320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas Cisse mängib?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Kuidas Cisse mängib?
      No vapsjee, just lõi värava. Masendav mäng Tottenhamilt..

      Kommentaar


        richardson lõi kauglöögi tahanurka ,jenas lõi vahepeal 1-1 tagasipõrkavast pallist, cisse lõi peaga 2-1

        Kommentaar


          elu on kui lill, white hart lanel
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar




            Väidetavalt oli sellele vennale lõpus antud valik - kas nöör või Spursi treenerikoht.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              tottenham võib omale ka igasuguseid mehi kokku osta aga läheb nii nagu alati ehk ei suuda seda meeskonda ükski mees mängima panna
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                no praegu on igati loogiline, kui põhiründaja on bent ja veel üksi ees ka.
                kahte ründajat on meeskonnale juurde vaja, oletame, et berbat pole.

                Kommentaar


                  See on siililegi selge ,et ründesse on jõudu juurde vaja.....minu arvates just sellist targetmani...kes lööb...ja kes suudab selle palli seal ees pidama saada.....Bent seal ees kül üksi hakkama ei saa...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    tottenham võib omale ka igasuguseid mehi kokku osta aga läheb nii nagu alati ehk ei suuda seda meeskonda ükski mees mängima panna
                    Millest selline järeldus....see ,et kaks esimest mängu on kaotatud on loomulikult pettumus ,aga peab ka sellest aru saama ,et uus treener palju uusi mehi jne...võtab natuke aega kui hakkavad tulemused tulema....ja see jutt ,et "tottenham võib endale igasuguseid mehi kokku osta jne"....ON LOLL jutt....eelmine hooaeg ei olnud nii edukas ,aga enne seda oldi kaks hooaega järjest viiendad...hooaeg on liiga alguses ,et selliseid järeldusi teha...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allantt Vaata postitust
                      ...aga peab ka sellest aru saama ,et uus treener..
                      uus? ramos sai kinga?
                      ½121½

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hughes Vaata postitust
                        uus? ramos sai kinga?
                        ok sorry suht uus...Ramos ikka alles

                        Kommentaar


                          Ma juba ootan millal saab see krdi Berbatovi saaga läbi...
                          Siis saaks Spurs keskenduda asenduste otsimisele(kuigi ma arvan ,et see töö juba käib)....mis siin salata Keane-st ja Berbast tuntakse puudust..

                          Kommentaar


                            üks hooaeg peaks küll piisav aeg olema, et liigaga ja klubiga kohaneda. aga see selleks.
                            naljakas, et vähem kui aasta tagasi tagasi oli teil 4 head või suure potentsiaaliga ründajat ja ma mõtlesin, et mis te nendega peale hakkate. kiiresti olete lahti saanud kahest ja õigepea vist kolmandastki. ostke ameobi ära
                            ½121½

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Hughes Vaata postitust
                              üks hooaeg peaks küll piisav aeg olema, et liigaga ja klubiga kohaneda. aga see selleks.
                              naljakas, et vähem kui aasta tagasi tagasi oli teil 4 head või suure potentsiaaliga ründajat ja ma mõtlesin, et mis te nendega peale hakkate. kiiresti olete lahti saanud kahest ja õigepea vist kolmandastki. ostke ameobi ära
                              Ameobi on põhjusega juba vist aastaid pinki nühkind......nii ,et thanx but no thanx........mina isiklikult loomulikult ei suhtu sellesse hästi ,et Keane ära müüdi ja Berba kah suht minemas....aga kui nüüd "Toonidest" rääkida siis ei suutnud nemadki selliste meestega nagu Martins ,Owen,Duff ja teiste nö staaridega eelmine hooaeg kõrgemale kui 12....ja eelmine hooaeg algas spursile sama moodi nagu see ja Toonid alustasid suht hästi nagu tänavu....ühesõnaga ex ole näha mis hooaeg toob

                              Kommentaar


                                Is that the sun rising over White Hart Lane?
                                Ooops no, it's just another false dawn...

                                tegelt on spurs sümpaatne, sest vello on sümpaatne, fak arsenal (va sleep, kes on ka sümpaatne ja kellega ma olen vorsti jaganud)!
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X