320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    A kujutage ette, kui oleks teie lemmiktiimi vastu jäetud suluseis võtmata. Ehk teie näete, kúll pärast kordusi, teie sõbrad näevad, aga öeldakse, et see nii napp ja 150 aastat oli inimeste mäng. Ses osas ongi suluseis frustreeriv shit, aga see on või ei ole. Penaltid jms on teine asi, seal võib mingit eri päevadel täiesti lampi minna, aga suluseis on selgelt mõõdetav.
    Liverpooli toetajana olen igast lahedaid olukordi kogenud ja põdenud, kuid kordagi pole mõelnud, et peaks joonlaua välja võtma ning murulible kõrgust mõõtma hakkama.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      A kujutage ette, kui oleks teie lemmiktiimi vastu jäetud suluseis võtmata. Ehk teie näete, kúll pärast kordusi, teie sõbrad näevad, aga öeldakse, et see nii napp ja 150 aastat oli inimeste mäng. Ses osas ongi suluseis frustreeriv shit, aga see on või ei ole. Penaltid jms on teine asi, seal võib mingit eri päevadel täiesti lampi minna, aga suluseis on selgelt mõõdetav.
      Ah ära aja jama. Kõigi lemmiktiimide vastu on kohtunikud eksinud, mis on täiesti normaalne, sest inimene ongi ekslik. Sellist millimeetrite vedamist poleks minu noorpõlves keegi uneski näinud.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        need pole millimeetrid kullake, pakun puusalt, et 20cm aga võib vabalt ka rohkem olla.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

          Liverpooli toetajana olen igast lahedaid olukordi kogenud ja põdenud, kuid kordagi pole mõelnud, et peaks joonlaua välja võtma ning murulible kõrgust mõõtma hakkama.
          No asja häda tekkis ikka suuresti sel hetkel, kui siin karjuti "fucking disgrace" ja "UEFAlona" ja muid asju, mille kõrval lubati asjassepuutuvad kohtunikud ära tappa. Seepärast on ka kõik need vidinad asjale juurde kruvitud, kuna kohtunike eksimuste kaal on emotsionaalselt ja rahaliselt nii suur, siis on vaja luua kohtunikele turvavõrk, et vähemalt sellised asjad saab paika. Noh, et ei ole pool meetrit Lampsi värav üle joone, 50 000 inimest statkal näeb, aga see üks ei näe pmst.

          Ses osas, et praegu on rahvas vihane, et veits emotsiooni läks persse, aga mingi suurklubile vilistatakse mäng ära, sest punase ninaga šotlane vaatab kurjalt ja kohtunikul hakkab jalg värisema hetki on veits nagu vähem.

          Kommentaar


            Ma leian, et mõlemalt poolt head argumendid ja ega see VAR kuhugi ära kao. Raske harjuda kõigest. Eks tuleb ajaga kaasas käia ja leppida. Äkilise enodirfiinitaseme saab ikka lakke korraks kui 90+5 ära lööd, win-win.
            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

              No asja häda tekkis ikka suuresti sel hetkel, kui siin karjuti "fucking disgrace" ja "UEFAlona" ja muid asju, mille kõrval lubati asjassepuutuvad kohtunikud ära tappa. Seepärast on ka kõik need vidinad asjale juurde kruvitud, kuna kohtunike eksimuste kaal on emotsionaalselt ja rahaliselt nii suur, siis on vaja luua kohtunikele turvavõrk, et vähemalt sellised asjad saab paika. Noh, et ei ole pool meetrit Lampsi värav üle joone, 50 000 inimest statkal näeb, aga see üks ei näe pmst.

              Ses osas, et praegu on rahvas vihane, et veits emotsiooni läks persse, aga mingi suurklubile vilistatakse mäng ära, sest punase ninaga šotlane vaatab kurjalt ja kohtunikul hakkab jalg värisema hetki on veits nagu vähem.
              Kahjuks raha ees ja mured järgi ning ega siin suurt polegi midagi teha, sest üldiselt toimuv on juba inimkonna fopaa.

