320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Postecoglou kõlab huvitavalt vähemalt. Selles klubis on kahjuks lihtsam ebaõnnestuda kui õnnestuda. Mis Kane'i otsus olema saab?
    Miks lihtsam? Karikaid ei nõuta, teed top6 ära ja oled juba kunn.

    Kommentaar


      Now that the season and all domestic cup competitions have concluded, we are delighted to announce the appointment of Ange Postecoglou as our new First Team Head Coach. Becoming the first Australian to manage in the Premier League, Ange will join us on 1 July on a four-year contract.

      Kommentaar


        Huvitav kas t6esti D.Levi on selline kretiin, et hoiab v2gisi oma tippm2ngijat kinni, et saaks veel yhe hooaja Kane'i s2rke myya, no mather what.
        Kane on kahjuks ise soft ehk ta ei hakka ka Levi uksel pr6mmima, et myy nyyd or else ehk ei hakkagi enam v2ljakul performima.
        Igatahes Real'i jaoks kypsetatakse selline hind, et nood loobuvad ja pigem hangivad turult kellegi noore ning ManU'le ei taha myya ja kuhu krt veel ta minna saaks? PSG? Bayern'il vist ka selliseid rahasid ei ole kombeks laksida. Newcastlel oleks pappi kaarte segada, aga seal klubis manageeritakse ka asju m6istlikult paistab ning sellist saagat ette v6tma ei hakata pigem.

        Kommentaar


          No kui Realil tekib võimalus Mbappe saada, pole Kane enam teema.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Bayern have already made two bids to Spurs for the England captain KANE -- the second one worth €94 million ($103.19m). The club's hierarchy could be tempted to submit an improved bid to get the deal over the line.

            Kommentaar


              Kane pmst Bayerni poiss. Mõtteid?
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Mõtted on segased. Minu silmis on ta eluaegne Spursy. Kas Bundesliga pokaal on selline asi, mida Inglismaal mäletatakse veel aastakümneid. CL-i võit ei ole Tucheli Bayerniga kindlasti enesestmõistetav asi.

                Kommentaar


                  Klubi ja fännide silmis kindlasti legend igavesti. Ma arvan, et ükski Spursi fänn ei pea viha Kane vastu klubist lahkumise tõttu. Seda praegust käiku saab hinnata alles hiljem. Saksamaal võidetud tiitlid vaevalt, et kellegi kulmu kergitama panevad. Kui Kane suudab Bayerni ridades võita CL-i, siis ma ütleks, et Tottenhamist lahkumine oli õige otsus, kui mitte, siis oleks võinud Spursi jääda. Samas saab ka nii teha, et mängida neli aastat Bayernis üritades võita nii palju kui võimalik. Seejärel tulla tagasi Tottenhami, mängida veel kolm-neli aastat üritades liiga parima skoorija tiitel endale võtta.

                  Kommentaar


                    Kane'ita Spurs on pm West Ham.

                    Kommentaar


                      Richarlison lööb mingi 15 väravat, noh!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tassike Vaata postitust
                        Mõtted on segased. Minu silmis on ta eluaegne Spursy. Kas Bundesliga pokaal on selline asi, mida Inglismaal mäletatakse veel aastakümneid. CL-i võit ei ole Tucheli Bayerniga kindlasti enesestmõistetav asi.
                        Bundesliga võit on samaväärt tiitel, mis Premi võit.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust

                          Bundesliga võit on samaväärt tiitel, mis Premi võit.
                          Jah aga Bayerniga selle võitmine pole mingisugune märkimisväärne saavutus, mida lastelastele kunagi rääkida, et saime siukse asjaga hakkama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas NoWay Vaata postitust
                            Klubi ja fännide silmis kindlasti legend igavesti. Ma arvan, et ükski Spursi fänn ei pea viha Kane vastu klubist lahkumise tõttu. Seda praegust käiku saab hinnata alles hiljem. Saksamaal võidetud tiitlid vaevalt, et kellegi kulmu kergitama panevad. Kui Kane suudab Bayerni ridades võita CL-i, siis ma ütleks, et Tottenhamist lahkumine oli õige otsus, kui mitte, siis oleks võinud Spursi jääda. Samas saab ka nii teha, et mängida neli aastat Bayernis üritades võita nii palju kui võimalik. Seejärel tulla tagasi Tottenhami, mängida veel kolm-neli aastat üritades liiga parima skoorija tiitel endale võtta.
                            Ma ei ole absoluutselt nõus. Tiitlid ikkagi loevad mängijatele väga palju ja kui ta Saksamaal saab liiga ja/või karikasarja tiitli, siis see tõenäoliselt on tema jaoks juba õnnestumine. Kõik tahavad võita, vahet ei ole kas tegemist on mingi miki hiire karikaga või ei. Kindlasti on Bayern ka CLi kontekstis palju võimekam kui Spurs.
                            Kogu austuse juures Tottenhami vastu, ma tõsiselt ei usu, et Spurs lähiaastatel midagi võidab. Premmi tipud on ikka kõvasti tugevamad kui Spurs, vaatamata sellele, et kohati suudetakse neile hambaid näidata.
                            See Premmi top scorer on ka selline so-so, Haaland tuleb nagunii sellise hooga, et kui pikemaks ajaks Premmi jääb, siis võtab selle ka ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas noway Vaata postitust
                              klubi ja fännide silmis kindlasti legend igavesti. Ma arvan, et ükski spursi fänn ei pea viha kane vastu klubist lahkumise tõttu. Seda praegust käiku saab hinnata alles hiljem. Saksamaal võidetud tiitlid vaevalt, et kellegi kulmu kergitama panevad. Kui kane suudab bayerni ridades võita cl-i, siis ma ütleks, et tottenhamist lahkumine oli õige otsus, kui mitte, siis oleks võinud spursi jääda. Samas saab ka nii teha, et mängida neli aastat bayernis üritades võita nii palju kui võimalik. Seejärel tulla tagasi tottenhami, mängida veel kolm-neli aastat üritades liiga parima skoorija tiitel endale võtta.
                              bhahahahahahahaahahahah
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                                Jah aga Bayerniga selle võitmine pole mingisugune märkimisväärne saavutus, mida lastelastele kunagi rääkida, et saime siukse asjaga hakkama.
                                Kui ise oled elus natukene meeskonna sporti harrastanud siis iga karikas (mitte audi cup) on märkimisväärne saavutus mängijale kuna niisama ei anta midagi. Eriti kui sa pole elus midagi vôitnud ja vaid tühja uhanud ja see esimene karika vôit on alati magus, see muudab ka suhtumist kuna saad aru kui raske see on aga tahad veel seda tunnet. Olgu selleks bundesliga vôi midagi muud. Kindlasti jääb see meelde ja pakun, et ainult toob kasu ka Inglismaa koondisesse. Kapteni standardid ka muutuvad turniiridel.

                                Ainuôige otsus Kanelt!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X