müüdi Southamptionisse.
                            Lisaks suutis ta Ndombele lõpuks jalgpalli mängima panna + hooaja algusest eelmise mänguni Aurier'i panna päris hästi pelama. Ja Kane'ile loodud uus roll on awesome. Aga kui meeskond teeb 17. kohal oleva tiimi vastu 1 mannetu pealelöögi poolajaga ja ka eelnevad mängud on olnud nagu nad on olnud... väga raske on õigustusi leida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Võtan selle enda peale, aga ma ei ole sugugi õhku täis läinud, vaid pole mitte iialgi Mourinhot sallinud. Pragmaatiline, tulemuslik, tituleeritud - jah, kahtlemata. Silmal hea vaadata? Ei, mitte iial. Kui sellist mängu mängib Burnley või Stoke, siis ma saan aru, et see on ainus, mida nad oskavad ja tänu sellele nad üleüldse Premmi tõusid ja püsima jäid. Aga Tottenham? ManU? Chelsea? Kus mõni mängija maksab rohkem kui Burnley koos murulibledega? Minu jaoks on ka see tõsine indikaator, et Mourinho on pärast Interit igast klubist tüliga lahkunud - mängijad ei ole ka temaga rahul, kui esimene vaimustus möödub.

                              Ei midagi Tottenhami vastu. Ainult Mourinho ja tema negatiivne jalgpall. Liverpooli võidud või kaotused ei puutu üldse asjasse.
                              Ma tunnistan esiteks ausalt, et ma olen Mourinho Spursi näinud väga vähe. Aga kas siin ei või olla sarnane keiss Simeone Atleticoga? Et, noh, te vaatate alati neid mänge, kus Mourinho mängib tugevama meeskonna vastu ja istub kaitses. Samas kui tegelikult enamikel juhtudel see ei ole peamine mänguplaan. Sest vist pm kõikides Spursi mängudes, mida ma sel hooajal näinud olen, on nad ikkagi alguses domineerinud ning alles eduseisu saades umbkaitset harrastanud.

                              Kommentaar


                                No mul ei ole midagi spursi või mourinho vastu. Ma tahtsin ainult öelda, et Liverpool 6, Tottenham 0.

                                head uut aastat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X