              Et ega ma nii loll ka pole, et ei saa aru, et tehnika mängu üle ei võta. Ma olen päris kindel, et varsti saame sarnaselt väravajoone tehnoloogiale ka suluseisu suht-koht momentaalse fikseerimise tehisintellekti näol. Aga ma ei arva, et seda (tehnikat) on vaja. Vastupidi siis eks Ma arvan, et on vaja jätta võimalus eksimiseks ning seeläbi ebaõiglusega toime tulemiseks (kasvamiseks). Ning maailma populaarseim spordiala sobib selleks paganama hästi tegelikult.
              Kohtunike taset on vaja kõigest tõsta ning otsustele läbipaistvust lisada... aga nuh, kõike seda mantrat olen ma juba liiga pikalt jauranud - mõistlikum on eluga edasi minna.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                ma pole üle pika aja midagi nii lolli lugenud. selle asemel, et suluseis momentaalselt eksimusteta fikseeritaks võiks mängu jääda INIMEKSIMUS. lihtsalt wow.

                see oleks sama rumal kui olümpial 100m jooksus käsitsi stopperiga aega võtta. tegelt mitte nii hull, sest jalgpallis on 100 korda suuremad rahad ja kõikse muu mängus.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Ma kõigest väärtustan inimest ja tema arengut rohkem, kui raha.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Ma kõigest väärtustan inimest ja tema arengut rohkem, kui raha.
                    Aivar, sina?

                    Kommentaar


                      Mulle pigem tundub, et Aikul on selle joonlauaga sama palju seost, kui Tottenhamil karikate kapiga.
                      e: oli vaja lõpuks midagi teemasse ka lihtsalt kirjutada.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        See oli ikka päris kahtlane kuidas Son väljakult ära tuli?

                        Ei tundunud kõige hullem pauk, https://streamable.com/zel4ir

                        Loodetavasti kõik okei
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          samamoodi nagu ma ei saa ekre fännidest aru, ma ei saa ka VARi heiteritest aru. suluseis oli ffs

                          kuidas saab üks täiskasvanud inimene arvata, et see oleks palju vingem kui Kane oleks 3 meetrit suluseisus olles löönud võiduvärava???? (selleks VAR ongi, et kindlaid eksimusi ära hoida)
                          Äkki väravajoone tehnoloogia tuleks ka ära kaotada? United sai värava millimeetritega nädal aega tagasi, nah kohtunik poleks seda väravaks lugenud ja nüüd me usaldame mingit KELLA kohtuniku käel.


                          Millal keegi viimati nii haledalt pasundas nagu conte pärast mängu? vb lihtsalt ei meenu.


                          Conte arvates vääris Tottenham võitu, nüüd tuleb neil aga viimases voorus Marseille' vastu tulemust püüda. "Ma ei saa aru, miks me peame järgmises mängus pingutama, kui oleksime võinud edasipääsu juba nüüd tagada. Kui selliseid olukordi leiutatakse, tekitab see klubile väga palju kahju," torises itaallane.

                          Keegi vastas talle ka, et asi on hoopis selles, et 5st mängust on 2 võitu 2 viiki ja 1 kaotus? Tegelt paneb imestama, et tal juba junn jahe - marseille vastu võõrsil piisab viigist ju?
                          Oh mis jaur kokkuvõttes üles keerutatud veel eelmise CL mängu teemal.
                          Päris uskumatu küll, aga tuleb Linduriga nõustuda.

                          Sulg on sulg. Reegel on reegel. Ja Conte tõmblemine ja ohkimine oli faking hale.
                          Kogu meeskond lükkab 45 minutit jummala lõdva lohviga ringi, siis teisel poolajal hakatakse mängima, aga ka söödumeisterlikkust pole, et kaitsest läbi mängida/sööta - taotakse palle tsenerdustena kasti uuesti ja uuesti ja uuesti. Ja ajada kõik nüüd kohtunike kaela - kurat mingi enesekriitika võiks ka ikka olla. Piinlik sellises vanuses inimese kohta nagu Conte on.

                          Aga noh, selles osas ajab mingit omamoodi heavy-metal värki siin - 3 mängu järjest lisaaja väravast võit. Esimeses võeti VARiga (veelkord - õigustatult) ära aga ülejäänud 2 jäid jõusse. Viimasega ka CLi grupi võit kotis. Midaiganes.

                          Isegi kui Pool on kehvas seisus siis sellise esimese poolajaga nagu viimases neljas mängus nähtud on selleks ajaks mäng juba tehtud kui Spurs lõpuks liigutama hakkab platsil.
                          Või nagu üks tuttav postitas- nädalavahetuse mängu kickoff Eesti aja järgi-
                          Liverpool 18:30
                          Tottenham 19:32

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Contelt peale Villalt peksa saamist: "ah Spurs pole mingi klubi veel, gotta invest invest invest, praegune on alles lambi (mitte top4) sats" ...
                              Ennustan et hooaja lõpus on kindlalt sack tulemas, aga vabalt ka varem juba.

                              Kommentaar


                                Londoni derby kodus ja Spurs mängib alles siis normaalsemalt, kui mäng on juba Conte joonistest kinni hoides ära kaotatud ja lõpus on pohh ja mängijad teevad "oma asja" ja mängupilt on kohe parem. Ma ei tea kuidas Spursi fännid endiselt kannatavad seda meest siin pukis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X