320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    interiga oleks tulnud isegi saver meistriks too hooaeg. kui conte top4 suudab, siis on ta minujaoks top2 treener maailmas.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      interiga oleks tulnud isegi saver meistriks too hooaeg. kui conte top4 suudab, siis on ta minujaoks top2 treener maailmas.

      Aga mis tegema peab et TOP5 olla?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        No oldigi ju valmis selleks, et Kane müüakse ja mängitakse puhtalt kontraid Soni ja Moura peale. Selliselt oleks plaan ilmselt töötanud, sest Santo sellist asja oskab. Aga nüüd Kane jäi ja korraga ei sobinud ükski asi kokku.

        Ja rainise tekst on ses osas kummaline, et kes need kohutavad mängijad koleda raha eest meeskonda tõi? Või tulid nad ise?
        Esimese poole osas - veidi naljakas jutt. Sellel ajal kui Mou juhtimisel eelmise hooaja alguses edukalt mängiti siis tegid Son ja Kane kombos just kontratest paljudele vastastele palju haiget. Kane'i teema pole mitte kontrate peale mängimine - ta ei ole suuteline enam üldse mängima. Ilmselgelt mitte oskuste tõttu vaid ikka motivatsiooni.

        Teise poole osas - mis osas kummaline? Kas ma olen kusagil väitnud, et klubi on teinud head tööd, aga need mängijad on sitad? Või ütlesin ma, et mängijad on sitad? enda meelest viimast. See, et klubi recruitment policy ja skautimine tervikuna on olnud väga-väga nõrgad ja turul on käitutud idiootselt - eriti perioodil mis jäi Soni ja Regulioni&Hjojbergi hankimiste vahele - see tundub ülimalt ilmselge fakt. Ükskõik kes treeneriks määrata, skautimist ja mängijateturul tegutsemist peab parandama. Muidu ei aitaks isegi Pepi, Klopi ja Flicki trio treeneritiimis kusagile...

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Esimese poole osas - veidi naljakas jutt. Sellel ajal kui Mou juhtimisel eelmise hooaja alguses edukalt mängiti siis tegid Son ja Kane kombos just kontratest paljudele vastastele palju haiget. Kane'i teema pole mitte kontrate peale mängimine - ta ei ole suuteline enam üldse mängima. Ilmselgelt mitte oskuste tõttu vaid ikka motivatsiooni.

          Teise poole osas - mis osas kummaline? Kas ma olen kusagil väitnud, et klubi on teinud head tööd, aga need mängijad on sitad? Või ütlesin ma, et mängijad on sitad? enda meelest viimast. See, et klubi recruitment policy ja skautimine tervikuna on olnud väga-väga nõrgad ja turul on käitutud idiootselt - eriti perioodil mis jäi Soni ja Regulioni&Hjojbergi hankimiste vahele - see tundub ülimalt ilmselge fakt. Ükskõik kes treeneriks määrata, skautimist ja mängijateturul tegutsemist peab parandama. Muidu ei aitaks isegi Pepi, Klopi ja Flicki trio treeneritiimis kusagile...
          Meibi tõesti. Ma ei julge suga vaielda ka, sest ma ütlesin, et Skipp saadetakse Norwichi sel aastal ka, aga sa ütlesid, et ta on nii vinge vana, et jääb Spursi. Nüüd ongi Spursis!

          Kommentaar


            Conte'ga võiks eeldada et hakkab ka kaitse pidama.

            Kommentaar


              Tundub, et nädalavahetuse mängust võeti seljavõit.

              Kommentaar


                Kui Conte peaks totenhami sel hooajal top3 välja vedama...

                Kommentaar


                  Algselt postitas keitsik Vaata postitust
                  Kui Conte peaks totenhami sel hooajal top3 välja vedama...
                  Siis ma järgmine hooaeg ei tee ühtegi postitust soccernetis! Mis sa vastu pakud? Või teeme lausa reaalse beti?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    interiga oleks tulnud isegi saver meistriks too hooaeg. kui conte top4 suudab, siis on ta minujaoks top2 treener maailmas.
                    Top1 on OGS?

                    Today marks exactly 5,000 days since Tottenham last won a major trophy.
                    Aga tegelikult võivad Spursi fännid üli sillas olla. Sellise kaliibriga mees omale saada. Spursi treenerite ajaloos läheb ilmselt esikohale.
                    Teistega on ta varasemalt sitast saia teinud küll aga see on tõeline väljakutse.

                    Kommentaar


                      Konverentsiliiga!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Spursi treenerite ajaloos läheb ilmselt esikohale.
                        Kui teeb järgmine hooaeg liiga/karika duubli, võib ehk Bill Nicholsoniga samas lauses mainida. Muidu - ära räägi lollusi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Conte vene keelt oskab?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Conte vene keelt oskab?
                            Pole hullu, küll Paskotši õpetab

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                              Siis ma järgmine hooaeg ei tee ühtegi postitust soccernetis! Mis sa vastu pakud? Või teeme lausa reaalse beti?
                              Ja kui ei tule top3, siis sa võiksid rohkem postitada. Oleks nagu toredaks vastukaaluks nendele kahele tolale, kes suudavad heal juhul lihtlausetes mingeid suvalisi küsimusi kirjutada.

                              edit: Teemasse ka, Spursil kogemata võibolla isegi hea hange. Kui Conte nüüd ainult poole aasta pärast virisema ei hakka, et miks Levy ei anna raha või osta talle täpselt neid mängijaid keda ta soovib. Viimastel aastatel jäänud pigem selline mulje, et kõik ostud ei ole tehtud vastavalt peatreeneri plaanidele ja soovidele. rainis kinnitab või lükkab ümber.

                              Kommentaar


                                Spursi kapifännina olen väga rahul, usun et annab tiimile teise hingamise.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X