320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ära kujuta ette
    Ei kujutagi...pigem loodan!!!
    Ega enne mängu ei saa kedagi võitjaks kuulutada,kuigi Liverpool on heas hoos siiski ega neil Lanel midagi niisama ei anta.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Ära kujuta ette
      Tule pilvedest alla, vaata mis ma peal kah toimub

      Kommentaar


        LiverpLOLil ei ole mingit lootust WHL-il. Kui Spurs see aasta tahab CL-i kohale jõuda ja sealhulgas LiverpLOL kinni püüda, tuleb neid punkte vaikselt korjama hakata.

        Lisaks - kihlveokontorid annavad tõenäoliselt Spursi võiduks mingi 3-3,5x kordaja, soovitan täiega kogu oma vara (s.t.t Tofoa ja ChelseaFC puhul kogu oma Playstationi) panna hakkama, saate rahulikult 3-3,5 Playstationit vastu.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Arsenali jalgpallimeeskonna tähtmängija Cesc Fabregas teatas, et Inglismaa kõrgliigas väljalangemistsoonis paiknev Tottenham Hotspur ei suudaks võita ka Arsenali naiskonda.


          Krt " gunnersid " ikka väga enesekindlad....
          Kes pärast naerab, naerab paremini...

          Kommentaar


            Väga rumal ja amatöörlik kommentaar Fabregase poolt. Arse ja Spurs on küll suured rivaalid, kuid sellist lollust ei tasu suust välja ajada. Aga mida sa hispaania pitsapoisilt muud ikka ootad

            Kommentaar


              KUI Fabregas tõesti ütles niimoodi, siis on natukene häbi. Aga ma olen enam kui kindel, et see on mõne ajakirjaniku isiklik vaimusünnitis

              Kommentaar


                Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                Väga rumal ja amatöörlik kommentaar Fabregase poolt. Arse ja Spurs on küll suured rivaalid, kuid sellist lollust ei tasu suust välja ajada. Aga mida sa hispaania pitsapoisilt muud ikka ootad
                ma teen seda, mida eston teeks, kui ta praegu seda teemat loeks. aga ühesõnaga:

                ema on sul hispaania pitsapoiss.

                Kommentaar


                  Fabregas viskas kildu, so what?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Fabregas viskas kildu, so what?
                    Sitad naljad tal!!!

                    Krt ma tahaks Fabregase nägu näha kui Arsidel ei lähe Emiratesil kõik plaanipäraselt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allantt Vaata postitust
                      S
                      Krt ma tahaks Fabregase nägu näha kui Arsidel ei lähe Emiratesil kõik plaanipäraselt
                      Ma tahaks ka seda nägu näha. Tegelikult oleks hea, kui Spurs võidaks, viimane võidaks tiitlikandidaati teeks igal juhul huvitavamaks tabelit.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allantt Vaata postitust
                        Krt ma tahaks Fabregase nägu näha kui Arsidel ei lähe Emiratesil kõik plaanipäraselt
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Ma tahaks ka seda nägu näha. Tegelikult oleks hea, kui Spurs võidaks, viimane võidaks tiitlikandidaati teeks igal juhul huvitavamaks tabelit.

                        unistage edasi.......................

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Ma tahaks ka seda nägu näha. Tegelikult oleks hea, kui Spurs võidaks, viimane võidaks tiitlikandidaati teeks igal juhul huvitavamaks tabelit.
                          Jah Liverpooli Tottenham tõesti klopib nädalavahetusel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Ma tahaks ka seda nägu näha. Tegelikult oleks hea, kui Spurs võidaks, viimane võidaks tiitlikandidaati teeks igal juhul huvitavamaks tabelit.
                            meeldivam on vaadata spursi ikka tabeli lõpus
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Vastavast kuradi allikast otsite ikka uudiseid. Sun või Mirror vms tabloid võtab ühe kontekstist väljarebitud tsitaadi ja teeb sellest artikli ning eestikeelsel kvaliteet-jalgpalliuudiseid kajastaval Delfil jälle kont hambus.
                              Mõtlesin veel midagi vürtsikat kirjutada, aga lihtsalt ei viitsi.

                              Kommentaar


                                Kvaliteethuumor. Pole mõtet vinguda...

                                Midagi ilusat ka kõigile Tottenhami toetajatele:







                                Päikesepaistelist õhtut kõigile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X