320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Et parem on jaa see, kui mingi meeskond saab suluseisust värava ja pääseb edasi. See ongi jalgpalli parim shit.

    Kommentaar


      samamoodi nagu ma ei saa ekre fännidest aru, ma ei saa ka VARi heiteritest aru. suluseis oli ffs

      kuidas saab üks täiskasvanud inimene arvata, et see oleks palju vingem kui Kane oleks 3 meetrit suluseisus olles löönud võiduvärava???? (selleks VAR ongi, et kindlaid eksimusi ära hoida)
      Äkki väravajoone tehnoloogia tuleks ka ära kaotada? United sai värava millimeetritega nädal aega tagasi, nah kohtunik poleks seda väravaks lugenud ja nüüd me usaldame mingit KELLA kohtuniku käel.


      Millal keegi viimati nii haledalt pasundas nagu conte pärast mängu? vb lihtsalt ei meenu.


      Conte arvates vääris Tottenham võitu, nüüd tuleb neil aga viimases voorus Marseille' vastu tulemust püüda. "Ma ei saa aru, miks me peame järgmises mängus pingutama, kui oleksime võinud edasipääsu juba nüüd tagada. Kui selliseid olukordi leiutatakse, tekitab see klubile väga palju kahju," torises itaallane.

      Keegi vastas talle ka, et asi on hoopis selles, et 5st mängust on 2 võitu 2 viiki ja 1 kaotus? Tegelt paneb imestama, et tal juba junn jahe - marseille vastu võõrsil piisab viigist ju?
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Kui mängija on ilmselges suluseisus ja selle määramiseks on vaja tehnika abi, siis järelikult on kohtunik täpselt nii kehva, et ta ei tohi antud tööd teha.
        Kui mängija on/ei ole sulus mingid sentimeetrid, siis hetkel veel pole tegemist päris arvutimänguga. Vaid luust ja lihast ning emotsioone ja ebaõiglust täis dünaamilise mänguga.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Jube oli jälgida
          Tuleb valida möni konservatiivsem hobi, mis pole veel jubeda tehnoloogiaga ära rikutud.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Kui mängija on ilmselges suluseisus ja selle määramiseks on vaja tehnika abi, siis järelikult on kohtunik täpselt nii kehva, et ta ei tohi antud tööd teha.
            Kui mängija on/ei ole sulus mingid sentimeetrid, siis hetkel veel pole tegemist päris arvutimänguga. Vaid luust ja lihast ning emotsioone ja ebaõiglust täis dünaamilise mänguga.
            ebaõiglus on mängus ainult siis kui me VARi ei kasuta. hetkel jõustus ÕIGE tulemus.

            kohtunik ei pea kohe ebakompetentne olema kui ta eksib, keegi vaateväljas ees ja sa lihtsalt ei näe näiteks.

            sa muidu nutitelefoni kasutad? viska parem prügikasti.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              kas Kane on pallist eespool?
              Spurs.jpeg?strip=all&quality=100&w=960.jpg
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                ebaõiglus on mängus ainult siis kui me VARi ei kasuta.
                Ma isegi muud ei hakanud lugema, sest...

                ...mine vaata Inglismaa kohtunike teemat.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Raske on mõista neid inimesi, kes pigem "ah nahhui see VAR, palli oli ju väravas". Mingi seltskond eelistab alati reeglitest üle sõitmisega järgmise sammuni jõudmist (küllap ka muude asjadega elus, sest ju mugavam). Ära faking virise ja löö määrustepärane värav ja siis alles juubelda rsk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                    Ma isegi muud ei hakanud lugema, sest...
                    "pilt"
                    ...mine vaata Inglismaa kohtunike teemat.
                    aga vastama pidid ikka? ei rebi su väide hetkel.

                    VAR loob õiglust, KOHTUNIKUD seda tõesti inglismaal ei tee. Süüdi ei ole VAR, süüdi on kohtunik. Suluseisu olukordades ei ole kohtunikul õnneks otsustamisvõimet, kas on sulg või siis ei ole, lihtne.

                    jah Kane on pallist eespool, pall on õhus ehk ei sa ei tõmba palli joont sealt kus ta pildi peal muruga kontaktis on.

                    see pole isegi close suluseis, mingi 10-20+ cm on Kane sulus ju. absoluutselt ei saa aru mille üle vinguda isegi kui VAR ei meeldi.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      huvitav, et viimasel ajal ainuke inimesi keema ajav teema selles foorumis on VARi jaur

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                        aga vastama pidid ikka? ei rebi su väide hetkel.

                        VAR loob õiglust, KOHTUNIKUD seda tõesti inglismaal ei tee. Süüdi ei ole VAR, süüdi on kohtunik. Suluseisu olukordades ei ole kohtunikul õnneks otsustamisvõimet, kas on sulg või siis ei ole, lihtne.

                        jah Kane on pallist eespool, pall on õhus ehk ei sa ei tõmba palli joont sealt kus ta pildi peal muruga kontaktis on.

                        see pole isegi close suluseis, mingi 10-20+ cm on Kane sulus ju. absoluutselt ei saa aru mille üle vinguda isegi kui VAR ei meeldi.
                        Vastasingi sellele, et sa räägid endale vastu.

                        Igaks juhuks maini korra veel ära, et maailma loomise algusest olen rääkinud, et vaja on tõsta kohtunike taset, mitte tilu-liluga fassaadi parandada ning siis kunagi imestada, et maja kukub kokkus sest pahteldasid vundamendis vaod kinni.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Et parem on jaa see, kui mingi meeskond saab suluseisust värava ja pääseb edasi. See ongi jalgpalli parim shit.
                          Jah. Jalgpall oli 150 aastat inimeste, mitte tehnoloogia mäng.

                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                            Vastasingi sellele, et sa räägid endale vastu.

                            Igaks juhuks maini korra veel ära, et maailma loomise algusest olen rääkinud, et vaja on tõsta kohtunike taset, mitte tilu-liluga fassaadi parandada ning siis kunagi imestada, et maja kukub kokkus sest pahteldasid vundamendis vaod kinni.
                            suluseis ja kohtuniku otsused pole ju omavahel seotud. lisaks ilma VARita teeksid kohtunikud veel hullemaid otsuseid, saab vähemalt mõnegi totaalse sita ära päästa (inglaste puhul)

                            ,et ei räägi ma endale vastu siin.

                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                            Jah. Jalgpall oli 150 aastat inimeste, mitte tehnoloogia mäng.
                            hakkad allkirju koguma, et kaotame suluseisu üldse ära? mingi loll uus reegel ju.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              suluseis ja kohtuniku otsused pole ju omavahel seotud. et ei räägi ma endale vastu siin.
                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              ebaõiglus on mängus ainult siis kui me VARi ei kasuta.
                              Ma saan aru, et kui VAR on mängus, siis ebaõiglust pole. Või mida sa mõtlesid selle ütluse all?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                A kujutage ette, kui oleks teie lemmiktiimi vastu jäetud suluseis võtmata. Ehk teie näete, kúll pärast kordusi, teie sõbrad näevad, aga öeldakse, et see nii napp ja 150 aastat oli inimeste mäng. Ses osas ongi suluseis frustreeriv shit, aga see on või ei ole. Penaltid jms on teine asi, seal võib mingit eri päevadel täiesti lampi minna, aga suluseis on selgelt mõõdetav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X